Na katero banko prestavit račun!?

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
pred dobrim letom sem se prestavil na DH. Edina napaka je bila da se nisem prestavil že prej!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.169
2.266
113
Jaz tudi imam DH na firmi že 1 leto pa lahko rečem samo eno, top shit
smile-1.gif
Edino kar me moti (pa čeprav tega ne koristim) je dvig denarja na tujih bankomatih ki ti ga zaračunajo (v kolikor imaš poslovni račun) kajti v Sloveniji nevem če je vsega skupaj 10 DH bankomatov!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.169
2.266
113
Pa dobro, to sem karikirano napisal, skratka verjemi da ko ga rabiš da ga res NI v tvoji bližini
smile-1.gif
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Ne spomnim se, kolk nazaj sem zadnjič uporabil bankomat tko da me to niti ne moti, mal sem preračunal, vse skupaj na hitar, razliko med DH in Abanko in ni kaj dosti za premišljevat.
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
DH je res bomba,

je kje kaka statistika št. komitentov? okoli mene se na veliko prehaja k njim
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Jaz tudi imam DH na firmi že 1 leto pa lahko rečem samo eno, top shit
smile-1.gif
Edino kar me moti (pa čeprav tega ne koristim) je dvig denarja na tujih bankomatih ki ti ga zaračunajo (v kolikor imaš poslovni račun) kajti v Sloveniji nevem če je vsega skupaj 10 DH bankomatov!

Drugače pa za fizikalce ni provizije za dvig na BA v EUR območju!
grims-1.gif
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Jaz sem načeloma tudi zadovoljen, moti me samo, da mi v Londonu ni sprejelo njihove Maestro kartice, dvig na bankomatu je šel skozi. Ne vem v čem je fora...drugo pa je problem, da v poslovalnicah nimajo posebej vrste ali okenca za poslovne uporabnike, glede na to, da imajo vedno gužvo, ker so tam nonstop penzionerji s položnicami. Na jetra mi gre tudi, da jim moraš javit, če dvigneš več kot 4 jurje...samo to majo verjetno kar vsi tako urejeno, žal.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
ksz...

je kje kaki tržni delež bank?

predvidevam da NLB zadnjih nekaj let puši na št. članov?
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
jaz sem na DH odjavil mastercard pa vzel predplačniško viso na nkbm
smile-1.gif

Cenovno, ali zakaj?
Kaka je pa razlika ? Npr. na NLB je mastercard zelo drag + tega sedaj podražijo:

Citat:
Obveščamo vas, da bomo s 1. marcem 2015 spremenili NLB Tarifo za prebivalstvo. Več informacij o spremembi vam je na voljo v Napovedniku sprememb NLB Tarife za prebivalstvo, ki je objavljen na NLB Portalu, v NLB Poslovalnicah in na telefonski številki kontaktnega centra 01 477 20 00.

S to predplačniško viso, lahko uporabljaš normalno spletne nakupe in če greš v tujino samo da gor nakažeš denar kolikor ga pač potrebuješ ?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
S predplačniško kartico ne boš rezerviral ne hotela, ne najel renacarja... oz. če ga že boš (dovolj denarja gor) ti bo tisti denar neuporaben ker ga ne boš mogel zapraviti (rezervacija
smile-1.gif
)...
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
ksz

SKB s 1. marcem spet draži storitve. Dvig na non-SKB bankomatu (ki jih je izven LJ za vzorec) bo 0,52€, vodenje računa 2,20€.

Začeli so tudi zapirati račune komitentom, ki ne ustvarjajo zadostnega prometa na računu, ali če imajo izvršbo.

Po mojih informacijah jih folk množično zapušča ... tako da res ne razumem, kaj se gredo.