Lunapark v BTC-ju

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Pridem po dolgih letih v lunapark in kaj vidim? Samo ciganijo in en kup čefurjev, wtf?!! Kva je to, nekakšen magnet to al kaj. Nism u lajfu vidu tolk tega na kupu, nism mogu verjet, da sm v Sloveniji!

In zdej še vas sprašujem, a je bla to sobotin lunapark posebi za priseljence al se to men sam zdi in je to povsem normalno. Vidu sm vse od prade, lacoste čevljev, do unih mrkih čokatih tipov v leder jaknah, vsi čokoladni itak! Pa še to, sploh nism rasist, zarad mene, če so sami čokoladni okrog mene ampak hej! Od kdaj je tega tolk v lunaparkih in zakaj mi tega noben ni povedu?
grin1.gif
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Vceraj zvecer sem sel samo do driveina in sem tudi sam gledal cudno od kod se jih je tolk nabral.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Pa saj je v lunaparkih vedno tako...

Možno pa je, da včasih ko smo bli mulci tega nismo opazili.

Sicer je pa tudi mene impresioniralo to, koliko "brazilcev" imamo v Lj. Kaj češ, večji lunapark, več zapečenih. Moram pa reči, da je bilo kljub temu čisto kul, noben ni težil ali karkoli nadležnega za ostale obiskovalce.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Od vedno, zato tja zajaham samo silom prilike. Sicer se pa trudim izogibat krajem, kjer se zbira ciganjad, taksna in drugacna. Zanimivo, da so se nekateri pripravljeni stepsti za koscek kruha in prsuta in to nima nobene veze z rasizmom ali nacionalizmom, je le tipicen primer ciganijade.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Pa saj je vedno tako. Upoštevaj še dejstvo, da je v bližini lunaparka Lidl, kjer je tudi veliko zgoraj opisane klientele, naprej čez železnico so Fuđine, na drugi strani, čez šmartinko pa je samski dom.

Dokler jih ne gledaš v oči je načeloma vse v redu. Nič namreč ne bo prišlo med mene, sladkorno peno in reverse bungee-jem ...
smile-1.gif
by the way, ga sploh imajo letos?
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
bil danes na ringlšpilu k se sukaš 60m nad tlemi
fajn za adrenalin pognat po žilah
cena: 6 ojrov
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ha ha,
tipicna zaplankanost, vidis neki mal temnejsih ljudi in ze pise na foromu, ko da je neki neverjetnega vidu,

zravn pa seveda poudari, da rasist pa ze ni

opazam, da vecina vas redkogdaj zapusti domaci kraj, ce pa ze, pol pa naredite kratek izlet do bliznje gostilne,
ce pa mogoce kje na izletu ugledate kaksnega malo temnejsega/rumenega/rdecega, postane on taksna atrakcija, da morte to takoj na ALter napisat
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
bil danes na ringlšpilu k se sukaš 60m nad tlemi
fajn za adrenalin pognat po žilah
cena: 6 ojrov
Sliši se super.
smile-1.gif
Si bom vzel čas enkrat med tednom, ker se mi načeloma med vikendi ne da gužvat po btcju preveč.

V Sloveniji bi res potrebovali nekaj ala Gardaland.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.487
5.489
113
Citat:
Uporabnik AfterEight pravi:
V Sloveniji bi res potrebovali nekaj ala Gardaland.
Ali kdo kaj ve, če so že pričeli graditi zabaviščni park Megalaksija v Hajdini pri Ptuju?

Bil je predstavljen v vladnem programu razvoja Slovenije, potem pa je nekako vse potihnilo.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Pri nas pediatrično kliniko gradijo 12 let, v Dubaju otok 4 leta...

Gardaland bo pri nas, ko bomo pod italijansko zastavo.
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Evrokrat,

dobro pazi kaj pišeš, ne zaključuj prehitro, ker me ne poznaš, niti me nisi videl in še manj, ne veš kje jaz živim.
grims-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik AfterEight pravi:
V Sloveniji bi res potrebovali nekaj ala Gardaland.
Ali kdo kaj ve, če so že pričeli graditi zabaviščni park Megalaksija v Hajdini pri Ptuju?

Bil je predstavljen v vladnem programu razvoja Slovenije, potem pa je nekako vse potihnilo.

Žalost... google najde nekaj zadetkov:
http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/megalaksija-v-sloveniji.html (iz leta 2006)
http://www.tele-59.si/novice/882/megalaksija.html (februar letos)
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
ha ha,
tipicna zaplankanost, vidis neki mal temnejsih ljudi in ze pise na foromu, ko da je neki neverjetnega vidu,

zravn pa seveda poudari, da rasist pa ze ni

opazam, da vecina vas redkogdaj zapusti domaci kraj, ce pa ze, pol pa naredite kratek izlet do bliznje gostilne,
ce pa mogoce kje na izletu ugledate kaksnega malo temnejsega/rumenega/rdecega, postane on taksna atrakcija, da morte to takoj na ALter napisat

in kaj je narobe, ce mu cefurji niso vsec? eni sovrazijo upokojence, eni tardece, eni mladino.. so zdaj rasisti? enim pa pac niso po godu ljudje z dolocenim vzorcem obnasanja, ker ima z njimi slabe izkusnje. tudi sam jih imam s cefurji.

zaplankan in nestrpen si kvecjemu ti, ker ne upostevas mnenja drugih ljudi. nic boljsi od unih bosancev, ki zahtevajo dzamijo na slovenskem ozemlju. pa dobro vedo, da grejo lahko domov, ce jim tukaj kaj ni vsec in se slabo pocutijo. se placam jim enosmerne vozovnice. vsem.

priden.gif