Lunapark v BTC-ju

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ocitno si nepismen, najbrz tudi funkcionalno. kje sem pa napisal, da jabolka zorijo spomladi
stupid-1.gif


torej, kaj bi policija naredila v tem primeru. sprasujem hipoteticno. najbrz si velik teoretik in ti ne bo problema razloziti stvari. potem ti jaz razlozim kako je izgledala situacija v praksi
grims-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
hmmm, zaka bi si hrenovke kuho?? s tako slabim sestavinam se nebom evropskega apetita kvaru

grem vsak vecer vn jest

ja za hvalit se je
hysterical-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.303
-8.457
113
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
spomladi sem stari teti skoraj elektriko moral napeljati na skoraj bodeco zico, ker niti 3 jablan ne more pustiti dva dni zoreti, ker vse cigani pokradejo.

gdo nezna brat?
Spomladi je napeljal žico, da bodo lahko jabolka v miru zorela. Kaj ti tukaj ni jasno?
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
zaka bi meu sam eno zensko?
pac tuki v Evropi je vlka izbira razlicnih narodnosti in ras, da ti nemors sanjat

pa se naletavajo namene, da se jih komi obranim,
sicer nevem zakaj, se mi pa dopade
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.303
-8.457
113
In kje ti kaj vidiš, da se govori o pomladnem zorenju jabolk? Jaz vidim govor o pomladnem napeljevanju žice, da bodo lahko jabolka zorela.
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Dovolj smetenja, peesda!

Kje mate moderatorje, skrajni čas za igro an BAN pet podgan...
grin1.gif
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
BAn prvosis men?
zaluzijo si ga kvecjemu tep podobni nestrpnezi

na useh forumih veljajo pravila in rasna nestrpnost se kaznuje,
torej, ce kaznujejo mene, pomeni, da Alter moderatorji podpirajo in razpihujejo rasno nestrpnost
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
pobč ko bi ti vidu kakšno je blo vreme v slo pozimi, potem bi vedu da je marsikej cvetelo že POZIMI.
priden.gif


moderatorji kvečjem ne podpirajo govno kot so kradljivi cigani in ostala lopovska golazen. niti 1 razlog ne obstaja da bi tako golazn zagovarjal.

@devil dej mal poglej IP od tega evrokrema, ker se mi vedno bolj zdi da je on kr lepo v MB in ne v bruslju
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Po potrebi večkrat preberi moj prvi post, pa potem piši. Obtožuješ me nestrpnosti, že v prejšnjem postu, pa čeprav trdim, da ni temu tako. Vzemi kladivo in si vbij to v glavo, ja?
bonk.gif


BANa ne prvoščim nikomur, ampak brisanje neprimernih in offtopic postov, kar očitno nihče tega ne počne.
confused-1.gif
 
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
@devil dej mal poglej IP od tega evrokrema, ker se mi vedno bolj zdi da je on kr lepo v MB in ne v bruslju
smirk-1.gif

Pa res 89.38.156.17 v Mariboru je
hysterical-1.gif
majkemi

Prvo kot prvo ne vidim IP-jev, kot drugo ne vem od kod je kakšen IP, kot tretje ti tega nikoli nebi povedal tudi če bi vedel, kot četrto me pa prav en drek briga
tongue-1.gif


Btw: zašli ste s poti, kar precej...
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:

@devil dej mal poglej IP od tega evrokrema, ker se mi vedno bolj zdi da je on kr lepo v MB in ne v bruslju
smirk-1.gif

blizu NM sn,
skupi s kolegi cigani internet krademo, so tk shekali, da mamo internet zastojn kr brez IP-ja,
kar pomeni, da zastojn fehtas in moderatorja napeljujes na nedovoljeno
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
od gdaj pa jablane spomladi zorijo, zdej bos reko, da cigani kr cvetove dou trgajo?

To je tisto kar mojo staro mamo najbol jezi. Pobirajo ze nezrelo, nedozorelo. Od tega niti oni nimajo kaj dosti. Seveda pa jih ona ne more prehiteti, ker bi res morala ze cvetove dol trgat.

Samo ti si res zaplankan