[NAVIGACIJA] TomTom

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Točno tako, kot Monaco sem tudi jaz ti rekel ....
Vsebina ene karte se ne kopira v mapo druge karte, ker mislim, da prav to delaš narobe, ker si že 1x omenjal, da so se ti datoteke med nalaganjem zamenjale.
Kot sem ti preko ZSja povedal:
Mapa Eastern_Europe ... Alps ... itd so mape, ki so vsake v svoji mapi - folderju (računalniški)
Vsako samostojno posnameš na kartico in zadeva deluje ...
 
22. jul 2007
12.859
1.333
113
123
ok sem rešil zadevo zdaj deluje, samo kako pa mi je potem prej delovalo z karto vstavljeno v mapo tomtom?
saj ni pomembno samo da deluje
cheer.gif
LPWWY
 

multani2

Zelenc'
8. feb 2008
1
0
1
Ker sem nov v tej zadevi bi imel eno vprašanje ali je možno v TOMTOM-u za ipaq vnesti pot recimo ljubljana - pariz oz. ena destinacija na eni mapi druga na drugi. Kako to prikazuje in tako naprej? Se da mapi nakako združiti oziroma označiti več map naenkrat tako da ni potrebno ročno preklapljanje?

Hvala
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Žal se to ne more izvest.
Jaz ko uporabljam TT in grem recimo v AUT, dam ponavadi pot od mejnega prehoda Šentilj/Spielfeld in od tam potem navigiram po Avstriji, ker do šentilja znam priti.
wink-1.gif

Ker to mapo ki imam DACH normalno ne vsebuje Slovenije, tako da .....
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik multani2 pravi:
Ker sem nov v tej zadevi bi imel eno vprašanje ali je možno v TOMTOM-u za ipaq vnesti pot recimo ljubljana - pariz oz. ena destinacija na eni mapi druga na drugi. Kako to prikazuje in tako naprej? Se da mapi nakako združiti oziroma označiti več map naenkrat tako da ni potrebno ročno preklapljanje?

Hvala

Ne da se in to je totalna beda. Če bi to jaz prej vedel tudi ne bi odrinil 500€ zanj.
 

Italiano

Zelenc'
4. okt 2007
8
0
1
48
Ljubljana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik multani2 pravi:
ali je možno v TOMTOM-u za ipaq vnesti pot recimo ljubljana - pariz oz. ena destinacija na eni mapi druga na drugi.
Če sta startna in ciljna destinacija na različnih kartah, to ni možno. Rešitev je v nakupu karte Western and Central Europe, ki obsega celotno Evropo, tudi vzhodno. Spodaj na sliki lahko vidiš screenshote z mojega tomtoma. Potuješ lahko od Ljubljane do Pariza ali recimo od Moskve do Lizbone in ti ni treba menjati karte.

alk-lj-par.jpg

kev-lj-par.jpg



mk5-moskva.jpg

25k-moskva.jpg
 

daver

Pripravnik
30. dec 2007
76
0
6
Velenje
Imam vprašanje...
TomTom 7 je že zunaj za ppc...
Pa me zanima, ali so karte posebej za verzijo programa, ali lahko sedanje mape, ki mi delujejo s TomTom 6, naložim na 7?

Hvala in LP
 

daver

Pripravnik
30. dec 2007
76
0
6
Velenje
Mislim, da sem zajeb... Ups...
smile-1.gif

Hja... Tako je, če smo ponoči v službi... Nevemo kaj počnemo podnevi
wink-1.gif

Se opravičujem, ker je prišlo do pomote...

Drugace pa ITALIANO, a je v7 verzija ze zunaj?

LP, David
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Uporabnika, ki trdi da karte v6 delujejo na TT7, si ti zavedel z napačnimi informacijami.
V bodoče bi bilo dobro pisanje utemeljit z kakšnim linkom (ne prepovedanim !), ker TT bi to sigurno napisal tudi na svojo spletno stran, kjer pa o verziji TT7 za PDA ni ne duha ne sluha. Predvsem pa pri sebi razmislit ali govorimo o PDA ali PNA napravah, kar nekateri velikokrat pomešate.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Uporabnika, ki trdi da karte v6 delujejo na TT7, si ti zavedel z napačnimi informacijami.
V bodoče bi bilo dobro pisanje utemeljit z kakšnim linkom (ne prepovedanim !), ker TT bi to sigurno napisal tudi na svojo spletno stran, kjer pa o verziji TT7 za PDA ni ne duha ne sluha. Predvsem pa pri sebi razmislit ali govorimo o PDA ali PNA napravah, kar nekateri velikokrat pomešate.
Hm... jaz sem imel TT one z TT6. Potem sem pognal tist update in se mi je nadgradil na TT7. Karte so pa še vedno ostale v6. Pa so vseeno lepo delale. Torej sklepam da karte za v6 delujejo na v7.

Je bilo pa najhujše razočaranje, da niti V7 ne zna routat med različnimi kartami...

Verzije 7 za dlančnike pa po mojih podatkih še ni. Oz je še nisem nikjer našel...
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
ja itak se da preverit.
V meniju pod settings imaš nekje verzije.
Pa tudi direktno lahko prideš do verzije tam, kjer klikneš na satelite pol pa spodaj na verzijo.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
Torej TT7 ne dela na drugih PNA napravah z WM5?

Ali ne dela le na dlančnikih?

Torej dela samo in izključno na originalnih TT napravah?