Kuhalne plošče: steklokeramična-indukcijska

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
No in kaj z zrezkom ne moreš narediti? Kaj se okoli vrtiš... Končna temperatura pa tudi ne bo manjša!
Plate so že poceni. Par sto evrov.

Meni je vseeno če lavo kuhaš, ti nisem nič fouš, niti te nisem prepričeval.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.403
5.906
113
pri taščici
Na indukciji sem v hofer klasicni globoki ponvi spekel najbrz ze jurja palacink. Otroka pravita da so moje najboljse. Jih niti mami ne naredi takih, niti pri babici na plinu niso take. Pa obicajno je pri babici vse boljse.
Minus indukcije. Rabis mocnejse varovalke v hisi.
Ce kuhas domace mleko z veliko mocjo moras biti pazljiv, ker ti zavre z zamikom. Ko se ri mleko enkrat dvigne in ce ga takoj ne odmaknes, ti prekipi. Meni je ze nekajkrat nad koritom prekipelo. Sedaj pred zavretjem zmanjsam moc.
In ja, tudi midva sva zaradi loncev kupila 2x indukcija, 2x SK (moja prej na plinu in drveh, jaz na SK in drveh, sva pa nekaj casa imela indukcijski kuhalnik, preden sva sla v hiso). Pa sem po pol leta uveljavljal stvarno napako in menjal za 4x indukcijo, dokupil nekaj posode, staro posodo pa sva dala starsem.
In ja, indukcija je "mlacna" tudi ko uro ali dve zges na "polno" nekajkrat po 15litrov tekocine na njej.
Zaenkrat niti moja ne pogresa plina pa je prej "20“ let bila na njem ( zraven se drva).
Glede ciscenja je indukcija zakon. Razbila je pa tudi se nisva. Toktok.
Malenkonstno nihanje vrenja manj ne moti. Motil pa me je ind kuhalnik, ker na 500w ni vrelo, na jurja pa je slo vse cez. Vmes pa nobene stopnje.
bonk.gif


Je pa na kuhalniku za 30 evrov najhitreje zavrela voda za kavo. Na kombinaciji ind/sk je rabila 20 minut ( zato stvarna napaka) na cisti indukciji pa zaradi manjse moci tudi traja malenkost dlje kot na kuhalniku. Kuhalnik je vkekel 2kw rudi ce ni bila cela plosca pokrita, plosca ne vlece deklarirane moci, ce ni cela plosca pokrita. In pri dzezvi za dva oziroma tri kave pac ni.
Se to. Najhitreje kuhas na stari emajlirani posodi.
Kaksna stara inox posoda pa ne bo delala. Pa ceprav je wmf ( lastna izkusnja)najbrz tudi amc....
 
Nazadnje urejeno:

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Inox ti ne dela, ker če ni lit inox, ni magneten. Pri izdelavi inoxa za lažjo obdelavo poberejo ven ferite. Da se pa tudi magnetni inox narediti.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.230
4.712
113
V lastnem gospodinjstvu sem najprej imel plin, po selitvi steklokeramiko, sedaj kombinacijo indukcija / steklokeramika. Zato, ker imam nekaj "nekompatibilne" posode. Danes nam je važna hitrost in tu je indikcija v prednosti. Ne znamo se organizirati v glavi. V mladosti je mama zakurila štedilnik, šla na vrt in skuhala. V enakem skupnem času kot bi sedaj na indukciji, sploh če gremo vmes po sveže surovine, ker pač večina ni sposobna načrtovanja.
Pri plošči je zame najpomembnejša reč timer. Tudi če dam kavo kuhat v kofitiero, nisem par minut v kuhinji, temveč nastavim timer.
Poskusi z magnetom, če je tvoja posoda primerna za indukcijo. Zelo majhne posode lahko da tudi ne bodo šle. Če si imel doslej plin in so dobro delale posode, ki nimajo povsem ravnega dna, na njih pri elektriki tudi pozabi.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Za male posode so dobre indukcije, kjer lahko plate razbiješ. To po navadi zgleda, kot zarisan kvadrat kuhališča čez stran, namesto krogcev. Tako imaš eno stran, ki jo lahko razdeliš na 4 dele (eno rinko na dva manjša) in potem tudi zazna zelo majhne posode.
Meni na tamali Siemens zazna vse kar je magnetnega, nima veze kako je majhna.
 

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Plin... Višje temperature, lepša regulacija, posoda ni pomembna.
Si videl v profi kuhinji elektriko?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.230
4.712
113
Citat:
Uporabnik MTB75 pravi:Plin... Višje temperature, lepša regulacija, posoda ni pomembna.
Si videl v profi kuhinji elektriko?
Ali se vozimo s tovornjaki v službo, ker jih vozijo profi šoferji?
Za domačo pripravo hrane so povsem druge zahteve kot za profesionalno. Vsak sam ve, kaj je njemu važno. Posiljevati z nekim mnenjem kot edinim svetim je vsaj neokusno, če ne butasto.
Nam je še najbolj važno, da se reč izklopi čez nekaj časa, ko se kuha, ko nas ni doma. Profesionalci po gostilnah pretežno pripravljajo "fast food" jedi po naročilu, ki so lahko končane v kvečjemu slabe pol ure. Kako počasno kuharijo pri nižjih temperaturah je možno kupiti le v redkih izbranih restavracijah, če jo seveda naročiš kak dan prej oziroma se zadovoljiš s tistim, kar imajo na zalogo pripravljeno za prodajo. Doma pa si take reči lahko privoščiš, saj ne rabiš svetiti cel čas zraven. Avtomatika pa skrbi, da je varno.
 

