Navigacija Android

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pa saj niso resni.
Mi še ni uspelo naložit 11.2.2 pa je že nova zunaj
wink-1.gif
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Kako bi lahko v google maps shranil trenutno lokacijo, da bi kasneje našel npr. svoj avto ipd. Sem probaval z zvezdico, pa ta ni povsod mogoča. Hvala.
?
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Oj...Sem imel že novo verzijo 11.2.3.
grims-1.gif


Moral sem ponastavit na tovarniške nastavitve pa je OK. Čist se mu je utrgalo.
stupid-1.gif


Lp.-
cool-1.gif

Mogoce se je magnetometru zmesalo. Pomaga kalibracija - telefon v roko in osmice po luftu.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Nova verzija na marketu Sygic 11.2.4


Citat:
Hi, Sygic 11.2.4 has just gone live on the Android Market. This update contains latest maps with updated road coverage, updated POI database and updated speed cameras and speed limits. Plus we have added new maps for Vietnam and Kazakhstan.


Citat:
We have just published another update on Android Market. It contains updated maps of India. If you have already updated to version 11.2.4 and you do not use maps of India it’s not necessary to install this update.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.841
624
113
EU
Zanimiv komentar na Sygicu, vsaj kar se zemljevidov držav nekdanje Jugoslavije tiče (BiH, Srbija, Makedonija, Črna gora)

Citat:
Unfortunately our map provider does not have better data for these countries
Citat:
We do not plan to move to Navteq in Europe, because it will not be possible to release Europe map package due to fact that we can not combine multiple map provider in single map package.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Glede na prvi citat - ravno zaradi tega je najboljša izbira za nas trenerkarje še vedno navigacija, ki ima kolikor toliko dobro pokrito Adria regijo. Žal pa v tem kontekstu ni velike izbire za Android in nam na roko gre le iGO MyWay, ki podpira Topmap selekcijo kart. Kot že mnogokrat rečeno, tukaj odpovejo vsi ostali padalci, kot so Sygic, Navigon, Ndrive, Google in ostali, ki kupujejo zemljevide od TA in NT.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.841
624
113
EU
Ne morem verjeti, da še v letu 2012, človek praktično nima izbire kot da se posluži neuradne nelegalne verzije heh ... in potem se sprašujejo, zakaj ljudje "piratizirajo"?!?
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Kako bi lahko v google maps shranil trenutno lokacijo, da bi kasneje našel npr. svoj avto ipd. Sem probaval z zvezdico, pa ta ni povsod mogoča. Hvala.
Ali se to res ne da, ali kako?
smirk-1.gif
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Za Maps ne vem, jaz za tak primer uporabljam Igo, ker itak ponavadi iščem avto v večjih mestih (izven SLO), kjer pa ti Maps s potrebno internetno povezavo itak nič ne pomaga.
 

mukwai

Pripravnik
2. jun 2011
108
9
18
Jaz s Sygicom nisem imel težav glede iskanja cest ali naslovov, je pa katastrofa pri določanju optimalne poti (ali pa je tudi to posledica slabih zemljevidov). Sem že pisal kako me je hotel v Šmarje peljat po nekem kolovozu namesto po bistveno hitrejši šmarski, nič boljše pa se ni izkazal niti v Rimu (če naj bi že bile problem SLO mape). Sem bil cca 10km stran od obvoznice, pa me je kljub temu pošiljal čez celo mesto, ker je bilo nekaj km bližje - ampak bi že v optimalnih razmerah trajalo 20min dlje, bog ne daj da bi padel v kaksno guzvo.
Da ne omenjam, da me je pošiljal v enosmerne ulice ... ma v Rimu to niti ni tak problem :D