Muslimanski terorist v Sloveniji

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

http://24ur.com/novice/crna-kronika/v-lendavi-prijeli-domnevnega-terorista.html

Zanimivi del:

Citat:

Lendavski policisti so konec oktobra v Dobrovniku želeli ugotoviti identiteto dveh oseb, ki naj bi bili, po neuradnih informacijah časnika Večer, oblečeni v muslimanska oblačila, pri sebi pa naj bi imeli tudi Koran.

Ženska, ki je bila s 25-letnikom, in je ob identifikaciji imela pri sebi mačeto, je plačala kazen, nato pa so jo napotili v Avstrijo.

No, kaj se pa zgodi, ko se muslimani razširijo pa v naslednjem prispevku...

Citat:

Muslimanski učenci v Franciji nasprotujejo seznanjanju s holokavstom in razvojnim naukom

Muslimanski šolarji in njihovi starši v Franciji naslavljajo vse več verskih zahtev na državni šolski sistem in med drugim zahtevajo, da učitelji ne bi smeli pojasnjevati sekularnih načel, navajajo v uradnem poročilu. Francoski visoki svet za integracijo (HCI) opozarja na vse več težav z učenci otroki priseljencev, saj nasprotujejo seznanjanju s holokavstom, križarskimi pohodi ali razvojnim naukom, zahtevajo halal obroke (z mesom živali, zaklanih po islamskih običajih) in zavračajo francosko kulturo in njene vrednote.

Poročilo, skrajšano objavljeno v časniku Journal du Dimanche (novembra naj bi ga predstavili vladi), potem navaja, da se učitelji vse težje upirajo verskim pritiskom in da bi "zdaj morali oživiti sekularizem in učitelje usposabljati za to, kako se odzivati na posebne težave, povezane s spoštovanjem tega načela". Strogo francosko ločevanje cerkve in države prelaga vero v zasebnost, kar je stališče, ki mu nasprotuje vse več islamistov med okoli petimi milijoni muslimanov v okviru 65 milijonov francoskih prebivalcev. Predsednik HCI Patrick Gaubert je za omenjeni časnik dejal, da se je njegova agencija odločila preučiti, kako se otroci priseljencev prilagajajo državnemu šolskemu sistemu, češ da je "to jedro izzivov, s katerimi se mora soočiti francoska družba". Raziskovalci so preučili vrsto težav, povezanih z vero, s katerimi imajo opraviti ti šolarji, vendar ne navajajo številk o njihovi razširjenosti, ker pa so v raziskavi nanje tako pogosto trčili, si po sodbi HCI zaslužijo pozornost.

Zavračajo pouk, hočejo halal

Učitelji so pogosto doživeli nasprotovanje, ko so učence seznanjali s svetovnimi verami, s holokavstom ali francosko vojno v Alžiriji ali pa je tekla beseda o dogodkih, povezanih z Izraelom in Palestinci ali z ameriškimi vojaškimi operacijami v muslimanskih državah, pravijo v poročilu. Učitelji potem redno ugotavljajo, da muslimanski starši svojim otrokom ne dovolijo spoznavati krščanstva, pri čemer nekateri menijo, da je cilj tega seznanjanja pokristjanjevanje (spreobračanje v krščansko vero). Ko učitelji otroke seznanjajo s holokavstom, se pojavijo protisemitske izjave, neustrezne šale in upor proti gledanju filmov o nacističnih koncentracijskih taboriščih. Napetosti pogosto povzročajo učenci, ki se identificirajo kot muslimani.

Učitelji ugotavljajo, da lahko brez ugovarjanja govorijo o čezatlantskem trgovanju s sužnji, da pa jih učenci kritizirajo, ko teče beseda o zgodovini suženjstva v okviru Afrike ali Bližnjega vzhoda. Ko gre za širjenje protidarwinističnega mišljenja v muslimanskem svetu, učenci zoper evolucijo navajajo, da je svet ustvaril bog oziroma vsemogočni stvaritelj (kreacionistični nauk), ne da bi navedli argumente.

