Novo pri Telekom Slovenije III.

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Si eden od retkih ki ma pozitivne izkušnje... Dokler bo tako me pač ne zanima.. ;)

Kot rečeno...v začetni fazi je bilo bugov kar nekaj...to je jasno. Z zadnjimi nadgradnjami pa je zadeva povsem druga zgodba...in vse kar si ljudje zapomni je ko se na začetku pritožuje nato je pa pač tišina...kar pa ne pomeni, da se ni nič spremenilo ;)
Oz. povedano še drugače...imam doma v predalu tudi še prejšni box s, pa mi na misel ne pride, da bi ga priklopil nazaj. Glasovno iskanje po kanalih in youtubu je enostavno cela zmaga, tako zame kot otroke ;)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: krava

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Kot rečeno...v začetni fazi je bilo bugov kar nekaj...to je jasno. Z zadnjimi nadgradnjami pa je zadeva povsem druga zgodba...in vse kar si ljudje zapomni je ko se na začetku pritožuje nato je pa pač tišina...kar pa ne pomeni, da se ni nič spremenilo ;)
Oz. povedano še drugače...imam doma v predalu tudi še prejšni box s, pa mi na misel ne pride, da bi ga priklopil nazaj. Glasovno iskanje po kanalih in youtubu je enostavno cela zmaga, tako zame kot otroke ;)
Previjanje po zamiku se je že kaj popravilo? Nazadnje, ko sem bral, so pisali, da je precej počasnejše od tistega na starih boxih. Mene osebno bi to precej motilo.

Sicer pa ja... Telekom je naredil napako, da so stvar naznanili na veliko, ko dejansko še ni bila ready za prime time. Sedaj so pa ljudje upravičeno skeptični.
 
Nazadnje urejeno:

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Tudi previjanje je že mnogo boljše. Sicer bi rekel, da je morda za malenkost še vedno hitrejše pri starejših boxih, tako da tukaj ko stisneš rewind, zadeva počaka mogoče sekund, dve, ni pa več moteče, vsaj meni ne. Je bilo na začetku veliko počasnejše oz. je bil daljši zamik, da je pričel previjat. Drugač se pa strinjam, malce se je hitelo, kljub temu jaz sem zadovoljen in je vmesnik res velik korak naprej od starih boxov.
 

potovalec

Zelenc'
17. sep 2018
27
3
3
Brat je bil sprva zelo kritičen, ker roko na srce, res niso vsega poštimali kot bi mogli. so se pa baje zdaj kar precej popravili...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Sam dokler imam lastniške boxe niti ne pomislim da bi šel na neo in za to še dodatno plačeval. Ni ene stvari da bi mi toliko pomenila, da bi menjal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Eden

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.976
5.702
113
blizu močvirne prestolnice
Pakul naj gre mal na njihov forum, bo videl koliko težav imajo uporabniki. To kar so storili je sramota za firmo. Ko bi razvili v nulo, potem bi lahko služili s tem.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Mi ga imamo od Decembra.. je stari ravno "umrl". MI ze od zacetka nimamo problemov. Enkrat vmes ni delalo glasovno upravljanje, pa smo resetirali daljinca in je sedaj ze en cas vse ok.. Za moje pojme je tudi slika lepša kot na starem,... Je pa še v uporabi Box-s,... pa študiram da ga zamenjati ali ne, ker tam pa rabim številčnico za upravljati TV.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Uporabnike obveščamo, da je trenutno moteno delovanje mobilnih storitev v našem omrežju. Strokovnjaki napako odpravljajo, tako da si prizadevamo, da bodo storitve uporabnikom ponovno na voljo v najkrajšem možnem času. Za nevšečnosti se opravičujemo in prosimo za razumevanje.

VIR :FB objava