Lidl in GPS ... ?

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Podobno zadevo dobiš čez mejo še ceneje
wink-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Sem gledal je Hofer včeraj imel v akciji navigacijo za 300€.
Predvidevam, da je boljša kot v Lidlu že zaradi cene.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Človek božji, pa ne moreš ti primerjat Hrvaški standard z Avstrijskim, halooo
Sploh veš kakšne so razlike v plačah in temu primerna je tudi razlika v ceni navigacije + tega pa je bila na otvoritvi takšna cena kar je popolnoma normalno, da se stranke privabi in zadevo kupijo tudi tisti, ki jo niso imeli namen.
 

bsa

Pripravnik
2. sep 2007
67
0
6
Kje pa karto Slovenije? Ali je mogoce po novem ze prilozena??
ne-ne-1.gif


matr mi gre na zivce ko vsi tolk promovirate Garmin kot najcenejsi nakup... Samo o tistih dodatnih 100EUR za karto pa noben ne razpravlja... Torej skupaj 265 EUR. Pa se vedno ti manjajo karte cele Evrope (ceno sem vzel Nuvi 200w).

Te napravice v Lidlu pa imajo SLO zraven (pac Igo varianto) in celo EU.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik bsa pravi:
Kje pa karto Slovenije? Ali je mogoce po novem ze prilozena??
ne-ne-1.gif


matr mi gre na zivce ko vsi tolk promovirate Garmin kot najcenejsi nakup... Samo o tistih dodatnih 100EUR za karto pa noben ne razpravlja... Torej skupaj 265 EUR. Pa se vedno ti manjajo karte cele Evrope (ceno sem vzel Nuvi 200w).

Te napravice v Lidlu pa imajo SLO zraven (pac Igo varianto) in celo EU.

Sej se bodo čez ene sto let naučil, da garmin le ni zakon.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Garmin je v tem hipu zagotovo najboljša in najcenejša opcija pri nas, pa če se ostali še tako muzajo.

Da o ostalih prednostih kot so mapsource in POI niti ne govorim...
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
A ti veš kolk je N95 in N6110Navi prodanih pri nas. Ljudje plačujejo za te telefone 300 ali 400 €, ti bi jim pa še nuvija za 200 € prodal. Vsi pa res niso ovce! Preberi si današnje (včerajšnje) Finance, pa ti bo hitro jasno kaj je Garmin. V letu 2006 je prodal milijardo in štiristo milijonov navigacijskih naprav (komu le). Pa je kljub temu v Evropi šele na tretjem mestu. Koga imajo za norca? Nekaj tisoč Slovencev lahko, samo mene, in še nekaterih ni med njimi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nuvi 200 stane 129 EUR. Če to ni dober nakup ob trenutno najboljših kartah (kakršnkoli že so).

Ja vsi niso ovce, samo ovc je največ. Zakaj bi laiku, ki potrebuje preprosto napravo svetoval nakup ultra dragega in zanj kompliciranega telefona. Po tvoji logiki bi vsi morali pokupiti te gsme ali konkurenco npr. viamichelin, tomtom itd.

Saj te noben ne sili da ga kupiš
smile-1.gif
Zagotovo pa za 129 eur ne dobiš boljše navigacije tako za Slovenijo, Balkan, kakor za Evropo.

No za svoj mobi sem dal 250 eur pa je tudi v redu (U-600).
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.382
1.008
113
Celje
Obišči stran
kaj je bistvena razlika med nuvi 200 in 250? bolj kot gledam vidim le pri pokritosti, ker piše: 200=alpska regija, pri 250 pa evropa.... a se da tudi na 200 naložiti "evropo" al kako?

Hvala
 
I

Izbrisan uporabnik #488

igi: tako kot pri vsakem Garminu karte nalagaš s programom Mapsource ... razlika med 200 in 250 je samo v prednaloženi karti.

Včeraj sem dobil v roke model 250w (širok ekran) in ima že prednaloženo karto 2008, tako da če bo kdo kupoval naj bo pozoren, da je gori že zadnja karta, no kar pa tudi ni nujno, saj je možno karto kasneje pobrisati in nadomestiti z novejšo.