[motoGP] Novice iz sveta

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
James Toseland pri Tech 3 Yamahi!
wink-1.gif
CLICK
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Yamahina satelite ekipa, Tech 3, naj bi bila naslednjo sezono zelo spremenjena. Imeli naj bi konkurenčne gume (Če bo to Bridgestone ali Michelin se še ne ve), dobre voznike in zelo tesno tovarniško podporo. Naj bi bila bolj kot razširitev tovarniške ekipe. To je tudi nujno, če želi Yamaha postati bolj konkurenčna oz., če želijo ostati na tem nivoju tudi po Rossiju!
grin1.gif
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Meni je najbolj zanimiva ideja, da bi imela Tech 3 Michelinke, ker so le Francosko moštvo, Fiat pa Bridgestonke tako, da se ne bodo mogli več izgovarjat!
grims-1.gif

Sicer so namigovanja, da bo pri Tech 3 Colin in seveda Toseland, ki že ima pogodbo, pri Fiatu pa Lorenzo in Rossi oba že imata pogodbo za naslednjo sezono!
Druga možnost je, da Fiat ostane isto kot sedaj, Tech 3 z Jamesom in ??? Guintolijem, Lorenzo pa one man team s podporo Fortune.
Tretja opcija pa je, da bo Tech 3 "factory moštvo" z Jamesom in Lorenzom kar pomeni, da obstaja možnost Michelink (Lorenzo bi imel raje francoske gume), Fiat pa kot do sedaj.
aplauz.gif


Sicer pa je vsak vikend, ko je dirka nekaj novega!
smile-1.gif
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Bombshell: Former Grand Prix Winner Abe Killed
by dean adams
Sunday, October 07, 2007

The details are still filtering in from Japan, but this much sadly seems true: former Yamaha GP and WSBK rider Norik 'Nori' Abe was killed today in some sort of street accident Japan.

More details as they are beamed in.

vir: http://www.superbikeplanet.com/2007/Oct/071007e.htm
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Pa je mnogo prezgodaj odšel še en "velikan" motošporta!
frown-1.gif


Kljub temu, da ni bil ravno svetovni prvak, pa je bil eden tistih, ki so največ naredili za MotoGP oz.
kraljevski razred in njegovo popularnost vsepovsod po svetu.

Predvsem je vedno navduševal s svojim značilnim slogom vožnje in brezkompromisnim dirkanjem!
Zagotovo bo ostal v srcih mnogih navdušenvev tega športa kot tisti, ki ga ja bilo vedno lahko občudovati.


RIP Norifumi...
roza.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Rossi prestopil k Bridgestonu
Kaj mislite, ali je vzrok za nekonkurenčnost Rossija samo v slabih gumah? Po mojem mnenju je velik del krivde na Michelinu, ampak tudi v Yamahi ne blestijo preveč. Bilo je nekaj okvar motocikla. Vaša mnenja?
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Yamaha je bila zelo malo za dukatijem. Gume so pa bile zlo slabe. Se je poznal od sredine dirke proti koncu, da je iztisnil cist vse kar je mozn iz gum. Sem kr razhlo razocaran nad sezono, premal dvobojev je bil me Rossijem in Stonerjem
frown-1.gif