Nenavaden zvok menjalnika

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
To je menda prejšnja generacija (predhodnjik DL382), nimam pojma kako se ti odrežejo, jaz imam tanovga DL382 in koliko sem govoril s temi mojstri za menjalnike ki se samo s tem bavijo še zaenkrat niso imeli primera okvare (po garanciji seveda) oz. na enem so menda menjavali mehatroniko. Je pa res da je to bilo še vse do pred kratkim v garanciji. Res pa je tudi da je dost tega že iz garancije in da tudi na veličastnem googlu ni niti samcatega zapisa o kakšnih težavah/problemih z njim. Nevem, ali pa sem jaz nesposoben in ne znam poiskat...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
To je menda prejšnja generacija (predhodnjik DL382), nimam pojma kako se ti odrežejo, jaz imam tanovga DL382 in koliko sem govoril s temi mojstri za menjalnike ki se samo s tem bavijo še zaenkrat niso imeli primera okvare (po garanciji seveda) oz. na enem so menda menjavali mehatroniko. Je pa res da je to bilo še vse do pred kratkim v garanciji. Res pa je tudi da je dost tega že iz garancije in da tudi na veličastnem googlu ni niti samcatega zapisa o kakšnih težavah/problemih z njim. Nevem, ali pa sem jaz nesposoben in ne znam poiskat...
Včasih je pa tudi bolje, da nehaš ''iskat težave''.:D Vsaj potem, ko nekaj že imaš. Prej je pa pametno se malo pozanimat ja.
Btw: tale DL382 je res top, sedma je tako šparovna (dolgo prestavno razmerje), da so porabe tudi pri višjih hitrostih smešne :). A se prav spomnim, da ima pri 200km/h celih 2.600 vrtljajev?:eek::cool:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Saj ne da iščem težave ampak ko ima večina ljudi toliko za povedat čez ta famozni DSG se pač pozanimaš in poskusiš zbrati čimveč informacij o zadevi ki jo imaš in o morebitnih težavah ki bi jih lahko imel v prihodnje, sploh če imaš v povprečju avtomobil 8-10 let. Če sem odkrit nimam pojma na koliko je pri 200km/h, zelo zelo redko ga vozim preko 180...
 
Nazadnje urejeno:

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.251
113
Kam pa ta menjalnik paše, je to to o katerem teče beseda?

edit: pa komentarji na yt so za prebrat.