Navigacija Android

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.755
114
63
A ne piše v specifikaciji, da nima GPS modula!
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
ma sj mene tud tole mau bega, ker na XDA pravjo, da ima, a na nekaterih straneh pa piše, da nima
sprasujem se.gif
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Je kdo ze testiral Route 66 s funkcijo follow me za Android? Izgleda kar zanimiva zadeva to... Je na marketu brezplacna poizkusna verzija, jaz jo ravno namescam. Upam, da jo bo moj Wayteq poganjal...
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Na hitro sem testiral Route 66 in je zadeva kar obetavna!
Program je v angleščini,vodenje si lahko nastavite v slovenščino.
Obvestila o stanju na cestah in zastojih se prenašajo z podatkovno povezavo
in jih glasovno izgovori vodička v slovenščini.
Kaj več o navigaciji,ko bo več časa za testiranje
smirk-1.gif
 

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
Zakaj pri IGO-tu "pinch to zoom" ne dela? je potrebno naložiti kakšno posodobljeno različico....Načeloma sem zelo zadovoljen, ravno danes me je pravilno pripeljal do naslova v gostem naselju z enosmernimi cestami.
LP
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
iscem igo8 za galaxy s mini, potegnil dol 320x240, pa ne najdem zvocnih datotek nikjer. niti slovenskega vodenja?

mapo sem potegnil dol navteq eu q2 2011. priporocate kaksno drugo?
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Imam Huawei X5 in sem namestil iGo po navodilih iz slo-android foruma, vendar mi vedno ko prižgem telefon na pc preko usb, želi prestaviti vse podatke na interno SD kartico in vsakič ne dela iGo.

Ponovno kopiranje vseh datotek in iGo deluje, dokler ne priklopim telefon preko usb na pc ....

Kakšna ideja?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V napravo se namesti le .apk datoteka oz se inštalira.

Vse ostalo s kartami vred, skini pa je na spominski kartici.

Namesti si "nek" program, da lahko tudi .apk namestiš na kartico.

Nekaj takega.
https://market.android.com/det...kxpbmsyU0QiXQ..

Očitno pa imaš neko težavo, pa ne v iGO programu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nameščenega sem imel, ampak je takoj odletel iz tablice
smile-1.gif
in tudi telefona.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.592
290
83
www.kacnje.eu
Sygic ima dobre lastnosti, pa tudi nekaj precej slabih. Čeprav imam licenčnega, ga praktično ne uporabljam (raje IGO).
Poskusi sicer malo bolj opisati svojo težavo. Dejstvo je, da se zemljevid narobe izriše, ko pride cesta na pobočje kakšnega hriba. Takrat se popolnoma izgubi in izrisuje traparije. Poleg tega trenutni položaj niti približno ni tako točen, kot pri IGO.

Vseeno pa je kar zanimiv program.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Uporabi SygicNavigator 11.2.2, ki je zunaj par tednov in je bistveno popravljena od xx.x.1. Jo pa priporočam za SLO, ITA in A, po teh državah sem jo testiral vzporedno z Garminom. SygicNavigator je bivša Aura, o Auri sem pa napisal podroben test.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Kako bi lahko v google maps shranil trenutno lokacijo, da bi kasneje našel npr. svoj avto ipd. Sem probaval z zvezdico, pa ta ni povsod mogoča. Hvala.