Kuhalne plošče: steklokeramična-indukcijska

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Niti ne. Samo sem do ugotovitve prišel, ker logike ne premoreš.

Ps: Sicer kalbo, le ne veš se z indukcijo tudi vari, topi železo in ostale stvari pri industriji.
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.253
4.756
113
Zadnji račun za elektriko imam 46 €. Enotarifno merjenje, 390 kWh, 3 x 20 varovalke.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.774
9.032
113
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Niti ne. Samo sem do ugotovitve prišel, ker logike ne premoreš.

Ps: Sicer kalbo, le ne veš se z indukcijo tudi vari, topi železo in ostale stvari pri industriji.
Abejž, resan, nism vedu?
grims-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.774
9.032
113
Ogenj objame celotno ponev, indukcija sproducira, da se greje samo dno ponve. Po mojih izkušnjah se litoželezna ponev v kombinaciji s trojnim gorilnikom obnaša mnogo bolje kot v kombinaciji z indukcijo, pa je litoželezna v bistvu za indukcijo še najprimernejša. Govorim za stejke, pa ko je treba palačinke pečt ful hitro.

Če greš prebrat temo, nisem nikjer napisal, da je indukcija slabša od plina. Govorim, da je meni osebno plin boljši.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.643
9.335
113
govriš za stejke, ta pravi jih pa pečejo na ploščah... kjer posoda v višino sploh ni važna.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
ne ni res, ti si rekel da ne moreš tako prikuriti! To da objame celo ponev nima veze, ker ti jo bolj ob strani in ne spodaj, ploskev je še zmeraj manjša kot pri indukciji ko čez celo dno greje. Če bi to bilo res bi prej segrel posodo, kot pri indukciji. Ni logike!
Nisi delal z dobro indukcijo, na premajhni rinki delal ali imel dovolj močne.
Tvoja regulacija da si bolj natančen tudi ne zdrži, ker ne mi reči, da si bolj natančen od recimo 15ih stopenj moči...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.774
9.032
113
Še enkrat, kaj bi pravzaprav rad dosegel? Meni prodal indukcijo? Me prepričal v indukcijo? Kaj?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.774
9.032
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
govriš za stejke, ta pravi jih pa pečejo na ploščah... kjer posoda v višino sploh ni važna.

Tapravi jih pečejo na ognju, vse ostalo je zgolj približek.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Še enkrat, kaj bi pravzaprav rad dosegel? Meni prodal indukcijo? Me prepričal v indukcijo? Kaj?
Ne, da priznaš svojo zmoto, ko praviš, da se ne da tako prikuriti ponve in da na indukciji ne moreš natančno regulirati. To, da si nabijal kar nekaj.

Meni dol visi na kako ti uživaš v kuhanju in s čim delaš. Moti me samo to, da si širil neresnico. Če teše zanima, jaz ne maram kuhanja/pečenja na indukciji,še manj pa na plinu ali steklokeramiki.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.356
684
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
A nima veze za kolk sem kuhal pač eletrika je draga..

Nima smisla da bilo kaj več napišem ko se sami izmikate odgovoru kolk več plačate eletrike itn..

Lp..

To je tezko ocenit, kolk vec placujemo elektrike, ker sem nazadnje plin uproabljal pred nevem... 15 ali 20 leti
smile-1.gif
... Za celo hiso je mesecni racun za elektriko (skupaj z omreznino in vsemi dajatvami in prispevki) dobrih 65€ ... Dvomim, da ce bi kuhali na plin namesto na elektriko, da bi bil 15€ manjsi mesecni racun ... Sploh pa je ponavadi pecica se vedno na elektriko... vsaj takrat, ko smo imeli se plinski stedilnik, je bila pecica elektricna ...

Lahko recimo konkretno povem, da zadnjic, ko je zena kuhala govejo juho, ki se kuha dve do triure, bila poraba, ki jo je prikazala indukcija po koncanem kuhanju, 0,7 kW ... kWh pa je koliko? V povprecju koli 0,05€?

Mislim da stroskovno ni neke opazne razlike med plinom in elektriko pri normalnem gospodinsjkem kuhanju ...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.774
9.032
113
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Še enkrat, kaj bi pravzaprav rad dosegel? Meni prodal indukcijo? Me prepričal v indukcijo? Kaj?
Ne, da priznaš svojo zmoto, ko praviš, da se ne da tako prikuriti ponve in da na indukciji ne moreš natančno regulirati. To, da si nabijal kar nekaj.

Meni dol visi na kako ti uživaš v kuhanju in s čim delaš. Moti me samo to, da si širil neresnico. Če teše zanima, jaz ne maram kuhanja/pečenja na indukciji,še manj pa na plinu ali steklokeramiki.

