Konec driftanja po krožnih v BTC-ju ?

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.886
3.403
113
40
Lj
Kot kaže so se naveličali drifterjev v btcju in tam na krožnem pri Emporiumu dali 2 ležeča policaja (na 180 stopinj je eden). Trend zna biti tak, da se bo tudi v ostalih "popularnih krožnih" to zgodilo.

Mene kot nedrifterja to vseeno moti, ker je že tako polno ležečih vsepovsod, sedaj pa še v krožnih. Kaj pa vi šumaherji pravte ?
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Čak ležeč sred krožnega
bonk.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
U to ne dvomim, jamram ker nism fan teh policajev-nabijanje u hrbet za brezveze
grin1.gif
 

Sba

Pripravnik
18. avg 2007
225
1
16
LJ
Tudi jaz sem jih danes opazil. Se mi pa zdi, da so tisti montažni ... le koliko časa bodo zdržali.
grims-1.gif

Me pa, kot voznika francoza, ne motijo kaj preveč.
wink-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.991
1.114
113
www.adriamedia.si
Vprašanje je, če so sploh legalni. Te oblike namreč ne najdem v predpisih, poleg tega pa, kolikor se spomnim, ležečih policajev ni dovoljeno postavljati drugje kot na ravnem delu ceste ...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Jeba je samo ker hudič zna malo zajebat ko je mokro in je tam zelo spolzek asfalt... pa folk ki se bo ustavil skoraj pred prečenjem...


Plastelinjak - verjetno je šel jokat mamici pa je pol una zrihtala
grin1.gif


Je pa res da sem tam videl največ "najjaæijih" ki so škripal, pa tud če je bla kaka podrta opelica al pa fauve. Isti efekt ima Rollbar na uni rondo tam... "nek se zna ko je najjaæi" jaz bi še samo dodal da nije jaæi od robnika
smirk-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
namesto, da bi asfalt zrihtal kot se spodobi, se hujsi je samo pri leclercu na rudniku, so sli lezece policaje postavljat. samo v romuniji in sloveniji
bonk.gif


mater jim bosansko, najbrz bom moral biti prvi, ki bom tozil drzavo, vzdrzevalca cest.... in to takoj prvic, ko mi bo na mokri cesti tam zdrsnilo!!!!
jezen.gif


tisti, ki se tam vozite vsakodnevno se res pustite nategovat na suho!
rolleyes-1.gif
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Mamo veliko slabše voznike kot v BiH pa RO! V Btcju bi morali biti ležeči na vsakem metru, polno folka peš prečka cesto pa sami šumaherji vsepovsod, še tale ležeči pred parkirno hišo cityja je predolg že pospešujejo ko nori, isto je na izvozih s krožišč. Če bolnemu folku ne moreš drugače dopovedat, mu moraš pač nekaj na cesto vržt. Edino pravilno da so jih postavili.
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Podpiram akcijo, pacientov v ljubljani res ne manjka. Tam okrog Playe so itak sami pozerji in wannabiji, torej je ležeči p. popolnoma na mestu.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Očitno delajo na tem ,da bo pretok prometa "boljši" prevsem pa varnejši.

Zdaj se že kar bojim it v Ljubljano...da bom šel na sigurno v krožni promet in bom zagledal neko čudo nepredvideno na cesti in bom zabremzal...pol pa mi bo en turist ki tega tudi ni vajen razbil zadnji kraj......ma naj gre vse skupaj v 3pm.

Ma prav zanima kdaj bodo še na AC postavili kakega ležečega policaja.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
Zdaj se že kar bojim it v Ljubljano...da bom šel na sigurno v krožni promet in bom zagledal neko čudo nepredvideno na cesti in bom zabremzal...pol pa mi bo en turist ki tega tudi ni vajen razbil zadnji kraj......ma naj gre vse skupaj v 3pm.

Taki turisti so predvsem tisti "turisti", ki so iz slo a niso iz LJ... Sicer namesto l.policajev bi bile kamere boljše + seveda kazni a tudi ležeži policaji so o.k
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.714
14.427
113
Citat:
Uporabnik irCAR81 pravi:
Kul je...lažji kroge šteješ... dvakrat nardi TK pa je en krog.

hysterical-1.gif



drgač pa smeh no, česa vsega se spomnijo... upam da ne bodo tega razširili še po ostalih rondojčkih po BTCju ali pa še v Leclercu, za tega pred Playo se pa dejansko ne sekiram kej preveč, je tam cesta že itaq tok podrta, da se vedno lepo mimo peljem
smile-1.gif
 

nepomembnez

Pripravnik
9. jan 2009
514
0
16
Te ležeče nadloge vam je verjetno zrihtal vaš župan, pa še marsikaj drugega. Baje, da sedaj dobite ležeče policaje tudi na kolesarskih stezah, ker ste prehitri.
bonk.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.714
14.427
113
Zoki drgač ni moj župan ampak ok, verjetno si to bolj posplošil in nisi repliciral striktno name
grin1.gif