City Navigator Europe NTU 2016.30

18zimoni

Pripravnik
27. jul 2008
279
0
16
Obala
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
ksz

Da bi pa keri popotniku voščil za RD pa ne - a!
jezen.gif


Popotnik vse najboljše!
roza.gif



Edit:

Bad - šele zdaj videl, da ma celo svojo temo.
redface-1.gif

Hvala za namig. Sem že popravil napako.
nahrung002.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
ksz

Da bi pa keri popotniku voščil za RD pa ne - a!
jezen.gif


Popotnik vse najboljše!
roza.gif



Edit:

Bad - šele zdaj videl, da ma celo svojo temo.
redface-1.gif

Kaj si mu kupil
evil.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@18zimoni

Pri nas se je začelo obračat na bolje
smile-1.gif

Smo v testnem projektu kaj to pomeni žal ne vem, morda preverjajo kako ažurno in točno vnašamo podatke in bo morda v letošnjem letu hitreje vnešeno v glavno bazo.

p.s.
Hvala za voščila.
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Popotnik vse naj naj ob osebnem prazniku,jaz pa rojstni dnevi sem kot pes in mačka
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Zgleda da imajo večje države prednost pri posodabljanju map. Ko so pred novim letom v Minhnu odprli nov izvoz za Ismaning je bil v updatu, ki sem ga potegnil dol 14dni kasneje, izvoz že pravilno izrisan..... sem samo debelo gledal
shocked-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kaj imamo koga tukaj, ki se vozi po avtocesti v smeri Hoče mimo Zrkovcev?
Odprto je novo počivališče malo pred izvozom za Zrkovce in bi prosil nekoga, ki se vozi po tej trasi, če bi lahko pogledal na tabli, kako se imenuje to počivališče.

Hvala že v naprej.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Na GMaps je tabla Počivališče Maribor, lahko bi dodal še zraven vzhod....na drugi strani AC pa zahod (ko bo zgrajeno)
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Zgleda da imajo večje države prednost pri posodabljanju map. Ko so pred novim letom v Minhnu odprli nov izvoz za Ismaning je bil v updatu, ki sem ga potegnil dol 14dni kasneje, izvoz že pravilno izrisan..... sem samo debelo gledal
shocked-1.gif

Ta izvoz je bil res hitro izrisan, ampak čisto pravilen pa še sedaj ni! Medtem ko Ti piše da je še 600m do izvoza za Ismaning se že začne tista ograja, ki loči odcep od voznih pasov in izvoz po tem ni več možen...
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
NEWS City Navigator North America NT 2017.10
Now available to DL, garmin express or map updater
by T....



Iz ver. 2016.20 kar na 2017.10. Ali morda kdo od vas ve, zakaj je temu tako?

2s9shg1.jpg
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Citat:
Uporabnik s3c pravi:
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Zgleda da imajo večje države prednost pri posodabljanju map. Ko so pred novim letom v Minhnu odprli nov izvoz za Ismaning je bil v updatu, ki sem ga potegnil dol 14dni kasneje, izvoz že pravilno izrisan..... sem samo debelo gledal
shocked-1.gif

Ta izvoz je bil res hitro izrisan, ampak čisto pravilen pa še sedaj ni! Medtem ko Ti piše da je še 600m do izvoza za Ismaning se že začne tista ograja, ki loči odcep od voznih pasov in izvoz po tem ni več možen...

Ja res so ga narobe izrisal, posledično sem zadnjič, ko sem bil tam falil izvoz bemtiboga (res da je lilo kot iz skafa) in se guncal na garching pol ure dlje kot potrebno
tongue-1.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Prosim za eno informacijo .

Kako nadgraditi karto centralna evropa v celotno evropo ??

City Navigator Europe NTU 2016.30, Central Europe - Map+HT+PA,Nov 15
v

City Navigator Europe NTU 2016.30 - Map+HT+PA,Nov 15

??

Obstaja takšna delna nadgradnja ? Ker sedaj plačati za celo karto celotne evrope je zaradi manjkajočih kart malo nesramno ??
Ali drugače ,kdor bo popolnoma iz nič kupil celotno evropo bo odštel enako kot jaz ki bi želel nadgraditi ?

Lp
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Včasih so na Garminu prenesli LM iz enega na drugega vendar sem pozabil pod kakimi pogoji a še to je bila bolj izjema kot stalna praksa.
Pokliči na garmin in jih povprašaj kako je s spremembo iz centralne v celo evropo ampak imam občutek, da ne bo možno.

Pri nakupu naprave je potrebno biti pozoren kaj pokriva LM in se vzame tista naprava, ki ima željeno pokritost.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Včasih so na Garminu prenesli LM iz enega na drugega vendar sem pozabil pod kakimi pogoji a še to je bila bolj izjema kot stalna praksa.
Pokliči na garmin in jih povprašaj kako je s spremembo iz centralne v celo evropo ampak imam občutek, da ne bo možno.

Pri nakupu naprave je potrebno biti pozoren kaj pokriva LM in se vzame tista naprava, ki ima željeno pokritost.

Sem odprl novo temo. Da ne bo res vse razsuto.
Hvala.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Ne me narobe razumet...razlog...poleg odgovora ze v sosednji temi...

...zakaj te malo prcamo je tocno to kar si
cheer.gif
uspel ugotovit...

Problem z 2455 si uspesno uspel razstresit v cel garmin podforum....kolker te uspem dohajat si sedaj v 3h...4h temah?
smile-1.gif


Pri takem know how balastu ni cudno da se nobenemu nooboo ne da brat garminwiki...itd
smile-1.gif