[NAVIGACIJA] TomTom

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Pri Nokia E61i in tomtom 6 imam tezavo da ne morem napisati črke J in mi namesto črke j izpiše ¨. Tako da npr. Ljubljana se ne da napisati tako da če hočeš najti ulico v ljubljani moraš napisati za mesto LAIBACH in nato zeljeno ulico.

Ali je komu uspelo najti fix za to napako ne tej Nokiji ?
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Imam TT GO 720 in pogrešam funkcijo beleženja poti (logiranja) ali pa je samo ne znam nastaviti!

Predvidevam, da naprava sama (oz. nameščena progr. oprema) te funkcije nima. Se da morda dodatno namestiti kakšen program, ki bi to omogočal?
 

Mhribi

Zelenc'
7. jan 2008
2
0
1
Pozdravljeni

Pri nalaganju TT6 se mi po soft resetu pojavi (Error 0x37 opening Wav ..)

Glasu se ne da nastavit.

Ima kdo rešitev za to
 

Mhribi

Zelenc'
7. jan 2008
2
0
1
Hvala vseeno! Našu rešitev

Upam da bo komu v pomoč

I post this message because I red in this forum that the only way to fix the audio problem after installation of tomtom6 is the replacement of two files in the windows directory with a previous hard reset.

This isn't the only way.

To fix the problem is enough to rename the files BtCoreIf.dll & BtSdkCE30.dll in windows directory... i.e. rename them in BtCoreIf.dll.old & BtSdkCE30.dll.old. WM5 will tell that you it is an invalid operation but don't worry.... it will work. After this make a soft reset and windows will replace automatically the renamed files with working original files.... and your PDA's audio will work again..
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Eno vprašanje, na TOMTOM-u one xl imam verzijo karte za EE v680.153.

Sedaj pa sem "kupil" novo zelandijo, v naslov piše da je verzija 711_1692, notrei pa nova-zelandija6.meta... a mislite d abo to delal??

Problem je pa tuidi ker nimam .mid datoteke....


Vidim da b o treba naloziti 7 gor... ima kdo kaksna pametna navodila, po moznosti z linki...seveda na pm..

HValaaa
 
Nazadnje urejeno:

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Imam TomTom GO 720, naveličal sem se preklapljati med mapami kadarkoli zapeljem čez mejo in gledam novo mapo Central and Easteren Europe 815.2003.

Zanima me če bodo z njo delovale tudi funkcije
# Tehnologija pametnih poti - IQ Routes™
# Funkcija usmerjanja po cestnih pasovih
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Deluje vse samo si moraš naložiti novo verzijo Navcora. Je pa v tej novi mapi dodano kar nekaj drzav in tudi v Sloveniji je dodano nekaj cest....
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Novo verzijo 8 nekaj mi je že avtomatično naložilo med popravki, samo za ti dve tehnologiji nisem bil 100%. Hvala!
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
nekaj bi vprašal..

na PDA imam nameščen TT v7. ter mape v7.15
Zanima me, katera je sedaj zadnja verzija map za central/eastern Europe (Slovenija).

Zdi se mi, da je ta verzija map v7, ki jo imam nameščeno identična kot v6.. torej prastara kake 2 leti...

Na PDA pa v8 ne gre.. ali pač?

lp
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
Kdo je reku da bo Maja kaj?
Mape sedanjih kart (8.25) bazirajo na Teleatlasu 2008.10.
Sem pa videl že Teleatlas karte 2009.03 na drugih napravah, pa razen šentvida tudi še ni novih avtocest. Zato dvomim, da bo Maja kaj novega.
Ali od kje imaš ti take informacije?
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Pa tudi ni dolgo casa nazaj ko so bile mape 8.25 izdane tako da dvomim da bo posodobitev v mesecu maju
confused-1.gif
 

jurre

Zelenc'
30. nov 2008
23
0
1
ima kdo delujočega TomTom7 na Samsung Omnii z Manilla ROMom?? Karkoli probavam, mi ne uspe...vedno ko ga odpres napise no maps found. Baje je problem, da jih isce na Bluetooth FTP, ker zgleda misli da je kartica, tega pa mi ne uspe izklopit. Pri navadnem ROMu je pod settings, connection in Bluetooth pod zavihkom FTP kljukica v smislu enable FTP explorer in jo das stran.. pri manilla ROMu pa samo pise enable to write...tudi ce jo dam stran ne najde map.
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
TomTom ni za Symbian sisteme. Samo PDA in PNA.
Verzijo Symbian so prenehali razvijati z verzijo 6, tako da že 2 leti nove mape na njej ne delujejo.