Ebay.de izbira regije

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul

Priponke

  • Screenshot_20230323_152339_eBay.jpg
    Screenshot_20230323_152339_eBay.jpg
    209,8 KB · Ogledi: 34

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Poglej, to so moja izbira filtrov.
Očitno je odvisno tudi od brskalnika, ki ga uporabljaš. Predvidevam, da si na Chromu. Jaz Chroma ne uporabljam. Sem pa testiral sedaj na Chromu.
Tudi meni najprej ne prikaže, ko pa pod Abholung - PLZ vpišeš recimo poštno številko 1000, kam naj bi se dostavilo, pa ti ob naslednjem koraku pokaže Artikelstandort.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Očitno je odvisno tudi od brskalnika, ki ga uporabljaš. Predvidevam, da si na Chromu. Jaz Chroma ne uporabljam. Sem pa testiral sedaj na Chromu.
Tudi meni najprej ne prikaže, ko pa pod Abholung - PLZ vpišeš recimo poštno številko 1000, kam naj bi se dostavilo, pa ti ob naslednjem koraku pokaže Artikelstandort.
Če brskaš v Cromu na računalniku pod "Erweitert" in izbereš pod PLZ 1000, ti še vedno ponuja izdelke iz celga sveta. S tem nismo nič naredili, ker ne moreš izbrati Evropske unije kot na aplikaciji za mobitel.
 

Priponke

  • eBay_1.jpg
    eBay_1.jpg
    223,9 KB · Ogledi: 40
  • eBay_2.jpg
    eBay_2.jpg
    270,7 KB · Ogledi: 33

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Ja glejo_O
Skačeš iz mobitela na računalnik. SKAČEŠ IZ EBAY.COM na EBAY.DE! TEMA JE EBAY.DE! Bila sva na mobitelu! MOJ ZADNJI ODGOVOR JE BIL ZA MOBITEL! KER SO TVOJI ZADNJI SCREENSHOTI IZ MOBITELA!
OK! PA TUDI na računalniku TVOJ ZADNJI KOMENTAR screenshot: eBay_1 POD STANDORT KLIKNEŠ IN SE TI ODPREJO VSE DRŽAVE SVETA, TUDI SLOVENIJA(SLOWENIEN).
DEUCHLAND je prva takoj za Vereinigte Staaten von Amerika.


PUSTI PLZ (TO TUKAJ NIMA VEZE! TO JE POŠTNA ŠTEVILKA KJE BOŠ PREVZEL OZIROM KAM POŠILJAJO, ČE SPLOH!
ČE TO OZNAČIŠ-PRIMER 1000, ČE PRODAJALEC TJA NE POŠILJA, POTEM TI TEGA IZDELKA NE BO PRIKAZALO.
TO SEM TI POKAZAL SAMO KAKO PREKO MOBITELA-CHROMA PRIDEŠ DO IZBIRE-ARTIIKELSTANDORT)
ZATO TI TUDI NA screenshoteBay_2 PRIKAŽE TUDI IZDELKE, KI JIH POŠILJAJO-PRODAJAJO IZ KITAJSKE, KER SPODAJ POD STANDORT NISI OZNAČIL- IZBRAL NOBENE DRŽAVE!)
TO VSE SEM RAZLAGAL ŽE NA PREJŠNJI STRANI!