Potem si dejansko teoretik obseden z YT filmčki. Izvedel sem dovolj, da vem s kom imam opravka. Priznam svojo zmoto, nimam pojma, indukcija je zakon. Se grem prebičat.
bonk.gif
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Nisem teoretik, veliko kuham a žal ne uživam v tem. Teorija je pa sicer vedno povezana s prakso če slučajno ne veš. Če v praksi ne drži, tudi v teoriji ne more držati in obratno.
Ne nič nisi zvedel o meni, nisem obseden z nobenim yt filmčkom kjer sem ti dokazal že s prvim o tvoji zmoti. Si pač nakladač in govoriš brez logike.
Vsak dela na tistem ki mu paše, samo bi se lahko kakšen obiskovalec alterja krive vere naučil ob prebiranju tvojih postov. Zato sem vztrajal pri svojem.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.412
1.361
113
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi: Če bi bila (meni osebno) indukcija boljša, bi bila v kuhinji že davno in ne tapocenska.

Potem pa moraš absolutno nabavit indukcijo z napo montirano v kuhališče. Sicer ne vem kako fiziko prelisičiti, da para ne gre v zrak
ampak nazaj na kuhališče, da lahko napa to lepo pozauga. YT znalci pravijo, da je to alfa in omega kuhinjske opreme in ne vejo, kako
so lahko prej preživeli brez tega...

Tako da avtor teme, poglej še v tej smeri -> Kuhinjske plošče z vgradno pultno napo.


Vau, čudo tehnike
aplauz.gif


Je kaj glasnejša od obične nape?
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Umluftleistung:
- min. Normalstufe 139 m3/h
- max. Normalstufe 557 m3/h
- Boost-/Intensivstufe 630 m3/h
Abluftleistung:
- min. Normalstufe 169 m3/h
- max. Normalstufe 551 m3/h
- Boost-/Intensivstufe 698 m3/h

Energie-Effizienzklasse: A (auf einer Energie-Effizienzklassenskala von A++ bis E)
Durchschnittlicher Energieverbrauch: 50.8 kWh kWh/Jahr
Lüfter-Effizienzklasse: A
Fettfilter-Effizienzklasse: B
Geräuschwerte bei Umluftbetrieb:
- min. Normalstufe 42 dB(A) re 1 pW (31 dB(A) re 20 µPa Schalldruck)
- max. Normalstufe 74 dB(A) re 1 pW (62 dB(A) re 20 µPa Schalldruck)
- Boost-/Intensivstufe 75 dB(A) re 1 pW (62 dB(A) re 20 µPa Schalldruck)
Geräuschwerte bei Abluftbetrieb:
- min. Normalstufe 42 dB(A) re 1 pW (31 db(A) re 20 µPa Schalldruck)
- max. Normalstufe 70 dB(A) re 1 pW (59 dB(A) re 20 µPa Schalldruck)
- Boost-/Intensivstufe 75 dB(A) re 1 pW (64 dB(A) re 20 µPa Schalldruck)
Sicherheitsüberlauftank (spülmaschinengeeignet) mit ca. 2.000ml Aufnahmekapazität und Twist-off Verschluss zur einfachen Entnahme
5 Bratbereiche: Braten mit integriertem Sensor für alle Vario-Zonen
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
O veliki faktor je cena.. razen če te tolk žulji denar pa ni važno kolk daš za štedilnik al pol za porabo eletrike
evil.gif


Pač me zanima kolk se je vam položnica za eletriko povišala.. Če pa je to problem odgovorit pol ok..
wink-1.gif
Ne se smešit.... Jeklenka plina premore cca. 125kwh shranjene energije. Stane 20€ S tem da gre pri kuhanju na plin kar nekaj toplote mimo piskrov.
Koliko stane 125kwh elektrike?
Da ti odgovorim na vprašanje: poraba elektrike ni šla blazno gor, mogoče 5€ na mesec.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.774
9.032
113
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Še enkrat, kaj bi pravzaprav rad dosegel? Meni prodal indukcijo? Me prepričal v indukcijo? Kaj?
Ne, da priznaš svojo zmoto, ko praviš, da se ne da tako prikuriti ponve in da na indukciji ne moreš natančno regulirati. To, da si nabijal kar nekaj.

Meni dol visi na kako ti uživaš v kuhanju in s čim delaš. Moti me samo to, da si širil neresnico. Če teše zanima, jaz ne maram kuhanja/pečenja na indukciji,še manj pa na plinu ali steklokeramiki.

Kakšno zmoto, nimam nobene zmote. Začel si se pa ti vpikavat in to z YT filmčkom, kako voda zavre. To je en velik dokaz, res. Tud rekel sem ti, da je z izbiro prave posode indukcija hitrejša. Hitrost pa niti ni pomembna pri kuhi. Za trditvijo o steaku pa še vedno stojim.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Praviš da ne moreš tako ponve segret? ne se hecat, pa kje je tebi logika.... Imaš veliko zmoto!
Zrezku je vseeno kje je, pomembna je samo temperatura plate in čas pečenja!

PS: je to dokaz ja, da indukcija hitreje in močneje segreva kot plin.
 
Nazadnje urejeno: