Muslimanski terorist v Sloveniji

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Nekdo je že izpostavil takšen primer.
Da če bi nastala kakšna neumnost in bi se ugotovila vzročna zveza s tem islamskim centrom, da bi verjetno nastal halo, če bi ga država hotela prepovedati in zatreti.

Za musliæevje je pač značilno, da je nasilno, fanatično itd.

Ne rečem, da bi kaj takega naredili "naši", ampak razni verski turisti, ki bi sem prišli širit Alahovo besedo.

V Bosni imajo ponekod table v arabščini, drži?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nekdo je že izpostavil takšen primer.
Da če bi nastala kakšna neumnost in bi se ugotovila vzročna zveza s tem islamskim centrom, da bi verjetno nastal halo, če bi ga država hotela prepovedati in zatreti.

Za musliæevje je pač značilno, da je nasilno, fanatično itd.

Ne rečem, da bi kaj takega naredili "naši", ampak razni verski turisti, ki bi sem prišli širit Alahovo besedo.

V Bosni imajo ponekod table v arabščini, drži?

Res je nekdo izpostavil in smo ze ugotovili da je to neumnost. Sicer pa to nebi bil prv pregled dzamije v EU, ni bil halo in niso nic nasli. Cisto tako btw
smirk-1.gif
Kdorkoli ima delujoce mozgane zagotovo ve zakaj VELIKI, ODPRTI, JAVNI prostori niso primerni za taksne zadeve.

Turisti lahko sirijo Allahovo besedo tudi brez dzamije. NY napadalci so pred napadom (ce verjames uradni zgodbi o napadu) sestankovali v striptiz baru.

p.s.: ne
 
I

Izbrisan uporabnik #488

p.s. ne? eni pravijo, da ja.

---
Kaj je v vasi Gornja Maoča?

Gornja Maoča leži na težko dostopnem območju med mestoma Tuzla in Brčko. Hrvaški in bosanski mediji poročajo, da tamkajšnji prebivalci živijo po šeriatskem pravu in ne spoštujejo zakonov BiH. Znaki, ki vodijo do vasi, so napisani v arabskem jeziku, poročajo mediji. Imeli naj bi tudi šolo, v kateri poučujejo v tujih jezikih, bosanska ministrstva pa o tej šoli ne vedo nič. Tam naj bi bila tudi džamija, ki pa ne deluje pod okriljem islamske skupnosti BiH.
---
a ni dovolj, da imamo že s cigani probleme?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
p.s. ne? eni pravijo, da ja.

---
Kaj je v vasi Gornja Maoča?

Gornja Maoča leži na težko dostopnem območju med mestoma Tuzla in Brčko. Hrvaški in bosanski mediji poročajo, da tamkajšnji prebivalci živijo po šeriatskem pravu in ne spoštujejo zakonov BiH. Znaki, ki vodijo do vasi, so napisani v arabskem jeziku, poročajo mediji. Imeli naj bi tudi šolo, v kateri poučujejo v tujih jezikih, bosanska ministrstva pa o tej šoli ne vedo nič. Tam naj bi bila tudi džamija, ki pa ne deluje pod okriljem islamske skupnosti BiH.
---
a ni dovolj, da imamo že s cigani probleme?

o nismo to temo ze enkrat obdelali?
smirk-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Za ostalo ni treba, tam že velja, da če je kaj narobe, zlikovce organi pregona ustrezno preganjajo.
V đamiji pa ne velja? Mojbog, moderator, zbriši to, ker če Zidarji, Hilde, Bavčarji & co izvedo, bodo zgradili đamijo v vsakem večjem mestu in nekaznovano kradli na veliko!

Citat:

Moraš pa ločiti tudi pomembne državne funkcije in organe od nekega nepomembnega, nekoristnega in škodljivega združenja, ki se skriva za religijo.
Hmm, govoriš o RKC
sprasujem se.gif

wink-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nekdo je že izpostavil takšen primer.
Da če bi nastala kakšna neumnost in bi se ugotovila vzročna zveza s tem islamskim centrom, da bi verjetno nastal halo, če bi ga država hotela prepovedati in zatreti.

