Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Isto kot tebi
grims-1.gif


A ko drugo pišejo prek ZS ko sporočajo lokacijo in ostalo ne moreš javno napisat osebnih podatkov in telefonske številke itn zato ne nakladaj..
Jaz se ponavadi javim, le ko mam kaj pametnega za povedat... Ne bi sel rad na tvoj nivo, ampak glede na to da si dost glasen na vseh mogocih straneh in redko je sploh prebrat normalen komentar s tvoje strani.
Ce bi sploh prebral do konca, kaj sem napisal, bi ugotovil, da me zanima koliko ljudi, ki se pritozi na zid, nato odda svoje podatke preko ZS.

Uff ni lepšega ko se spustim na tvoj nivo..
evil.gif


Aja se ne bom ker se ne splača
bonk.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.563
690
113
Je na tabli kakšen Telekom-ov insider?

Imam dve lokaciji za preverit stanje signala
 

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
No v Nemčiji po novem dela roaming samo na O2 in E plus, ki je itaq bolj tako tako. Če imaš srečo gre celo na Vodafone ampak hitro nazaj na nizko cenovce. Medtem Telemach gostuje pri Telekom . de.
Toliko o super Telekomu Slovenije.
To je že vsaj od septembra.

Telemach je DT dal džabe roaming, plus da se DT uporabnike tretira v Sloveniji kot domače slovenske uporabnike z neomejenim prenosom podatkov. In je DT vrnil uslugo. DT pa je nepartnerska omrežja odžagal.

Iz Telekoma so sicer ravnokar sporočili: "Deutsche Telecom je še vedno eden naših večjih poslovnih partnerjev."
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.388
3.486
113
He he
Mene so že prepričali,da sem simko šel menjati pa je isto.
Zadnje sem pa simke zamenjal med službenim in privat telefonom in je isto.
No lepo da PR skrbi za dezinformacije .
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.136
2.476
113
Tudi meni se od nadgradnje na 4G dogaja, da sem večkrat brez signala namesto, da bi telefon preklopil nazaj na 3G. Ne vem pa ali je to odvisno od telefona ali od omrežja. Sedaj ga moram doma nastavljati, da uporablja zgolj 2G/3G, drugače občasno nisem dosegljiv.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Uporabna_Stran pravi:
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
No v Nemčiji po novem dela roaming samo na O2 in E plus, ki je itaq bolj tako tako. Če imaš srečo gre celo na Vodafone ampak hitro nazaj na nizko cenovce. Medtem Telemach gostuje pri Telekom . de.
Toliko o super Telekomu Slovenije.
To je že vsaj od septembra.

Telemach je DT dal džabe roaming, plus da se DT uporabnike tretira v Sloveniji kot domače slovenske uporabnike z neomejenim prenosom podatkov. In je DT vrnil uslugo. DT pa je nepartnerska omrežja odžagal.

Iz Telekoma so sicer ravnokar sporočili: "Deutsche Telecom je še vedno eden naših večjih poslovnih partnerjev."

ja seveda...ravno sem se vrnil iz nemcije...na de telekom je samo redko povezan, pa se tam nekak ne laufa najboljse...ponavadi je kar na e-plus, ki nima glih neke jake pokritosti...
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Tudi meni se od nadgradnje na 4G dogaja, da sem večkrat brez signala namesto, da bi telefon preklopil nazaj na 3G. Ne vem pa ali je to odvisno od telefona ali od omrežja. Sedaj ga moram doma nastavljati, da uporablja zgolj 2G/3G, drugače občasno nisem dosegljiv.

Se dogaja tudi tistim kateri sploh nimajo 4G telefonov
tongue-1.gif

Me ima da bi iz omare potegnil N6310i
rolleyes-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Tudi meni se od nadgradnje na 4G dogaja, da sem večkrat brez signala namesto, da bi telefon preklopil nazaj na 3G. Ne vem pa ali je to odvisno od telefona ali od omrežja. Sedaj ga moram doma nastavljati, da uporablja zgolj 2G/3G, drugače občasno nisem dosegljiv.