Na nekaterih področjih z obsežnimi priseljenskimi skupnostmi številni učenci iz verskih razlogov nočejo v šolske restavracije, četudi jih večina takrat, ko je na jedilniku svinjina, ponuja alternativne jedi. Poročilo pravi, da "obstaja izredno močna zahteva po halalu, celo v javnih otroških vrtcih". V nekaterih mestih podpisujejo peticije za halal (včasih tudi judovske košer) obroke. V poročilu poudarjajo, da bi država lahko omogočila alternative k svinjini, vendar pa ne more dovolili halal ali košer obrokov, ker cena obredno zaklane živali vključuje pristojbino, nakazano verskim organizacijam, ki potrjujejo, da je bila hrana ustrezno pripravljena.

Francija dovoljuje zasebne verske šole in v minulih letih so zato odprli vrsto judovskih šol. Muslimanskih šol je samo nekaj in večina muslimanskih staršev bi tako težko plačala šolnino za svoje otroke.

Filozofski prevrat

Med islamskim ramadanom nekateri muslimanski otroci šikanirajo druge, ki ne spoštujejo vsakoletnega postenja čez dan. Dečki, ki se imajo za muslimane in zavračajo francoske vrednote, nadlegujejo dekleta, ki so dobre učenke, in sicer jih imajo za "kolaboratorke" in "umazane Francozinje". Nekatera dekleta zaprosijo za to, da jim ne bi bilo treba na telovadbo ali plavanje, ker naj se ne bi mešala z dečki.

Poročilo še pravi, da morajo francoske šole vztrajati pri skupni vzgoji dečkov in deklic, pri njihovi enakopravnosti in vzajemnem spoštovanju. Biti francoski državljan pomeni sprejeti dejstvo, da kdo oporeka tvojim mnenjem. To je cena, ki jo je treba plačati za svobodo govora in mišljenja. Mar je treba spomniti, da v Franciji vse od francoske revolucije ni bilo kaznivega dejanja bogokletstva (bogoskrunstva), še sprašuje poročilo in dodaja, da "načelo sekularizma vodi h globokemu relativiziranju vere: to je filozofski prevrat, s katerim vere le stežka soglašajo".
http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2010110405589846

Kar razumem Sarkozyja, samo malo pozno so začeli reagirati pred musliæi. Se jim bo zgodilo Kosovo.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Se strinjam
zmaga.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
word! Sam kaj, ko te izbeglica še doma ne marajo, ker so zapustili svojo rodno domovino....:) Najslabši svoje vrste.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Vse tiste kateri nočejo sprejeti tisto državo v kateri živijo za svojo je potrebno enostavno nagnati nazaj .

Torej dobrodošli so samo tisti, ki so v svoji državi zadovoljni? Zakaj bi se pol sploh selili?


Vsi ki so žejni in tega nočejo sprejeti, jih je enostavno potrebno nagnati od vodnjaka.


Lahko pa vodnjaku pridejo tisti ki niso žejni.

Sicer pa kak je lahko normalno mentalno razvit folk zadovoljen z lajfom v avganistanu recimo. Nič jasno.
Potemtakem v SLO bi ti sprejel samo američane, nemce, švicarje in ostale severnjake, ker oni so zadovoljni tam kjer so,
pa so tak vredi, da pridejo k nam na slabše.


Folk, pa kaj vam je? Pa to je pa tak butasto da me prav ono raspizdi.

Pa sem komunist in rasist, samo to pa je enostavno debilno fukjen stavek brez vsake primere, če bi moral na faksu zagovarjat
tako diplomo, je nebi opravil v živlenju, ker enostavno ni logičnih tez to zagovarjat.


Ono prav raspizdil si me s tem debilizmom. (ni sem mi še to zgodilo na foromu, da se lahko v glavo vstrelim od jeze)
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Meni so pa tvoji debilizmi v tem postu da bi vsekal tebe (škoda mene).

Normalno da se morajo priseljenci prilagodit državi v katero so se preselili. Doma lahko zganjajo svojo vero in navade (v kolikor ne kržijo zakonov države), v javnosti pa naj bodo tiho.

