Muslimanski terorist v Sloveniji

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Ti si zrel za strokovno pomoc
zmaga.gif
Ti meni strokovna pomoč? 100 kilska telica, pa 2mm debeline gume, to misliš da mi je dalo zdej, kaj? To je bilo zdej neki. Po 5 minutah mi je slabo ratalo. Ponoči me mora tlači. Seveda, seveda, jest rabim strokovno pomoč.
Nisem si mislil, easy ampak zmelila se ne bova na tak način. Ne, ne, to je bil zdej samo 1. polčas. Nikamor ni šlo. To bi moral kr špricnit takoj, u prvo, zanič [censored] si, ****** mi s to džamijo. Tvoje zanič kurve nimajo prihodnosti, glej kitajke, suhe vitke, kaj, še do kolen nisi črni. Sprijazni se, debela si.

Aja sej res, drugač pa
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik volk_S pravi:
Misliš da ljudje ne vedo za tipčno cenzuriranje, ki jo širijo islamisti?
Pa kaj je ta še na prostem?

PS: Daj primer ene bombe v Sloveniji, ki ima vezo z islamom. Pa čeglih toliko, da je eden od mimoidočih poznal nekoga, čigar sošolec je bil enkrat na morju v Egiptu.
PPS: Šizofrenija se da lepo terapizirati. Samo prvi korak je treba naredit in k zdravniku stopit. Z jemanjem zdravil je bolnik potem lahko 100% funkcionalen član družbe.

Seveda, seveda, ampak teb ga ne dam, pofafat, ni teh zdravil.

Seveda nima veze z islamom. 4 žene, to zaljubiš se, pa sej same vedo kaj je treba naredit, a ne? Žensk je pa 99,999% jaja, pa vsaka rada da, sej ve zakaj jo ima. Dobro jutro. [censored].
stupid-1.gif
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Citat:
kak mi gredo pa romani na živce !!!!!!!!!!!!

Seveda, romani ti gredo na živce. Seveda, seveda, vsak, ki ima kaj povedati ti gre na živce. Kaj pa papežev roman o uporabi kondomov, ti ne gre na živce? Ja, halo, papež napiše neko bukvo u kateri on dovoljuje uporabo kondomov.
stupid-1.gif
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
Seveda, kar strinjaj se z njim. Pa še nick pa avatar si spremeni, dej vsaj malo jajc pokaži.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:eazy, stroka bo imela končno besedo!

In kako si ti predstavljas, Einstein?
aplauz.gif
Neka nebuloza ,ki ti lepo zveni ampak v praksi nima nobene podlage.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Nobene izjeme ne sme biti za musliæarski objekt glede izgleda.

Je kje kakšen predpis ali zapis kako mora izgledati islamski center?

Če ga ni, je povsem normalno da mora biti zgrajen v skladu z običaji kraja in okolice = stroka.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nobene izjeme ne sme biti za musliæarski objekt glede izgleda.

Je kje kakšen predpis ali zapis kako mora izgledati islamski center?

Če ga ni, je povsem normalno da mora biti zgrajen v skladu z običaji kraja in okolice = stroka.

Bingo!
priden.gif


Okolica=stroka bo odlocala na podlagi neobstojecih "predpisov ali zapisov" in v skladu z neobstojecimi "obicaji" kraja pri gradnji taksnih objektov?
hysterical-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
V tem dogovoru se skriva ključni problem musliæevja.
To pač ni objekt, kjer bi pili kavico in počeli kaj miroljubnega, ampak objekt za ideološko-religijsko poneumljanje.
In kar bo Alah ukazal, tako se bo tudi izvršilo, čeprav v nasprotju z vsakim razumom.
Ni Alaha tam.
Samo šit, 2/3 Slovencev verjame v duhove.
Strah me je.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nobene izjeme ne sme biti za musliæarski objekt glede izgleda.

Je kje kakšen predpis ali zapis kako mora izgledati islamski center?

Če ga ni, je povsem normalno da mora biti zgrajen v skladu z običaji kraja in okolice = stroka.

Bingo!
priden.gif


Okolica=stroka bo odlocala na podlagi neobstojecih "predpisov ali zapisov" in v skladu z neobstojecimi "obicaji" kraja pri gradnji taksnih objektov?
hysterical-1.gif

Poglej si v kakšen predpis... večkrat je uporabljen termin ... "na krajevno običajen način"...