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik MTB75 pravi:Plin... Višje temperature, lepša regulacija, posoda ni pomembna.
Si videl v profi kuhinji elektriko?
Ali se vozimo s tovornjaki v službo, ker jih vozijo profi šoferji?
Za domačo pripravo hrane so povsem druge zahteve kot za profesionalno. Vsak sam ve, kaj je njemu važno. Posiljevati z nekim mnenjem kot edinim svetim je vsaj neokusno, če ne butasto.
Nam je še najbolj važno, da se reč izklopi čez nekaj časa, ko se kuha, ko nas ni doma. Profesionalci po gostilnah pretežno pripravljajo "fast food" jedi po naročilu, ki so lahko končane v kvečjemu slabe pol ure. Kako počasno kuharijo pri nižjih temperaturah je možno kupiti le v redkih izbranih restavracijah, če jo seveda naročiš kak dan prej oziroma se zadovoljiš s tistim, kar imajo na zalogo pripravljeno za prodajo. Doma pa si take reči lahko privoščiš, saj ne rabiš svetiti cel čas zraven. Avtomatika pa skrbi, da je varno.

Vsak po svoje. Ker kuham vsak dan doma, vem zakaj bi se odločil za plin. Ti potrebuješ nekaj varnega.
Zato eni vozijo BMW, drugi Škodo, tretji pa DACIO. Vsak ima svoje mnenje, tudi ti, pa ti ne rečem da si butast.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Na indukciji se moč zelo natančno regulira. Toplota je pa odvisna samo od moči indukcije in če je dosti močna, bo dosegla višjo temperaturo. Zdaj pa nehajte nakladati o tem.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
A noben ne govori kolk ta polšča porabi eletrike itn... In kolk sem jim je račun povečal na račun kuhanja na eletriko..
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.403
5.906
113
pri taščici
Je plin v bombi zagotovo drazji, pa se tiste flase prenasat in sravfat.... Pa ceprav ne vsak mesec. Pa enostavno moras imeti dve.
Kolk ze stane m1 kuhinje in m2 stanovanja?
Ker se ljudje vcasih zapiknejo kako drage so nase kurilnice na drva ,oni imajo pa samo tc na steni.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.623
8.945
113
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Na indukciji se moč zelo natančno regulira. Toplota je pa odvisna samo od moči indukcije in če je dosti močna, bo dosegla višjo temperaturo. Zdaj pa nehajte nakladati o tem.
Nakladaš ti in se repenčiš.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.623
8.945
113
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
A noben ne govori kolk ta polšča porabi eletrike itn... In kolk sem jim je račun povečal na račun kuhanja na eletriko..
Bejžno, cena tukaj nima veze. Odločiš se pač za tisto, kar ti sede.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Je plin v bombi zagotovo drazji, pa se tiste flase prenasat in sravfat.... Pa ceprav ne vsak mesec. Pa enostavno moras imeti dve.
Kolk ze stane m1 kuhinje in m2 stanovanja?
Ker se ljudje vcasih zapiknejo kako drage so nase kurilnice na drva ,oni imajo pa samo tc na steni.

V urbanih naseljih imajo hiše priključen zemeljski plin tako za potrebe ogrevanja kot kuhanja...
grims-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.230
4.712
113
Če bi kdo bral o čem govori tema, bi prebral, da OT zanima ena ali druga varianta električne plošče. Ne zanima ga plin. Pričakujem, da se bo drugič v kaki temi, katero pasmo mačke nabaviti, pojavili številni predlogi o tem, da si človek omisli raje kravo. Ker je to dvoje izrazito povezano.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.235
113
plin je vseeno drag,ce smo ze pri ekonomiki. Da bi ravno kuhanje meril, je tezko iz mojih podatkov ..sem pa primerjal položnico za energijo (gretje , gretje vode, elektrika) 50 m2 stanovanje VS 150m2 hiša. in sem 1:1 to kar mi je bil cilj. V stanovanju smo imeli zem. plin, zdaj pa imamo samo elektriko,plus da še moram upoštevat, da je gor na el. pri hiši obešenih več stalnih porabnikov (prezračevanje, mkčn, itd...) kot v stanovanju.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Daleč najceneje je štrom, pri vsem. Dobro, mogoče je plin cenejši od neke stare steklokeramične plošče, ampak z novimi aparati, indukcijo, se plin lahko skrije glede na elektriko.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Je plin v bombi zagotovo drazji, pa se tiste flase prenasat in sravfat.... Pa ceprav ne vsak mesec. Pa enostavno moras imeti dve.
Kolk ze stane m1 kuhinje in m2 stanovanja?
Ker se ljudje vcasih zapiknejo kako drage so nase kurilnice na drva ,oni imajo pa samo tc na steni.

Plin je drag če bi vsak mesec ga kupaval.. Če ga kupiš enkrat 4 mesece pa ne pride drago.. drugače je jekleka 10Kg 19.80 eura.. itn.. S tem ko sem nehal uporabljat eletriko za kuhanje sem tudi prišparal 18 eurov na mesec pri eletriki .. Pa ne mi govort da je eletrika poceni ko ni..
wink-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
A noben ne govori kolk ta polšča porabi eletrike itn... In kolk sem jim je račun povečal na račun kuhanja na eletriko..
Bejžno, cena tukaj nima veze. Odločiš se pač za tisto, kar ti sede.

Vidim da se izmikate odgovoru eni.. Sam vem ko ne uporabljam eletrike da na mesec prišparam 18 eurov na eletriki itn..
wink-1.gif