Komentiranje F1 na TV3

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Max tukaj ni nic kriv.... dirkaska nesreca... Vettel po radiu da ni kaj povedati, komentar pa res ni kaj povedati, napravil si napako, in potem se na zunanji strani Maxovega dirkalnika je bilo dovolj prostora, Vettel bi sel lahko na sirse...
Skratka, nista...
Ti si napisal, da sva trdila, da je Vettel kriv. Nisva. Sem pa jaz rekel, da je pač dirkaška nesreča. Ni isto.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Na sreco te dirke vec nisem spremljal na TV3 tako da ne vem kaj sta zdej mela z Maxom, ampak na prejsni dirki je bla najprej krivda na Maxovi strani, pol ni vec bla, pol sta spet spremenila mnenje, zadela pa nikoli. Ne vesta kaj je undercut, strategija z gumami jima je tud bla nepoznana, ne locita med dirkasko nesreco in izrivanjem iz steze itd.....to so osnove! Kot da komentator fuzbala ne bi vedu kaj je offside. In pol pride sm gor in pise da ga kritike ne ganejo (razen z zvokom, to ga je ganlo ker ni on kriv), sorry mogle bi ga, ker to ni nic. Pa ne mi zdej da po slovensko vse spluvam, nimam nic od tega, ne zivim v sloveniji, mam pa rad formulo ena in bolj custveno dozivljam take debilizme

Jao. Kaj je undercut, sem vedel, preden so v F1 sploh začeli uporabljati ta izraz. V indju, supercarsih, japonskem GT prvenstvu (tudi ta redno spremljam) se s tem zabavajo že dolgo. In ne deluje vedno, včasih je overcut boljši. Kaj dirkaška nesreča in kaj je izrovanje s steze je hudo subjetivna stvar (dokaz je tudi, da Alonso ni bil kaznovan, ko je Vettla ven porinil). Kaj tpčno pri strategiji ni bilo poznano? Še celo zelo natačno sva zadela za kitajsko, če ne verjameš, pej poslušat napoved z začetka prenosa.
Pa še funcijonalna nepismenost te jebe: napisal sem, da me ne gane pljuvanje, da so mi pa super konstruktivne kritike (in ne, zvok ni bila edina).
Če te pa vse skupaj preveč matra, pa si res tak fan, pa izvoli, imaš druge rešitve za gledat kje drugje.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.111
6.482
113
Lojza je pokazal malo večjo zrelost na tej dirki, kot vettel, ko je lepo spustil maxa naprej, če bi vettel storil enako, bi imel sedaj večjo prednost v prvenstvu, tako pa je najebal.

Včasih je pač bolje spustiti dirkača naprej, za večje dobro, kot pa se spustiti v žar borbe (kar sicer tisto itak niti ni bilo), če pa vettel ni verjel da bo max napadel, pa je bil še enako bolj naiven. Potem pa je še gume nažgal, da ga je na koncu alonso pošolal.
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Lojza je pokazal malo večjo zrelost na tej dirki, kot vettel, ko je lepo spustil maxa naprej, če bi vettel storil enako, bi imel sedaj večjo prednost v prvenstvu, tako pa je najebal.

Včasih je pač bolje spustiti dirkača naprej, za večje dobro, kot pa se spustiti v žar borbe (kar sicer tisto itak niti ni bilo), če pa vettel ni verjel da bo max napadel, pa je bil še enako bolj naiven. Potem pa je še gume nažgal, da ga je na koncu alonso pošolal.


Ja ja najbrž imaš prav in zato je tudi Crashtappen dobil kazen!?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.111
6.482
113
Saj za vettla bo konec letošnjega leta vseeno, če bo max dobil lifetime ban iz F1, v primeru če mu bo falila točka, dve, do naslova.

Saj vem, da je v današnji F1 še preveč taktiziranja in šparanja, ampak včasih je pač potrebno to
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Jao. Kaj je undercut, sem vedel, preden so v F1 sploh začeli uporabljati ta izraz. V indju, supercarsih, japonskem GT prvenstvu (tudi ta redno spremljam) se s tem zabavajo že dolgo. In ne deluje vedno, včasih je overcut boljši. Kaj dirkaška nesreča in kaj je izrovanje s steze je hudo subjetivna stvar (dokaz je tudi, da Alonso ni bil kaznovan, ko je Vettla ven porinil). Kaj tpčno pri strategiji ni bilo poznano? Še celo zelo natačno sva zadela za kitajsko, če ne verjameš, pej poslušat napoved z začetka prenosa.
Pa še funcijonalna nepismenost te jebe: napisal sem, da me ne gane pljuvanje, da so mi pa super konstruktivne kritike (in ne, zvok ni bila edina).
Če te pa vse skupaj preveč matra, pa si res tak fan, pa izvoli, imaš druge rešitve za gledat kje drugje.

