Na katero banko prestavit račun!?

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Spremembe NLB Tarife za prebivalstvo
Datum: 01.01.2015
Obveščamo vas, da bomo s 1. marcem 2015 spremenili NLB Tarifo za prebivalstvo. Več informacij o spremembi vam je na voljo v Napovedniku sprememb NLB Tarife za prebivalstvo, ki je objavljen na NLB Portalu, v NLB Poslovalnicah in na telefonski številki kontaktnega centra 01 477 20 00.
evil.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Hvala mmc
slovenet kaj hoces povedat?da bom na dveh racunih placeval nadomestilo?
Najraje bi s zeno imela skupnega. Se moram pri nekom pozanimat,ki ga nima. Kako potem to laufajo nakazila.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Kaj pa boš potem ko se bosta ločila (saj veš da je to skoraj neizbežno?), a bosta račun dala na pol?
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Hvala mmc
slovenet kaj hoces povedat?da bom na dveh racunih placeval nadomestilo?
Najraje bi s zeno imela skupnega. Se moram pri nekom pozanimat,ki ga nima. Kako potem to laufajo nakazila.


Brez problema imava z ženo en račun, plače prihajajo normalno, edino vračilo dohodnine pa pooblaščenec računa ne dobi na račun, ampak prinese poštar na dom gotovino. Tudi z položnicami je vse normalno. Skratka, če si zaupata,
srce-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik disc pravi:
ksz
Kero banko boste izbrali in na podlagi česa se odločate??
Jaz sem že nekaj bank obhodil, sam je čist too much cajta tkole primerjat banke med sabo,

poglej kolk položnic na mesec plačaš (primerjaš kater aima najgudenjšo)
kolkrat na bankumatu dvigneš (kolk računajo, če na drugem dvigneš, oz če imajo svoje dovolj na gosto)
kolkrat greš v poslovalnico (če ne hodiš veliko, potem to ni pomembno)
kolk stane vodenje računa
mastercard stroški

oz. ko boš za kredit iskal, bodo zgornje vrstice ne pomembne;)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik disc pravi:
ksz
Kero banko boste izbrali in na podlagi česa se odločate??
Jaz sem že nekaj bank obhodil, sam je čist too much cajta tkole primerjat banke med sabo,

poglej kolk položnic na mesec plačaš (primerjaš kater aima najgudenjšo)
kolkrat na bankumatu dvigneš (kolk računajo, če na drugem dvigneš, oz če imajo svoje dovolj na gosto)
kolkrat greš v poslovalnico (če ne hodiš veliko, potem to ni pomembno)
kolk stane vodenje računa
mastercard stroški

oz. ko boš za kredit iskal, bodo zgornje vrstice ne pomembne;)
lepo si napisal,lahko se pogledas kje dobis kaj "zastonj" .
dodal bi se strosek e banke ker vecina alterasev bi to imela najbrz
na DH recimo 2 leti zastonj vodenje trr ob dolocenih pogojih katere pa izpolnjuje desetina slovencev.
in ja, pri meni sta prevagala prva in predzadnja postavka. Vse ostalo mi je bolj ali manj nepomenbno.
Na dosedanjo bankoo bi v zadnjem desetletju ( ob sedanjem prilivih obiskal ravno vsakih nekaj let. Manj si tam,manj ti poberejo ( ponudijo super ugodnosti)
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
469
16
18
Imam račun pri Sparkasse in nič ne plačujem za vodenje, za plačilo položnic preko neta, dvig na bankomatih.

LP Sandi
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Ima že velikokrat omenjeni Udobni-pozitivni-racun, tudi sam ga imam, plačujem direktne bremenitve in MC 10€ letno.

http://www.sparkasse.si/udobni-pozitivni-racun

Udobni pozitivni račun je osebni račun, pri katerem ne plačujete stroškov mesečnega nadomestila za vodenje, v kolikor bo povprečno stanje*** v mesecu obračuna preseglo mejo 1.000,00 EUR*.