Komentiranje F1 na TV3

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Komentar s spleta: ''če bi Jolanda Bertole kometirala F1, bi bilo majn žalostno, kot pa ta dva.

Bo kar držalo...
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Kaj na tv3 je f1? To je novo.

Jaz že zadnjih 10 let gledam na ORF-u in bom tam tudi ostal.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Komentar s spleta: ''če bi Jolanda Bertole kometirala F1, bi bilo majn žalostno, kot pa ta dva.

Bo kar držalo...

Se strinjam! Danes sem prvic gledal na TV3 in upam da tudi zadnjic, ker kolk je blo pa to enih neumnosti, to je blo tolk slabo da sm zacel Alesica pogresat. Vem da ni budgeta za ne vem kaj, samo vseeno bi vsaj komentiral lahko nekdo ki se solidno spozna na Formulo ena, ker ona dva se ne.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Saj veš, da SLO televizija ne more zahtevati zatemnitve tujega programa od operaterjev? Da zahteva pride od tujega programa? Torej ORF pošlje zahtevo operaterjem ...
Ja seveda... potem pa svizec zavije čokolado v folijo ali kako že... Formula na ORF in RTL še nikoli ni bila zatemnjena. Sedaj, ko je pa TV3 začel prenašati, so pa prvič po XY letih poslali slovenskim operaterjem obvestilo, da naj zatemnijo? Tudi ti si nekje na forumu (še pred začetkom prve dirke) napisal, da bo na drugih programih zatemnjeno (verjetno so tudi tebe obvestili iz ORF-a in RTL-a?). Saj na koncu mi je vseeno, ali je TV3 poslal zahtevo operaterjem, ali pa je TV3 poslal zahtevo na RTL/ORF in slednji k operaterjem. Za končnega uporabnika je rezultat enak... in tisti, ki je sprožil postopek zatemnitve je tudi enak. Lep primer so bili skoki... ko je bil prenos na RTV, je tudi ORF bil normalno dosegljiv... ko je bil pa prenos na Planetu, so bili pa tuji programi zatemnjeni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Ni enostavno komentirat F1, to se vidi zdaj ko ni Alisica. Neglede na vse kritike, bil je s srcem zdraven. Da o tem kako je tudi osebno poznal ogromno personala F1 sploh ne govorimo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.170
8.950
113
Ja, tokrat sta se strašno motila, in je bilo na cajte zelo moteče. Pa reklame, takrat ko je bilo najbolj zanimivo itd. Boga je naša.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Jaz sem sicer kar nekaj prespal, tako da vsega ne morem soditi.

Sta ga pa proti koncu res malo močneje biksnila in sicer ko jima - no predvsem "našemu" (SJTV1 - dobronamrena kritika) ni potegnilo, da je bila zgodba o menjavi Vettlovih gum "odločena" že v 39-40 krogu, oziroma je najkasneje v 42tem krogu bilo jasno, da bo potegnil do konca na "rumenih".
In tu bi bila potem umestna debata "ali bodo zdržale", "koliko bo proti koncu zgubljal", "pomanjkanje izkušenj in statistike, ker je Pirelli letos uvedel nove mešanice" itd.
Samo to so stvari, ki bodo prišle sčasoma.
Predvsem se pa bosta morala dogovoriti kateri bo pripravil "statistiko" oziroma suhoparne podatke. Npr. supersoft gume predvidoma od x do y krogov, soft od k do n krogov, medium od itd, ter seveda koliko naj bi bila katera guma (nova vs nova) hitrejša ali kakšne čase lahko v določenem trenutku pričakuješ od katere gume in potem to smiselno uporabiti pri komentiranju

Ampak dajmo fantom "100 dni miru" - pa potem po njih, če ga boste še naprej "svirala".

Sicer pa lahko vsak prešalta na kateri drugi program.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Čisto normalno komentirata. Se da normalno poleg gledat, ni vsiljivo.
ORF pa na telemachu ni bil zatemnjen.

Tokrat so bile moteče reklame na tv3, tako pač je oziroma bo.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Sicer pa lahko vsak prešalta na kateri drugi program.

Prešaltaš? Ja, če imaš še 2-3 možnosti. In razumeš tuji jezik. Prešaltat zaradi nesimpatičnosti/barve glasu/tona glasu/počasnega govora....ja, se da. Če pa druge varjante ni, komentatorja pa trosita nebuloze...tle se more pač nekdo zamislit.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Simpl. Nauc se kak tuj jezik pa problemov ne bo. Drgac pa jebiga.. krivom kurcu i dlaka smeta pravjo al neki tazga :)
 
Nazadnje urejeno:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
No - jaz med reklamami iz TV3 preklopim na RTL (dojče) - ki tudi ni bil zatemnjen.
Očitno Telemach te dirke še ni zatemnil... ampak prej ali slej bodo tudi oni prisiljeni zatemniti. Kam boš pa potem preklopil? Saj to je vsa poanta zatemnitev... da si prisiljen reklame pogledat na edinem programu, ki to še prenaša. To, da tuje TV hiše nimajo pravic za prenašanje v Sloveniji je samo pravno formalni izgovor.