Razen tega pa običaji in navade niso vedno spisana pravila, ampak so vidna iz okolice
smile-1.gif

A ti kje vidiš pri nas kakšno musliæarsko džamijo?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
V tem dogovoru se skriva ključni problem musliæevja.
To pač ni objekt, kjer bi pili kavico in počeli kaj miroljubnega, ampak objekt za ideološko-religijsko poneumljanje.
In kar bo Alah ukazal, tako se bo tudi izvršilo, čeprav v nasprotju z vsakim razumom.
Ni Alaha tam.
Samo šit, 2/3 Slovencev verjame v duhove.
Strah me je.

Jaz sem v preostali 1/3.
Po moje ni problem da verjameš v duhove, večji problem je, ko ima duh posrednika in ti naroča kaj moraš delati...
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Jst sem proti gradnji kakršnega novega verskega objekta. Cerkvice so tako kot gradovi, so del zgodovine, ne moreš zrušit. Sej se bodo same, ker veliko ljudi že prehaja k pameti in ne verjame v neki čiri čari.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:Razen tega pa običaji in navade niso vedno spisana pravila, ampak so vidna iz okolice
smile-1.gif

A ti kje vidiš pri nas kakšno musliæarsko džamijo?

No shit, Sherlock.
smirk-1.gif

In kako zgleda minarat na "krajevno obicajen nacin"? Na podlagi spisanih pravil ali iz vidne okolice?
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Minaret pri nas ni objekt na "krajevno običajen način".

To v naših krajih ni običajno... Odpri oči pa boš videl, kaj je običajno.

Raje se vprašaj zakaj ljudje nasprotujejo gradnji islamskega centra.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
normalno da mora biti zgrajen v skladu z običaji kraja in okolice = stroka

Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Minaret pri nas ni objekt na "krajevno običajen način". To v naših krajih ni običajno... Odpri oči pa boš videl, kaj je običajno.

aplauz.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:Ja, to pomeni, da ga ne bo
smile-1.gif

Potem bi lahko rekli filozofiranje o krajevnih obicajih, predpisih in zapisih navadna laz in da sem pred nekaj posti (pri odgovoru Evrofilu) imel prav?
shocked-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne, pač nisi razumel zakaj to k nam ne sodi.
Objekt je sporen, neprimeren tako po izgledu, kakor po sekundarni dejanski vsebini.

Al si za kompromis? Da se zapiše dovoljenje pod pogojem, če bo kakšna neumnost, da se zapre?
Pa se zmenite.

To je krajevno običajno. Čago imaš lahko tak dolgo, dokler ni prevelik hrup ali kakšen drug prekomeren vpliv.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ne, pač nisi razumel zakaj to k nam ne sodi.
Objekt je sporen, neprimeren tako po izgledu, kakor po sekundarni dejanski vsebini.

Al si za kompromis? Da se zapiše dovoljenje pod pogojem, če bo kakšna neumnost, da se zapre?
Pa se zmenite.
Podpišem takoj. Veljati mora seveda za vse. Tudi:
- parlament
- uprava Vegrada
- NS Vegrada
- enako za vse druge firme
- policijo
- pošto
- gostilne in zabavišča
- vse drugo kar nisem naštel

Kje podpišem?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Za ostalo ni treba, tam že velja, da če je kaj narobe, zlikovce organi pregona ustrezno preganjajo.

Moraš pa ločiti tudi pomembne državne funkcije in organe od nekega nepomembnega, nekoristnega in škodljivega združenja, ki se skriva za religijo.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:Al si za kompromis? Da se zapiše dovoljenje pod pogojem, če bo kakšna neumnost, da se zapre? Pa se zmenite.
To je krajevno običajno. Čago imaš lahko tak dolgo, dokler ni prevelik hrup ali kakšen drug prekomeren vpliv.

Kaj zdaj dlakocepis in nakladas? V "dovoljenje" bos zapisal da se v primeru neumnosti zapre. No f.... shit, Sherlock. Kaj mislis da nek objekt predstavlja imuniteto pred organi pregona al kaj?
stupid-1.gif


Prevelik hrup v centru Ljubljane? Kak drug prekomeren vpliv? Alkohola, drog, kriminala?
stupid-1.gif