Novo pri Telekom Slovenije III.

Color

Zelenc'
13. maj 2021
3
0
1
A teli predplacniski paketi Mobi imajo VoLTE? V dokumentih nisem nic zasledil glede tega.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.350
379
83
Good point. Čeprav je volte meni samoumeven, ker brez njega je telefonija relativno neuporabna od ukinitve 3g omrežja dalje. In telekom je bil tule prvi, že kaki dve leti bo tega???
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.115
2.464
113
No, tole je res bedasto. A potem za vsak klic pada na 2G?

Opombe

Pri storitvi VoWiFi ne nadzorujemo komunikacijskih poti, zato ne moremo zagotavljati kakovostne uporabniške izkušnje. Delovanje storitve je odvisno od ponudnikov dostopovnih omrežij WiFi. Storitvi VoLTE in VoWIFI nista na voljo za predplačnike oz. uporabnike Mobi in Izi.
 

Color

Zelenc'
13. maj 2021
3
0
1
Se mi je zdelo, ker je pri IZI enako. Gatekeepajo te feature-je zato da bi tisti, ki jim je to pomembno presli na njihove Premium ($$$$) NAJ pakete...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.277
122
63
V kolikor bo(ko bo/če bo) v izboljšavo ponudbe in hkrati nižje cene - meni je prav. :)
Saj ne bodo nižje. Če sem prav videl, bo sedaj 5 EUR namesto 4 evre, kolikor je bilo za mini mobi. Seveda je količin več, ampak v nekaterih primerih je bilo 400 povsem dovolj. Mobi A se imenuje po novem.

Jernej
 
  • Všeč mi je
Reactions: piagolo

Ador

Majstr
7. avg 2019
601
311
63
Vem ja. Ampak je bil mobi s 4 evri cenejši kot hot, pa z deljenjem GB si mu lahko dal podatkov skoraj kot si želel...

Jernej
Je pa treba vedeti da tisti ki pa deli podatke pa tudi plača kar precejšnjo ceno.
Vsak si pač vzame tisto kar je za njegove potrebe najbolj ugodno. Nekdo rabi več podatkov, drugi več minut..... Sam imam na primer Hot za 7 evrov in pa od Telekoma Mobi paket 100 GB na leto za 30 evrov. Več kot preveč vsega. Doma pa zaenkrat še Ultro od A1 ko bo pa minilo 24 mesecev bom vzel pa od Hota dvojček za 16,99. Sem hujši kot avtohtoni "Gorenc" čeprav živim na obrobju Ljubljane. :)
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.277
122
63
Je pa treba vedeti da tisti ki pa deli podatke pa tudi plača kar precejšnjo ceno.
Vsak si pač vzame tisto kar je za njegove potrebe najbolj ugodno. Nekdo rabi več podatkov, drugi več minut..... Sam imam na primer Hot za 7 evrov in pa od Telekoma Mobi paket 100 GB na leto za 30 evrov. Več kot preveč vsega. Doma pa zaenkrat še Ultro od A1 ko bo pa minilo 24 mesecev bom vzel pa od Hota dvojček za 16,99. Sem hujši kot avtohtoni "Gorenc" čeprav živim na obrobju Ljubljane. :)
? saj tudi prava naročnina ni ravno ultra draga oziroma je toliko podatkov, da jih brez problema razmečem okoli. Jaz sem pri otrocih prišel najbolje skozi z mini mobi, eno zastonj številko in podarjenimi 10 ali 20GB. Pa ni problemov z mms-i (ki jih seveda nihče ne rabi, ampak eni telefoni na vsak način hočejo sms poslati kot mms in je potem nerodno, če ne gre ali pa se dodatno računa), vse dela kot je treba, da o prerazporejanju denarja med mobiji ne govorim.

Jernej
 
  • Všeč mi je
Reactions: godfather in krimec

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Ali ima še kdo probleme s prijavo v moj telekom? Sem probal za vikend prijavit se v NEO, da bi pogledal nekaj, pa se nikakor nisem mogel prijaviti.
Ali so spremenili kakšno politiko gesel, ker mi obstoječi ne prime... Je pa geslo še original ob štarta, nobeden ga ni spreminjal...
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Ali ima še kdo probleme s prijavo v moj telekom? Sem probal za vikend prijavit se v NEO, da bi pogledal nekaj, pa se nikakor nisem mogel prijaviti.
Ali so spremenili kakšno politiko gesel, ker mi obstoječi ne prime... Je pa geslo še original ob štarta, nobeden ga ni spreminjal...
Ja, nekaj so spreminjali (sem ga cca. pol leta nazaj moral spremenit).