Komentiranje F1 na TV3

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
Vse skupaj bi preko odletelo, tako pa je halo zahaklal kolo. Kaj ste slepi? ce bi bil halo pa še10cm višji, bi pa se alonso gor zahaklal pa bi ga rezali dol.

Halo je vredu samo ce kolo noter prileti, direktno, točno tako kot so testirali, vse ostalo je pa reklama za varnost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: vizzzi
I

Izbrisan uporabnik 474

Očitno si ti slep. Alonosov dirkalnik je že hitro padal proti tlom ob trenutku trka z Halo-jem, tako da brez haloja bi bilo kolo še nižje in Leclerc bi dobil celotno kolo direkt v glavo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
leclercova glava je 0,5 metra bolj nazaj od tocke kjer je alonso zadel halo.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Imaš prav. Ignorirajmo vse izjave dirkačev, funkcionarjev, tehnikov, opustimo vse frame-by-frame analize, ker je vse to "fake news."

Mi imamo "sajkek from Alter," ki pravi da je bil halo samo v napoto...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sistemik

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Sajkek ima prav: kolo ne bi zadelo Leclercove glave. AMpak: če bi pa šlo kolo prti glavi, bi ga pa Halo rešil.
Meni gre na jetra in ga ne maram, ampak njegove koristnosti pač ne morem oporekat. Škoda smo, da ne najdejo neke bolj kulturne rešitve na pogled ...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
Pač če gledamo nazaj, vse hujše nesreče v zadnjih 20-ih letih ki so se zgodile z nekimi poškodbami, jih halo nebi rešil.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

dm5j7kl2nli11.gif


Vsak si naj sam ustvari mnenje.. Kolo ga bi verjetno zgrešilo, vendar bi z glavo nedvomno zadel Alonsov dirklanik. govorit, da bi ga Alonso preprosto preletel, je neumno. Alonsov bolid pada inse vrti v smeri urinega kazalaca, Leclerc pa vozi naravnost, direktno v Alonsa...
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.746
357
83
Vipavska dolina
Oba sta bila, Seb preveč neučakan, tkole bo zgubu prvenstvo ce ga že ni. Max pa, mah, pač Max.
Drugače pa un vajin današnji sokomentator naj raje neha preračunavat, ne vem kako niste opazili Seba, da je prisel na manj kot 5 sekund in da bo razlika manj. In pa upanje da gre Hamilton v naslednjem krogu mimo...
Dolgo se je vleklo. Če ne bi bilo Bottasa takrat spredaj bi bila zmaga rdeča, kar mi je kar škoda, ker bi si jo Kimi po tolikem času kar zaslužil.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

hami bi papnil kimija brez botasa, mel novejše gume
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.034
486
83
Uničil jih je, ko je šel na polno preden je menjal Hamilton. Mercedesu je samo za čestitat kako so nategnili Italijane.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Kaj je bilo proti koncu dirke s bottasom in maxom? Če se ne motim je bottas ves čas bil zelo blizu maxu, potem pa je max fasal +sec kazen in na koncu je bil 5.3sec pred bottasom?