Jao ker odgovor...boljs bi blo da ne bi nic napisal.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Me zanima katerega strokovnega komentatorja si pa tv3 lahko "privošči". Meni sta tedva čisto dovolj. Nemško ne razumem, italijani imajo pa že vrsto let zatemnjeno. Ko je hrt imela prenose sem spremljal tam, zdaj bom več ali manj kot kaže tu.
Meni se zdi moteče zgolj eno napram prvi dirki. Zdaj ali imam samo jaz tak občutek ali je odkar je dirka v tistem malem okencu ko se predvajajo reklame, le-teh bistveno več ali se motim...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Me zanima katerega strokovnega komentatorja si pa tv3 lahko "privošči". Meni sta tedva čisto dovolj. Nemško ne razumem, italijani imajo pa že vrsto let zatemnjeno. Ko je hrt imela prenose sem spremljal tam, zdaj bom več ali manj kot kaže tu.
Meni se zdi moteče zgolj eno napram prvi dirki. Zdaj ali imam samo jaz tak občutek ali je odkar je dirka v tistem malem okencu ko se predvajajo reklame, le-teh bistveno več ali se motim...
Število oglasnih med dirko blokov je isto (4), so bili pa na prvi dirki vsi 2 min, sedaj so bili pa 2,5 min. Mogoče se ti zdijo daljši, ker smo na zadnji dirki malo timing narobe užgali, pa so bili enkrat med precej zanimivim delom dirke, med SC jih pa nismo dali. :bonk:
Upam pa, da tole ne bo preveč raslo.

Pa še resno vprašanje za tiste, ki gledajo in razumejo, da je pravice treba iz nečesa plačat (ORF je pač javna TV in živi predvsem od naročnine) in da so reklame pač nujne - kaj je bolje: manj daljših blokov ali več krajših? Kolikšna se vam zdi še sprejemljiva dolžina oglasnega bloka?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.176
8.954
113
5 5sekundih reklam in to je to. Bolj je zanimivo da je pol reklam, za ženske ki itak tega ne gledajo. Fail oglaševalcev.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Število oglasnih med dirko blokov je isto (4), so bili pa na prvi dirki vsi 2 min, sedaj so bili pa 2,5 min. Mogoče se ti zdijo daljši, ker smo na zadnji dirki malo timing narobe užgali, pa so bili enkrat med precej zanimivim delom dirke, med SC jih pa nismo dali. :bonk:
Upam pa, da tole ne bo preveč raslo.

Pa še resno vprašanje za tiste, ki gledajo in razumejo, da je pravice treba iz nečesa plačat (ORF je pač javna TV in živi predvsem od naročnine) in da so reklame pač nujne - kaj je bolje: manj daljših blokov ali več krajših? Kolikšna se vam zdi še sprejemljiva dolžina oglasnega bloka?
Ce mene vprasas vec kratkih. 20 sekund vsak potrpi, pa odstevalnik do konca reklam. Sem pa videl da v enem bloku duplirate iste reklame. Tiste se ti res “vsedejo” v glavo :) ne vidim pomena ponavljanja reklam v enem bloku
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Zanimiva tema
Jaz sem danes moj problem rešo. Adijo TV3. V pogon sem spet spravil satelitsko. Sicer prenos nebo ORF bo pa zato RTL.
Osebno sem vedno gledal prenos na ORF zato se nekak težko privadim na ostale. Če ne pa bom nabavo modul od ORFa in problem bo rešen.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

telemach zatemnil orf, f... pa plačujemo naročnino, f...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Kaotična dirka... na koncu zmagal tisti iz top moštev, ki je celo dirko najmanj pokazal. Ampak včasih pač sreča odloča. Red bull... brez besed.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
riciardo nebi nikol zvozil ovinka s tisto hitrostjo..men je bilo kar 50:50. Mali je borec, eden največjih v trenutni karavani. Sicer praveč z galvo skozi zid, kar ga stane vsega, a vseeno. V prvem delu dirke so se vsi vozili mimo riciarda, mimo maxa pa ja redko kdo prišel mimo. Tako da, ni vse tako črno belo.
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Ja dejstvo je da je bil Riciardo samo potnik in ni mogel nič. Ko se je Verstapen postavil pred njega mu je naredil zaveterje posledično brez aerodinamičnega pritiska na stezo. Zato je bilo tudi njegovo bremzanje neuspešno in posledica je kar je.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.111
6.482
113
Očitno vseeno ni bilo toliko v neskladju s pravili, da bi ga doletela kazen. Vettla pa recimo je?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.176
8.954
113
zapiranje in vijuganje bi moralo biti dovoljeno, to je namreč srčika dirkanja... seveda ko je avto enkat vzporedno, je potrebno pustiti prostor.