[NAVIGACIJA] TomTom

oksy

Zelenc'
28. nov 2007
9
0
1
A mi lahko kdo razloži zakaj na novo nameščeno karto 830.2306 vidim in jo lahko upravljam preko TomTom Home, na aparaturi TomTom Rider pa mi napiše da ni naloženih nobenih kart?
Uporabljam zadnjo verzijo NavCore 7.901 in navedeno karto 830.2306?
Če mi lahko kdo svetuje lahko tudi na ZS. Hvala za vso pomoč!
 

jurre

Zelenc'
30. nov 2008
23
0
1
ni napake, samo za karte napise:
no maps found! pol pa dam lahko next pa napise welcome! you can download 1 free map of your choice and experience gps navigation. pa me vrze pol na net - tam pa seveda ni slovenije vmes...

res noben nima resitev zato ?!
confused-1.gif


@Numy
kje pa naj pridem do map managmenta? a mogoce kdo ve kje ima definirano pot za karte..da bi jo probal rocno popravit
 

lolypop000

Pripravnik
24. mar 2009
75
0
6
Kart ti ne prepozna zato,ker rabiš za karte 830 Navcore 8.412 ali višji.
Ta 7.901 Navcore pa ne prepozna novih kart.
Zadnja verzija Navcore pa je 8.370.

JURRE map management ki ga je omenil Numy pa boš našel v meniju pod mapami,kjer lahko preklapljaš med njimi.

Lp
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Zdravo
Ena pitalica - ali je na TOMTOM-ove naprave možno namestiti še kakšen drugi program ala Run.GPS Trainer?

Boris
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
OK hvala - mi baterija na dlančniku crkuje in me je zanimalo če bi vzel eno to napravico in
jo malo opremil še s svojimi programi...
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
A je normalno, da tomtom navigacija računa pot po deset,petnajst minut? Za 700km mi računa tako da že obupam zraven. Je treba mogoče kaj izklopit kje v nastavitvah? Prej sm imel garmina nuvi, izračunal je v nekaj sekundah. Ne vem pa kater model je, ker je od firme.

Pa tud sicer deluje izredno počasi.
 
Nazadnje urejeno:

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kaj kdo ve kje se da najti prevod za meni na tomtom?
Rad bi prevedel v Slovenščino pa nikakor ne morem ugotovit kje se skriva ta zapis.

Tudi sam bi rad kaj okoli tega imam ONE XL verjetno bi bilo treba novi Navcore gor dati, ali kdo ve za zadnji tip, ki ga ta naprava še podpira ?