Konec driftanja po krožnih v BTC-ju ?

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.783
6.380
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Dejansko bi moral policaj tebe gledat kako driftaš in ko te zavrti ali pa te vrže v robnik šele napisat kazen. Ker dejansko tud on nima nobenega obrazca da je on strokovnjak za vožnjo. S tem ko ti zares zgubiš kontrolo in ko te zares vrže v robnik dokažeš da ne obvladuješ svojega avtomobila. Drugače je z hitrostjo kjer ti lahko pač prekoračiš neko dovoljeno mejo. Pri driftanju in vožnje skozi ovinek pa ni nobene naprave.

On je uradna oseba. To v pravni državi pomeni da ti lahko da kazen če ugotovi da si kršil zakon. Če on vidi da gre tvoj avto v zavoj tako da mu zanaša zadnji del pač oceni da nisi obvladoval vozila ker te je zaneslo (ja vem da te je zaneslo ker si tako želel).

Citat:
Nevem no, jaz se nebi kar dal policaju.

Tudi on se ne bi tebi. Spisal bi ti plačilca, ti pa bi se pritožil. Boli njega. In prekrškovni organ (pomočnik na PP) bi potrdil kazen. In potem bi se ti spet pritožil. in na sodišču bi zadevo obravnavala 50 letna sodnica, a greva ugibat izid? =)

Jaz osebno verjamem da zna marsikdo od vas lepo kontrolirano drset skozi ovinke in da to počnete bolje kot marsikdo vozi avto naravnost. Ampak take zadeve morajo bit prepovedane. Ker če ne bi vsak 18 letnik malo podriftal, mimogrede koga povozil in zadeva sploh ne bi bila prekršek...

Nekdo je vprašal kje naj drifta. Kupi zemljo velko 300 kvadratov, jo zasfaltiraj in driftaj. Pa zaklenjena vrata gor postavi. Pomoje ti nihče ne bo kazni pisal.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Apollo .. lepo napisano ..





aja, pa zdej sem se že najedu
grin1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Ni tko enostavno da si nabaviš asfalt pa lahako kr driftaš
smirk-1.gif
rabiš en kup k. dovoljenj, drgač boš pa z druge strani kazni dobival..
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Ni samo kupit 300 kvadratov...rabi še kako grdbeno dovoljenje verjetno in take bedraije........lahko bi kdo nareedil res...............jaz bi si že davno nardil da imam denar ,pa ga nimam.

Pa tudi da je privat zadeva...nekako bi moral uredit za tiste "prijatelje" ki bi se vozili gor....če bi kdo razbil avto ali pa razbil še kak drugi avto....ali pa se poškodoval.....to more bit komplicirano pa tudi če je na črno.

Nekdo je omanil Logatec....uradno.....pa kaj greš lahko tam ,plačaš in se voziš?
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Lahko greš na treninge drifterjev, ravno danes je spet, za 35 eu celo popoldne gas
grin1.gif

A v Logatec ?
Kaj rabi kaj posebnega al samo 35€ in to že se voziš?