Lidl in GPS ... ?

I

Izbrisan uporabnik #488

Postopek nakupa je enak kot pri drugih navigacijah. Na nuvi 200 se tako naloži nova karta City Navigator 2008 Europe NT.

Tu se ne pogovarjamo o nelegalni opremi. Kje in kako ti prideš do ključa je tvoj problem.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.382
1.008
113
Celje
Obišči stran
dokler traja akcija ti jih morajo zagotoviti
smile-1.gif
kako je pa njihov problem! (vem slučajno, ker smo "kasirali" kazen za podono zgodbo)
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.382
1.008
113
Celje
Obišči stran
no pa gremo še enkrat. Jst bi kupil navigacijo! Odločil sem se za garmina. Sedaj pa: kdo, kje... mi jo najceneje proda?
Druga še bolj bistvena stvar pa je: ALI BOM LAHKO S POMOČJO "ALTERJA" svojega nuvija 200 prepričal, da bo na njem KOMPLETNA karta evrope (enako kot na 250) in pa da bom nekako prišel do "cenejše" variante AR (spet s pomočjo Alterja)
smile-1.gif
?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik igi pravi:
dokler traja akcija ti jih morajo zagotoviti
smile-1.gif
kako je pa njihov problem! (vem slučajno, ker smo "kasirali" kazen za podono zgodbo)
S tem so se zaščitili.
Koda:
 *Izdelki so del posebne ponudbe in so dobavljivi samo v omejenih količinah. Cenjene kupce prosimo za razumevanje. Slike so simbolične. Za tiskarske napake ne odgovarjamo.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Postopek nakupa je enak kot pri drugih navigacijah. Na nuvi 200 se tako naloži nova karta City Navigator 2008 Europe NT.

Tu se ne pogovarjamo o nelegalni opremi. Kje in kako ti prideš do ključa je tvoj problem.

Ok, ali sem jaz zabit ali pa ti pišeš nekaj, kar je jasno samo tebi.

Jaz sem ti napisal, da imam legalen AR. O čem drugem nisem niti razmišljal, ker se mi ne da zafrkavati.
napisal sem ti tudi, zakaj nuvi 250. Zato, ker ima gor celo Evropo, nuvi 200 pa le eno regijo. Verjamem, da lahko kupiš tudi ostale regije ali kar celo Evropo tudi pri nuvi 200. No, jaz tega nisem naredil, sem plačal več in dobil EU karto tovarniško nameščeno.

Kje je bilo govora o nelegalni opremi?
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Noben dlančnik ne da take grafike kot Garmin, pa če se pol luzerjev kle gor na glavo postavi.

Pa briga te. Vsak lahko s svojim denarjem dela, kar želi. Jaz sem nekoč varčeval, kombiniral, iskal alternative, se tolažil z njihovo "superiornostjo". Potem pa sem lepega dne popenil in se odločil, da kupujem le še kakovostne (in praviloma dražje) izdelke. Doslej mi ni žal ne pri avtu, zabavni elektroniki, IT opremi, hrani in pijači. Pa tudi pri navigaciji ne. Garmin mi vliva največ zaupanja. Za zdaj zaupanja ni izdal. S tem pa ne trdim, da so alternative nekakovostne. Me pa ne zanimajo, saj Garmin zadovolji potrebe in pričakovanja. Doktorata pa iz izbire GPS-a za par 100 EUR res ne mislim delati.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj se bodo vsak hip pojavili "padalci" in jokali kako se namestijo "dodatki".
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
ksz.

v H.Normanu sem opazil navigacijo Sony za 99€, samo ne vem katere programe uporablja za navigiranje
tongue-1.gif


je pa nekaj znižana cena
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
kaj npr.?


cena se mi zdi ugodna, pa ponavadi imajo navigacije naloženo evropo in slovenijo(ta ne vem katere mape ima naložene).

samo Garmin jo ima za doplačilo
rolleyes-1.gif