kako to povezati... LIDL karaoke

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
tv ki ima en scart prikljucek, nek obicni dvd player ki ima en scart prikljucek in to (LIDL karaoke)

kako zaboga to prikljucit, da bos lahko DVD karaoke predvajal na tv, pa se pel hkrati. po moji logiki zmanjka en scart vhod? pozna kdo to zadevico

bonk.gif

aja, nimam se tega, ko bom dobil v roke, pa vidu, kaj konkretno je zravn, mi bo takoj kapnilo, samo vseeno. hvala
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Tole je vmesni člen med DVD-playerjem in TVjem. Piše da ima AV in & out (predvidevam da v obliki scart-a). Slika zadnje stranice te škatlice bi rešila vse dileme.

Drugače pa imaš za 29,99 EUR na voljo nov DVD player Hyundai z 2 mikrofonskima vhodoma. Kupiš samo še mikrofon ali 2...
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Ker ne vidim priključkov zadaj, lahko samo sklepam, da se en RCA kabel (tisti z rumenim, rdečim in belim priključkom) priklopi med DVD in vhodom (IN) karaoke napravo - po potrebi se uporabi priložen scart adapter. Drugi kabel gre iz izhoda (OUT) karaoke naprave v TV - ponovno se po potrebi uporabi scart adapter.

EDIT: dobil navodila tukaj

izgleda, da je res kot sem predvideval

V scart na DVD-ju vtakneš adapter, potem pa povežeš z RCA kablom z INPUT vhodom na karaoke škatlici - rumeno na rumeno, belo na belo, rdeče na rdeče. V scart na TV-ju ravno tako vtakneš adapter in ustrezno povežeš z OUTPUT priključki na škatlici. V DC 12V priključiš napajalni adapter, mikrofona pa spredaj na MIC1 in MIC2.
 
Nazadnje urejeno:

adela

Zelenc'
15. apr 2012
8
0
1
Javim če bo delalo
wink-1.gif


Sprobala sem že vse živo, pa ali ni bilo glasu, ali ni bilo slike s karaokami, v glavnem ni funkcioniralo.


Hvala!
Lp,
 

adela

Zelenc'
15. apr 2012
8
0
1
Takole, včeraj smo tole nekako priklopli, ampak se pri mikrofonih sliši zamik zvoka. A se da tukaj kaj naredit?

Hvala!