Muslimanski terorist v Sloveniji

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Volk, ampak ti nisi cisto gladek, kajne?

Spet tipično, da se bo drugačnem mnenju išče zdravstveno stanje uporabnika.

Sprijazni se, da večina nima takšnega mnenja ga ti tukaj javno prikazuješ, privat pa verjetno ne žliš imeti doma za soseda cigana, musliæa ali kaj podobno neprilagojenega.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Huh, ne, sploh ne - drugace bi tudi tebi kaj takega predlagal.

Govorim o njegovem nacinu "komuniciranja"
bonk.gif
Bos res rekel, da so njegovi komentarji in umetniska dela v Paintu delo zdravega uma?
Pri politicnem / verskem mnenju se sicer ne strinjava, ampak, ce citiram Ewelyn Hall - "I may not agree with what you say but I will defend to the death your right to say it?". Sicer se mi zdi - tako kot tvoje - ozkogledo, paranoicno, precej nacionalisticno in zelo 1810, namesto 2010, ampak hey, tudi Easy se mi vsacih zdi prevec agresiven in ne dovolj realisticen kje se konca verska svoboda in zacne kalimerovstvo...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
In zdej se bosta 2 levaka začela kregat kdo od njiju ima boljšega psihiatra......za vse ostalo je tu mastercard
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Huh, ne, sploh ne - drugace bi tudi tebi kaj takega predlagal.

Govorim o njegovem nacinu "komuniciranja"
bonk.gif
Bos res rekel, da so njegovi komentarji in umetniska dela v Paintu delo zdravega uma?
Pri politicnem / verskem mnenju se sicer ne strinjava, ampak, ce citiram Ewelyn Hall - "I may not agree with what you say but I will defend to the death your right to say it?". Sicer se mi zdi - tako kot tvoje - ozkogledo, paranoicno, precej nacionalisticno in zelo 1810, namesto 2010, ampak hey, tudi Easy se mi vsacih zdi prevec agresiven in ne dovolj realisticen kje se konca verska svoboda in zacne kalimerovstvo...

Musliæevje pač ni na istem civilizacijskem nivoju in so zato nekompatibilni in ne razumejo, da se morajo oni predvsem prilagoditi, tako da bodo lažje sprejeti.

In ne obratno.

Sicer pa jaz v paintu ne bi tako dobro narisal
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
In zdej se bosta 2 levaka začela kregat kdo od njiju ima boljšega psihiatra......za vse ostalo je tu mastercard
grin1.gif

Kar pri nekaj uporabnikih sem tukaj opazil, da precej omenjajo psihiatre... pa najbrž ne iz lastnih izkušenj?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kar pri nekaj uporabnikih sem tukaj opazil, da precej omenjajo psihiatre... pa najbrž ne iz lastnih izkušenj?
Kaj te moti, da eni vedo o čem govorijo, namesto da si sproti zmišljujejo?
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Mojbog, z mobitelom je hotel sprožiti prazen kombi, ki so mu ga policaji nastavili.
Nič, grem v partizane. Še nocoj.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Glede na problematiko z romi v sosednjih (opa množina!!!) temah........se đamije še najlažje rešimo če za bezigradom kjer naj bi stala postavimo taborišče za rome
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Pa da vidmo pol kdo je bolj trdoživ in bojevit...al muslimanski fundamentalisti al brazilci
hysterical-1.gif


Big brother show not padu lajv
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

S tako idejo se strinjam, jaz sem celo predlagal, da se postavi verski park, kjer bi bili vsi na kupu, v bližini pa še kakšna ustrezna institucija...
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Ti se kar delaj norca.
grims-1.gif


Kaj to se ne dogaja pri nas? Vidiš, zaradi takih bolnikov papež dovoljuje kondome. Nikol ne bom pozabu "U vašoj školi je bomba!" je nekdo poklicu, pol pa naslednji dan fraj, musliču na dvojkah pa 4 zaključeno. Ja [censored] jim materna.

Ne, ne, zdej mamo pa mi iste karte u rokah.
 
Nazadnje urejeno:

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Citat:
Res je nekdo izpostavil in smo ze ugotovili da je to neumnost. Sicer pa to nebi bil prv pregled dzamije v EU, ni bil halo in niso nic nasli. Cisto tako btw Kdorkoli ima delujoce mozgane zagotovo ve zakaj VELIKI, ODPRTI, JAVNI prostori niso primerni za taksne zadeve.

Turisti lahko sirijo Allahovo besedo tudi brez dzamije. NY napadalci so pred napadom (ce verjames uradni zgodbi o napadu) sestankovali v striptiz baru.

p.s.: ne

VELIKI, ODPRTI, JAVNI prostori niso primerni za taksne zadeve.
o ja so so.... Izraelci imajo open shuting place named Gaza...

zelo dobro se obnese...

Alahov božji dar so prav Izraelci...
Chicken Riot in real time.... pa najnovejša igra teh.....
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Brezveze še enkrat... itak bomo morali po ustavi sprejeti popolno prepoved rasizma, ki pa je u Sloveniji še preveč prisoten. Rajši kakšnega temnopoltega ali pa orientalskega duhovnika sprejmete kakor tole... Temnopolti bodo itak prihajal sm, ko se bodo tej naveličal delat pa ti začel stolček majat. Razlika je samo v tem, da so temnopolti kristjani skulirani, tej so pa divjaki, čeprav svetle polti.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Možno, da se je povzročitelj ustavil, ker je bilo popoldne pa da je kje ob avtocesti razgrnil tepih in "iskal" Meko.

Zaenkrat je realnost takšna ko opisuješ in prav je da takšna tudi ostane...