Novo pri Telekom Slovenije III.

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Sem nov na Telekomu. A aplikacija Moj telekom na Androidu vam dela? Par dni mi je delal, zdaj je pa po prijavi je samo siv zaslon. Geslo sem zamenjal, aplikacijo 2x znova naložil, pa ni nič drugače.

Aja, pa ugotovil sem da na Mobi paketu v tujini ne moreš porabljat podarjenih GB.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tofsy

Ador

Majstr
7. avg 2019
601
311
63
Sem nov na Telekomu. A aplikacija Moj telekom na Androidu vam dela? Par dni mi je delal, zdaj je pa po prijavi je samo siv zaslon. Geslo sem zamenjal, aplikacijo 2x znova naložil, pa ni nič drugače.

Aja, pa ugotovil sem da na Mobi paketu v tujini ne moreš porabljat podarjenih GB.
Tudi meni deluje na Androidu bp.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.155
292
83
Ce prav razumem Mobi net ponudbo za 30eurov / 365 dni in vkljuceno 100Gb. Sam dodajas potrebne Gb iz narocnine v casu 1 leta in si zmagal. Ga ni cenejse net ponudbe v Sloveniji....
Manj kot 3 Eure na mesec, za cca 300 Gb na mesec z dodatkom iz svojega osnovnega konta. Not bad.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador

Ador

Majstr
7. avg 2019
601
311
63
Ce prav razumem Mobi net ponudbo za 30eurov / 365 dni in vkljuceno 100Gb. Sam dodajas potrebne Gb iz narocnine v casu 1 leta in si zmagal. Ga ni cenejse net ponudbe v Sloveniji....
Manj kot 3 Eure na mesec, za cca 300 Gb na mesec z dodatkom iz svojega osnovnega konta. Not bad.
Kar je pa še najbolje je pa to da ti ni treba na vsake tri mesece nekaj nalagati da se številka podaljšuje. Veljavnost je eno leto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: godfather

Ador

Majstr
7. avg 2019
601
311
63
Kopiraj IMG_20240407_201219.jpg
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.155
292
83
Grem z debato naprej. Obstaja sedaj kje tabela za razliko v delovanju paketov NAJ vs MOBI. OK WIFI call in VoLTE ne laufa na mobiju. Kaj pa ostalo? Ali na kratko pro et kontra narocnina vs predplacniska varianta. Kolicina data se ve je na strani narocniskega paketa.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
A si pravilno predstavljam, da kupim mobi sim za 2eur, potem pa samo pošiljam gigabajte z druge naročnine? Tako bi imel mobi sim kartico v lovski kameri, praktično zastonj?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Treba je na določeno obdobje nafilati kartico z minimalnim zneskom (5 eur), drugače se številka deaktivira.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.277
122
63
Zanimivo koliko storitev obstaja, za katere sploh ne vem.
Pa saj kdo od nas vsek toliko časa napiše, da to gre. So pa sedaj toliko pomutili, da moraš pred novim podaljšanjem imeti na računu teh 1,52 EUR, drugače se ne podaljša samodejno in moraš potem res naložiti pravih 5 evrov. Lahko pa preko monete naložiš 20 evrov in dobiš 24 evrov, potem pa dobroimetje prenašaš med številkami (kot počnem jaz) :).

Če drži tisti limiter, lahko tudi omejiš prenos podatkov na mesec na 1 EUR. Torej te v najslabšem primeru stane "naročnina" na mobi 1eur + 1,52/3 eur na mesec, podatke si pa podarjaš :). Če pa naložiš dovoj hitro po polnoči prvega v mesecu oziroma nimaš takrat prikloljenih požiralcev podatkov, potem je strošek res dobre pol evra na mesec.

Jernej
 
  • Všeč mi je
Reactions: bostjangtline

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
So pa sedaj toliko pomutili, da moraš pred novim podaljšanjem imeti na računu teh 1,52 EUR, drugače se ne podaljša samodejno in moraš potem res naložiti pravih 5 evrov.
hmm, sem mislil, da se to trga s plačilne kartice (visa, maestro...). Torej je potrebno nek znesek naložit na mobi in potem se avtomatsko podalšuje?