Dokler se prek LTEja ne da govoriti
bonk.gif
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Tudi meni se zadnjih 10 dni dogaja, da mi ob izgubi 4G ne preklopi vedno na 2G/3G. Najbolj je opazno, ko zapeljem v garažo (kjer je samo 2G) in grem nato v stanovanje.

Ko pridem v stanovanje (kjer je 4G) se je že parkrat zgodilo, da sem bil nedosegljiv. Ko sem bil malo bolj pozoren, sem videl, da pri vstopu v garažo izgubi 4G signal in ne preklopi na 2G, temveč napiše, da ni signala. Ko pridem v stanovanje, še vedno kaže, kot da ni signala, dokler omrežja ne izberem ročno ali restartam telefona. En dan, ko nisem bil pozoren, sem bil tako nedosegljiv več kot 8 ur (videl po SMS-ih o zgrešenih klicih).

Čudi me, ker se to prej ni dogajalo. Telefon je SGS5 Active.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.170
2.267
113
Če moraš ročno iskat in ti telefon ne preklopi sam bi zagotovo rekel da je težava v aparatu in ne v omrežju... pač Samsung
smile-1.gif
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Lahko nekdo, ki se je podajal v to, razloži kako je to v skladu z nevtralnostjo interneta? In če nima veze zakaj ne?
 
Nazadnje urejeno:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Če moraš ročno iskat in ti telefon ne preklopi sam bi zagotovo rekel da je težava v aparatu in ne v omrežju... pač Samsung
smile-1.gif

Jst bi reku da je v njegovem aparatu težava ..In ne zaradi znamke... Sam mam Samsung in zna prestavit na omrežje ki je tisti trenutek na voljo itn..
wink-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.364
382
83
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Lahko nekdo, ki se je podajal v to, razloži kako je to v skladu z nevtralnostjo interneta? In če nima veze zakaj ne?

Ni v skladu. AKOS bo z odločbo tovrstno prakso prepovedal, zadeva je že v postopku, saj so bile prve prijave podane kmalu po Telekomovi prepovedi.

To je seveda samo moje skromno mnenje.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.170
2.267
113
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Če moraš ročno iskat in ti telefon ne preklopi sam bi zagotovo rekel da je težava v aparatu in ne v omrežju... pač Samsung
smile-1.gif

Jst bi reku da je v njegovem aparatu težava ..In ne zaradi znamke... Sam mam Samsung in zna prestavit na omrežje ki je tisti trenutek na voljo itn..
wink-1.gif

Tudi moj S5 brez tezav prestavlja ko deluje... sicer pa sem mislil v tej smeri da je verjetno s Samsungi največ sranja in popravil...
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Sem hotel sklenit ta modri paket pri telekomu (kao vse v eni naročnini) in na prvi pogled zgleda vse okej, ampak pol pa začnem neki računat in primerjat s telemachom in ni lih najcenejši. Poleg tega me motita dodatna 2€ za možnost deljenja povezave in to da si vsaka dva mesca lahko komaj preklopim na hd mega shemo. Pri telemachu dobim za ta dnar 2 mobilni številki pa boljšo shemo (ki je ni treba preklapljat).
Zdaj nevem, saj se lepo sliši, da daš vse na eno naročnino pri telekomu, a je to daleč od tega, da bi bilo najcenej ali pa vsaj najboljše (kar je telekom včasih bil).
Spodaj je še izračun primerjave med telekomom in telemachem.

 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
To velja, če imaš na razpolago Telemachovo kabelsko omrežje. Za nas na optiki ostale pa velja npr. paket D3 optika mix XL kjer internet 60/60 s "kar" 120 programi in osnovno telefonijo pride 81,90/mesec. Kje pa je še HD, 250 programov, mobilna telefonija...
Malo boljše je D3 OŠO mix XL z internetom 100/50, 200 programi in osnovno telefonijo za 69,90€. Kje pa je še mobilno...

Tako bi bilo fer, če bi se primerjale hruške s hruškami ne pa ananas z limono.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.