Mercedes Razred V

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
cb4d231d1fef5736a24763507d0f157af23a98a8fdce53cdc626e89b96722395.jpg


beli sedeži pa to
grin1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.361
113
Citat:
Uporabnik BMW1 pravi:
S čim se pa potem Ruske družine vozijo, ker dvomim, da v S klaso oz. E klaso spravijo vso prtljago notri. VIP prevoz je pa mišljeno, da ga vozi urejen voznik v kravati, v vozilu je voda, dnevni časopis, itd. Voznik pomaga z prtljago, odpre vrat, ima znanje tujega jeznika itd.

Na zadnje imam izkušnjo z enim ponudnikom prevozov, ko nas je prišel iskat nam ni niti vrat odpru. Sami smo morali kovčke zložit v kombi medtem, ko je on sedel in bil na telefonu. Oblečen v športnih oblačilih z kapuco na glavi. Morda indivdualni potniki še nekako tolerirajo/mo tako obnašanje medtem, ko nek hotel na nivoju (5*) bo pa tako firmo nekam poslal.

No dej ti prvo trg in konkurenco razisci.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
Citat:
Uporabnik softi pravi:
a ma štrom vrata?

a ste vi lastniki oz kdo znan? zdi se mi kar drag glede na to, da so novi, sicer cl po 38, če sem prav razumel.

Ima elektro ja, staro za novo je bil not dan, nov kupljen na porsche maribor
 

DareM

Pripravnik
4. avg 2015
39
1
8
haha tle na alterju ste pa res za hece, s klas za 80 jurjev sploh ne obstaja ker je osnova okrog 105. drgač pa BMW 5 ni prav nič vip, ga ma skoraj vsak slovenski obrtnik
@BMW mislim da ti bo usplo sam ne sa na te ozirqt k so ti fovš
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.361
113
Citat:
Uporabnik DareM pravi:
haha tle na alterju ste pa res za hece, s klas za 80 jurjev sploh ne obstaja ker je osnova okrog 105. drgač pa BMW 5 ni prav nič vip, ga ma skoraj vsak slovenski obrtnik
@BMW mislim da ti bo usplo sam ne sa na te ozirqt k so ti fovš
Ej strokovnjak. Osebno ti zrihtam BMW 730Le za 70k. Tud S za 80k. Mogoce ne bo oprema ki si jo zelis, bos ga pa mel. Bemfa ma pa vso mozno opremo. Prnes dnar pa ti ga prodajo.

Ampak ves kaj je problem avtorja teme? Da nima dnarja za V. Ce bi ga pa imel in bi ga sam ustvaril pa ne bi takih neumnosti tu pisal
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.210
1.828
113
Citat:
Uporabnik DareM pravi:
@BMW mislim da ti bo usplo sam ne sa na te ozirqt k so ti fovš

Jaz vse skupaj berem kot dobronamerne nasvete in v razmislek v kaj se spušča, predno gre v 80 tiso evrov veliko investicijo iz katere lahko po enem letu oddide z 30 do 40 jurji pufa (avto bo itak lizing hiša vzela).

Zgolj to, da se bo zavedal da se ne sadijo zgolj rožice in da tak trg že obstoja in je kruh zelo težko zaslužen če sploh.

In če se odloči in reskira sem tudi mnenja da mu večina tule gor privošči, da mu uspe.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik DareM pravi:
haha tle na alterju ste pa res za hece, s klas za 80 jurjev sploh ne obstaja ker je osnova okrog 105.
Če ti nisi sposoben, si sam sebi pripiši...
grims-1.gif

Citat:
Uporabnik DareM pravi:
drgač pa BMW 5 ni prav nič vip, ga ma skoraj vsak slovenski obrtnik
Vidim, da tudi brat ne znaš oz. nisi sposoben razumevanja napisanega. Tako da, ti bom v rdeče dal tisto pomembno zadevo, ki si jo seveda spregledal.
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Kolega se gre točno to, kar bi se kao ti šel. Ima Transporterja za ''rajo'' in Bimerja petko za ''VIP'' prevoze.
Sedaj se pa še malo nasmej samemu sebi ali pa tolči s kladivom po glavi, če ti to bolj ustreza.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
a ma štrom vrata?

a ste vi lastniki oz kdo znan? zdi se mi kar drag glede na to, da so novi, sicer cl po 38, če sem prav razumel.

Ima elektro ja, staro za novo je bil not dan, nov kupljen na porsche maribor

kok so mu ga ocenil?

men je model v, 2,5 let, 205kkm prodajal za 38k, po oceni ac. 5 mesecev in 20k vec je na oglasu za 32k. avto drgac tipitop, sam km so.

in še par takih cvetk ima ac, ki prodaja rabljenga dražje od novega, sedaj v okoli novega leta času.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
AC je ravno eden izmed verjetno bistvenih razlogov zakaj se nisem na koncu odločil in poskusil novega W213. Jebatga pri jajc Audiju imam res dober support če bi kaj bilo narobe in kaj mi je najpomembneje, če se mi lučka prižge zdaj sem čez pol ure v Porsche delavnici priklopljen na diagnostiko. A veš kaj so rekli kolegu za to VIP V klaso ko je klical ker mu je zablokiral nek motorček na zadnjem kolesu? Da imajo guzvo in da lahko "naslednji" teden pride da pogledajo kaj bi bilo. A res? Na AC dobiš čez 6 dni termin?
smile-1.gif
Pa avto kupljen pri njih.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
a ma štrom vrata?

a ste vi lastniki oz kdo znan? zdi se mi kar drag glede na to, da so novi, sicer cl po 38, če sem prav razumel.

Ima elektro ja, staro za novo je bil not dan, nov kupljen na porsche maribor

kok so mu ga ocenil?

men je model v, 2,5 let, 205kkm prodajal za 38k, po oceni ac. 5 mesecev in 20k vec je na oglasu za 32k. avto drgac tipitop, sam km so.

in še par takih cvetk ima ac, ki prodaja rabljenga dražje od novega, sedaj v okoli novega leta času.

nimam pojma, ne delam v prodaji.

jaz samo pridem, poslikam, napokam na a.net in je to to
smile-1.gif
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik DareM pravi:
haha tle na alterju ste pa res za hece, s klas za 80 jurjev sploh ne obstaja ker je osnova okrog 105.
Če ti nisi sposoben, si sam sebi pripiši...
grims-1.gif

Citat:
Uporabnik DareM pravi:
drgač pa BMW 5 ni prav nič vip, ga ma skoraj vsak slovenski obrtnik
Vidim, da tudi brat ne znaš oz. nisi sposoben razumevanja napisanega. Tako da, ti bom v rdeče dal tisto pomembno zadevo, ki si jo seveda spregledal.
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Kolega se gre točno to, kar bi se kao ti šel. Ima Transporterja za ''rajo'' in Bimerja petko za ''VIP'' prevoze.
Sedaj se pa še malo nasmej samemu sebi ali pa tolči s kladivom po glavi, če ti to bolj ustreza.

Presneto kolk tebe ego fuka model