Za musliæevje je pač značilno, da je nasilno, fanatično itd.

Ne rečem, da bi kaj takega naredili "naši", ampak razni verski turisti, ki bi sem prišli širit Alahovo besedo.

V Bosni imajo ponekod table v arabščini, drži?
Pri nas pa v Italijanščini.
wink-1.gif


Kot sem prej napisal: krade se že zdaj.
Od kod vam ideja, da ena zgradba prinese neko magično spremembo?

Občutek imam, da ne-muslimanom đamija pomeni več, kot muslimanom.
tongue-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ni samo zgradba, v tem je problem
smile-1.gif

Počasi jim bo ena zgradba premalo itd., tako da boš na koncu obrezan in bradat.

Glede Lahov pa je spomin še svež, kaj so nam počeli...

eazy: Maoče pa še nismo do konca obdelali. Nekaj si omenil, da si od "doli", bi se lahko morda kdaj tam mimo na izlet zapeljal in nam potem iz prve roke povedal.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ni samo zgradba, v tem je problem
smile-1.gif

Počasi jim bo ena zgradba premalo itd., tako da boš na koncu obrezan in bradat.

Glede Lahov pa je spomin še svež, kaj so nam počeli...

eazy: Maoče pa še nismo do konca obdelali. Nekaj si omenil, da si od "doli", bi se lahko morda kdaj tam mimo na izlet zapeljal in nam potem iz prve roke povedal.

Sej niti ni misljena ena zgradba, zgradb bo vec. Zgradb je ze danes vec btw.

p.s.: in kaj naj bi sel tam gledat? revscino?
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Pa kje se nahajaš, [censored] ti materna, upaš povedat, mi trije smo živčni. Mi trije smo živčni. Ja, trije, jest sm troedini, blondi, rdečelasi in temnolasi bele polti, ravnokar sem si tetoviral še temnopoltega Re/a/, kje si da te požrem? Upaš povedat, pičkica?
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Kaj, a so te že zaprl tja? Pa internet majo tud? Kuga pa vi rabte internet, če se tako derete čez komercializacijo? Vi bi radi vso tehnologijo stran in kaj pol? Vi bi živeli kot opice na drevesu.
stupid-1.gif


muhammed2.gif
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Ja, pol se bodo pa zbudil, s prstom u riti. Star sem 30 let in veš kaj jaz vidim? 3:0 za naše. Ko jih j... multi-play? Kaj multi-ball ma lahk jest pa ne? Multipraktik? Multi balllllll lahk dobi, jest pa ne smem? Kaj? Kua pa je on? Zaljubljen?
bonk.gif


Ja, ja se mi kar zdi. Veš, kaj jaz vidim? Nekomu jo je vzel. Nekoga je ubil. Ja muslimani ubijajo za svojo zaljubljenost. Ja kaj? Jest bi moral umret zato, ker je on bolj zabljubljen kot jaz? Kaj?
In kaj še vidim, sosedov sinko ima multi-ball - kaj? Te ne zanima? To je vse, kar se plete u glavi adolescenta, rad bi bil takšen kot drugi, rad bi imel to kar ima sosed, to hodi po glavi tipičnemu Slovencu in ja... sosed ima lahko multiball jest pa ne? Nisem dost zabljubljen al kaj?
bonk.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Kaj bi rad, detece?

Sam ne znas treh besed skupaj sestaviti tako, da bi imele smisel, pa bi vseeno rad, da te ljudje jemljejo resno? Komentiras na nivoju tlinajstletnika? Zagovarjas filozofijo najbolj zagovedanega dela Slovenstva z "argumenti", katere spregleda vsak drugi gimnazijec?

Daj no, lepo te prosim... "me sploh ne zanima" kaj mi ti reces
smile-1.gif