Pa kot da obratno ni enako - samo pojdi v Dubaj pa se poljubljaj in drži za roke na cesti, bomo videli kak strpni bodo... Greš tja, se prilagodiš. Prideš sem, se prilagodiš.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.276
-8.478
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Vse tiste kateri nočejo sprejeti tisto državo v kateri živijo za svojo je potrebno enostavno nagnati nazaj .

Torej dobrodošli so samo tisti, ki so v svoji državi zadovoljni? Zakaj bi se pol sploh selili?


Vsi ki so žejni in tega nočejo sprejeti, jih je enostavno potrebno nagnati od vodnjaka.


Lahko pa vodnjaku pridejo tisti ki niso žejni.

Sicer pa kak je lahko normalno mentalno razvit folk zadovoljen z lajfom v avganistanu recimo. Nič jasno.
Potemtakem v SLO bi ti sprejel samo američane, nemce, švicarje in ostale severnjake, ker oni so zadovoljni tam kjer so,
pa so tak vredi, da pridejo k nam na slabše.


Folk, pa kaj vam je? Pa to je pa tak butasto da me prav ono raspizdi.

Pa sem komunist in rasist, samo to pa je enostavno debilno fukjen stavek brez vsake primere, če bi moral na faksu zagovarjat
tako diplomo, je nebi opravil v živlenju, ker enostavno ni logičnih tez to zagovarjat.


Ono prav raspizdil si me s tem debilizmom. (ni sem mi še to zgodilo na foromu, da se lahko v glavo vstrelim od jeze)

Najprej poizkušaj citat pravilno razumeti
hysterical-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Pa kot da obratno ni enako - samo pojdi v Dubaj pa se poljubljaj in drži za roke na cesti, bomo videli kak strpni bodo... Greš tja, se prilagodiš. Prideš sem, se prilagodiš.
Dubajski sistem je pravilen in se naj zgledujemo po njem?
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Tak sistem imajo in ga uveljavljajo in se ga držijo. Zakaj? In se podpišem, greš lahko kamorkoli ampak sprejmeš družbena pravila in normative in pika. Če ti ni všeč nazaj na voz in dalje.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
saj mu bo jasno, ko ga bo bo muezin 5 x dnevno klical k molitvi
problem zahodne civilizacije je ta, da hočemo biti "civilizirani" , da je iber tolerantna, da daje tujcem več pravic kot domačinom, da ima preveč družboslovcev, ki nimajo kaj pametnega za počet in ustanavljajo razne AI, helsinške monitorje itd in samo mešajo drek in skrbijo za svojo samopromocijo.
saj počasi bo večinsko evropsko prebivalstvo skapiralo tudi to. ali se integriraj in upoštevaj zakone, ki tu veljajo ali pa nazaj pod palmo.
kosovo se pojavlja po vsej evropi
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Nič. Normalnemu človeku se le zdi smešno, da nekdo na začetku stavka nasprotuje muslimanskemu načinu, na koncu stavka pa se strinja z njim.

Ni več "spremenim mnenje vsakih pet minut". Ampak "spreminjam mnenje iz sekunde v sekundo".

In seveda obvezno "ne znam se izražat ko kulturen človek". (čez pol sekunde itak "obtožba, kako drugi tega ne znajo")
 

bansh28

Fizikalc
24. sep 2009
2.390
2
36
ORGINAL tm
nekaj časa že opazujem tudi v LJ v tejle hiši se zbirajo neki sumljivi "talibani" : brada, pa neke čudne halje, pa skoz se neki avti vozijo-dostavljajo tja,..... ZELO SUMLJIVO !!!! To bi bilo potrebno malo preveriti !
1053366-teroristi.JPG
 

Priponke

  • 1053366-teroristi.JPG
    1053366-teroristi.JPG
    59,3 KB · Ogledi: 337

B81

22. jul 2007
34.493
8.960
113
Zaj je itak že SOVA videla, kaj ne veš, da spremljajo alter...