Kegging

anze92

Pripravnik
23. dec 2015
178
12
18
Vsi moji priklopi (co2, pivo, protipovratni, razdelilc) imajo smrekico s 6mm premerom.

Kakšne objemke uporabljate za te 6mm cevke?
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Ponovno moram v nakup O-ringsov (tistih malih, ki grejo na kovinsko cevko za Co2 in na kovinsko palčko za pivo). Ima kdo stalnega "dobavitelja" na ebayu oz. aliexpressu ali vsakič sproti iščete najcenejše variante?
 

varilec

Pripravnik
14. nov 2017
57
14
8
Ponovno moram v nakup O-ringsov (tistih malih, ki grejo na kovinsko cevko za Co2 in na kovinsko palčko za pivo). Ima kdo stalnega "dobavitelja" na ebayu oz. aliexpressu ali vsakič sproti iščete najcenejše variante?

jaz navadno vse v zvezi s tesnili, o-ringi itd. kupim pri Dihta v Črnučah (www.dihta.si).. Tile za na notranje cevke so po kakih par centov, tako da nima smisla kaj dosti iskat naokoli.. Je pa tako, da je fino it tja, vzeti cevko in stari o-ring, da pomerijo in ti dajo nove - sem že parkrat rekel, da si bom zapisal kakšne točne dimenzije so to, da bom imel za v bodoče točne mere, pa vsakič prej izgubim račun kot uspem prepisat ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Hvala. Za Dihto mi je že bilo rečeno, pa sem potem dobil eno info., da se ne splača, da je takoo drago. OK, očitno to ne drži in se bom odpravil v Dihto, Ker dejansko je šele preko Kitajcev drago.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Ta in naslednji teden sigurno ne bom šel. Potem pa ob priliki. Seveda lahko tudi za druge vzamem, distribucije se pa ne bi ravno šel. Enkrat že, ne pa, da bi postala praksa :)

Javite mi kaj in koliko bi kdo česa imel (lahko tudi po drugih kanalih), pa bom vzel in poslal oz. izročil. Vzorce bom pa svoje vzel, saj imamo vsi enake kege.
 
  • Všeč mi je
Reactions: rookie

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Ta in naslednji teden sigurno ne bom šel. Potem pa ob priliki. Seveda lahko tudi za druge vzamem, distribucije se pa ne bi ravno šel. Enkrat že, ne pa, da bi postala praksa :)

Javite mi kaj in koliko bi kdo česa imel (lahko tudi po drugih kanalih), pa bom vzel in poslal oz. izročil. Vzorce bom pa svoje vzel, saj imamo vsi enake kege.
Jutro!
Če so res po 3 cente ali tu nekje, bi jih za euro, če se ti ljubi poslat. Ti lahko po revolutu nakažem...
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Kaj pa če bi se oglasil na kakšnem DLDP dogodku? :) Revoluta ne poznam, ne uporabljam. Lahko pa preko starega dobrega bančnega nakazila. Se bova privat zmenila, ko bo aktualno, da ne smetiva tukaj teme.
 
  • Všeč mi je
Reactions: rookie