Komentiranje F1 na TV3

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Čisto hinavski je postal tale Wolff, se že vidi kar se je naučil od Laude in švabov, tipično po njihovo:

Po VN Avstrije kar ostro pove:
Ferrari would have been "brutal" had it switched Kimi Raikkonen and Sebastian Vettel's places with team orders in the Austrian Grand Prix, says Mercedes Formula 1 boss Toto Wolff.
https://www.autosport.com/f1/news/137164/wolff-ferrari-team-orders-wouldve-been-brutal

A to, kar so pa oni naredili včeraj, pa je bilo super duper ne :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.131
113
Kaj to fułł stane, da bi na DVB-t vklopli vsaj 720i? ker tole v 576i je negledljivo. Ko je heli posnetek, se avta sploh ne vidi na progi. Boga je jejževa mati.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.571
685
113
toti Maribor
Dejstvo je, da so Mercedesovo zmago zopet zjebali v boxih. Če bi obema ob varnostnem avtu nataknili nove gume, bi bila zmaga njihova.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Težko, veš kje bi prišel lojza na stezo, nihče ni računal na drugi SC...ker če bi obveljal stari SC, potem vprašanje kako bi vettlu zdržale gume 20 krogov, tako pa so mu morale le 10
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.131
113
sicer je na koncu 2 mesto res super, verjetno bi s postankov lahko napadal tudi prvo, ampak je bilo riskantno. Na koncu so v redu izpeljali, škoda mi je botasa malo.Vsaj botas bi šel noter, bi verjetno izplen bil boljši.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Bottasa so žrtvovali, saj to je jasno vsem, njegova naloga je bila poriniti vettla v hamiltona, da ga slednji lahko napade, ampak ni zneslo, na srečo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Bottasa so žrtvovali, saj to je jasno vsem, njegova naloga je bila poriniti vettla v hamiltona, da ga slednji lahko napade, ampak ni zneslo, na srečo.
MojaLuna se je nemarno obnašal po tekmi, meni, da ga je Kimi namerno ruknil :) jao, jao

Pa da ne gre med publiko, svojo domačo in pove par besed? katastrofalno obnašanje. Ampak slej ko prej se bo moral navaditi tudi na poraze, vsakega nekdo nasledi.

Nevzgojen mulc za prisliniti eno prek kepe, vozit zna, je dober, samo obnašanje podn od podna.

Tak kot je on Botasa "čisto" prehitel a ne...

Se zgodi, samo spomnimo se iz začetka sezone Vetla, ko je imel na dveh tekmah smolo, ki ga je stala ziher zmage, ko so pacienti pridelali varnostni avto itd.

Vettel bi danes moral imeti 50 pik več...

Drugače pa komentatorja...kaj ne vidita na levi vrstnega reda, tako kot mi? ko sta se lovila al je kimi snel verštapna al ričija...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
heh, najboljše je bilo, citiram "kimi je prehitel raikkonena" :)

Glede lojze pa, kaj gledate f1 zadnjo leto? se nihče ne spomni tiste surle iz monaca, ko niti ne zmagovalni oder ni hotel pa nekaj? takrat bi ga jaz načevljal iz f1.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.131
113
Ja pa recimo se ona dva zaletita, pa dolga nista vedela da stva dva. ŠE jaz sem to opazil na akvarelu od tv3.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj drugače sta ok, nista tečna in ne morita, največji problem so reklame.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.087
113
www.adriamedia.si
Jebiga, od nečesa je treba plačat pravice. Še na py tv (sky) so reklame.
Kimi prehitel Raikkonena je bla pa vrhunska, ja. Sem rabil ene 10s da sem dojel, kaj sem bleknil.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.087
113
www.adriamedia.si
Dejstvo je, da so Mercedesovo zmago zopet zjebali v boxih. Če bi obema ob varnostnem avtu nataknili nove gume, bi bila zmaga njihova.
Problem je sicer bil, da Hamilton ni mel nobenega kompleta novih spft gum na voljo. AMpak: imel je pa nove medium, tudi, če bi mu tiste nataknili (ali pa 3 kroge stare spft) bi bilo bolje kot to, kar so sčarali ...