TAM NIMAŠ NOBENE EVROPSKE UNIJE. IZBIRAŠ PA LAHKO PO DRŽAVI IZ KATERE JE PRODAJALEC!
IN ČE DAŠ DEUCHLAND TI PRIKAŽE SAMO IZDELKE PRODAJALCEV IZ NEMČIJE.
ČE BOŠ DAL SLOWENIEN TI BO PRIKAZALO SAMO IZDELKE, KI JIH PRODAJAJO V SLOVENIJI, OZIROMA PRODAJALCEV IZ SLOVENIJE.
Kakorkoli:rolleyes:
Sedaj se mi pa res ne da več. Če ne znate, potem pa vam res ne znam več pomagat.
Zanimivo pa, da se OP ne oglaša več :sprasujemse:
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Ja glejo_O
Skačeš iz mobitela na računalnik. SKAČEŠ IZ EBAY.COM na EBAY.DE! TEMA JE EBAY.DE! Bila sva na mobitelu! MOJ ZADNJI ODGOVOR JE BIL ZA MOBITEL! KER SO TVOJI ZADNJI SCREENSHOTI IZ MOBITELA!
OK! PA TUDI na računalniku TVOJ ZADNJI KOMENTAR screenshot: eBay_1 POD STANDORT KLIKNEŠ IN SE TI ODPREJO VSE DRŽAVE SVETA, TUDI SLOVENIJA(SLOWENIEN).
DEUCHLAND je prva takoj za Vereinigte Staaten von Amerika.


PUSTI PLZ (TO TUKAJ NIMA VEZE! TO JE POŠTNA ŠTEVILKA KJE BOŠ PREVZEL OZIROM KAM POŠILJAJO, ČE SPLOH!
ČE TO OZNAČIŠ-PRIMER 1000, ČE PRODAJALEC TJA NE POŠILJA, POTEM TI TEGA IZDELKA NE BO PRIKAZALO.
TO SEM TI POKAZAL SAMO KAKO PREKO MOBITELA-CHROMA PRIDEŠ DO IZBIRE-ARTIIKELSTANDORT)
ZATO TI TUDI NA screenshoteBay_2 PRIKAŽE TUDI IZDELKE, KI JIH POŠILJAJO-PRODAJAJO IZ KITAJSKE, KER SPODAJ POD STANDORT NISI OZNAČIL- IZBRAL NOBENE DRŽAVE!)
TO VSE SEM RAZLAGAL ŽE NA PREJŠNJI STRANI!


TAM NIMAŠ NOBENE EVROPSKE UNIJE. IZBIRAŠ PA LAHKO PO DRŽAVI IZ KATERE JE PRODAJALEC!
IN ČE DAŠ DEUCHLAND TI PRIKAŽE SAMO IZDELKE PRODAJALCEV IZ NEMČIJE.
ČE BOŠ DAL SLOWENIEN TI BO PRIKAZALO SAMO IZDELKE, KI JIH PRODAJAJO V SLOVENIJI, OZIROMA PRODAJALCEV IZ SLOVENIJE.
Kakorkoli:rolleyes:
Sedaj se mi pa res ne da več. Če ne znate, potem pa vam res ne znam več pomagat.
Zanimivo pa, da se OP ne oglaša več :sprasujemse:
Se opravičujem, če sem zatečnaril. Men se zdi samo trapasto zakaj bi moral izbirati glede na izdelek iz posamezne države posebej kje je artikel najboljugoden, ker je bilo prej hitreje izbiranje iz celotne evropske unije in je bilo gmah. Samo na to sem mislil povdarit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MoonRacer

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Kaj pa veš. Mogoče se zdi njim bolj pregledno. Ne pomislijo pa, da je za uporabnika še bolj zakomplicirano. Posebej dokler se ne navadiš novosti. Mogoče, ko se boš navadil sploh ni tako slabo. Iz cele EU je en kup držav iz katerih nočem naročat. Najboljše mi je še, da dam Nemčijo ali Italijo. Lahko tudi pogledaš če kdo to prodaja v SLO. Kot pa rečeno eBaya sploh ne uporabljam več odkar je tako rekoč UK šel na svoje in so full nabili poštnine, ne samo iz UK tudi iz Nemčije.
Mi je boljše naročevat iz Amazona DE ali IT. Cene so primerljive poštnina tudi, če pa imaš še možnost to prevzet v kateri izmed okoliških držav kot na primer Avstrija-Italija pa še toliko boljše, ker je večinoma free potnina ali pa vsaj veliko nižja, kot dostava v SLO.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Leon2007