Internet TV - snemanje programov

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Cel prejšnji teden so bile težave. Zamenjalo se je en del opreme in ta teden (že cel teden) je vse v redu. Nobenega pokanja, trzanja in podobnega sranja. Tehnične težave pač, ki se jih odpravi, ne pa nategovanje. Hvala za razumevanje.
rolleyes-1.gif
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat: (že cel teden) je vse v redu

Včeraj, dne 16.10.2008, sem ob 16. uri snemal Zvezdne steze, ob 20 uri, ko pridem iz fitnesa, sem si ogledal to vaše remekdelo brez pokanja, skakanja in prekinjanja slike. Lahko rečem, skoraj negledljivo.

Kličem na 0590 00 002, kjer strokovnjak pojasni, da napaka ni pri meni, temveč na T-2 in da ne ve, kdaj bo odpravljena.

Razumem, da se kdaj kaj pokvari, ne pa tega, da novim naročnikom skrivate ta podatek. Še dobro, da niste letalska družba za prevoz potnikov.
smile-1.gif


... in da imajo pri SIOL-u prenosnik.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Zvezdne steze sem snemal včeraj popoldne na HTV 2.

Koliko časa se te težave pojavljajo, pa dobro veš, saj o tem piše na neuradnem forumu, ki ga spremlja nekdo, ki ima isti nick kot ti.
smile-1.gif


Kar se SIOL-a tiče se še nisem dokončno odločil. So podaljšali rok do 22. 10. 2008. Priznam pa, da me privlači:

1. prenosnik DELL Procesor Intel Pentium Dual Core T2410, 2.00 GHz

2. 1 leto brezplačno telefoniranje v Telekom in SIOL omrežje klik

3. hitrejši internet 20/20

4. in brezžični telefon za 12EUR Klik!!! .

V končni fazi lahko pustim T-2 -jev optični kabel v stanovanju in jim čez 2 leti sporočim, da želim optično televizijo spet gledi pri T-2.

Po mojem gresta lahko po enem kanalčku oba kabla, od T-2 in SIOL. Ali mi morda T-2 ob odjavi izpuli kabel?
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Hbvala za info glede napake. Grem prec dati ukrepati.

Glede drugih operaterjev: odločiti se moraš sam, kakor se ti zdi. Jaz ti tu seveda ne morem pameti soliti.Svoboda je najpomembnejša stvar!
cool-1.gif


(Kanalčki morajo ostati ločeni - tako zahtevajo vsi operaterji. Vsaj v našem bloku je bilo tako: SiOL je potegnil optiko po obstoječih jaških za baker (v mojem stopnišču ni nihče šel na SiOL optiko), Telemach je potegnil svoje po prezračevalnih jaških, T-2 je naredil bele plastične nadometne kinete (sicer so grde, a so polne, saj so skoraj vsi na T-2 optiki)).

Un ima drugačen nick kot jaz, saj ima med "Navadni" in "Nimda" en presledek.
wink-1.gif


EDIT:
Od danes zjutraj je poštiman tudi HTV2, mi pravijo. Če imaš še najet plac, lahko probaš snemati in potem predvajati...
 

clarity

Pripravnik
5. dec 2007
72
0
6
navadninimda: a se je pol kej spremenilo da lahko snemas z nPVRjem karkoli? Al se vedno sam slo programe? Ker dokler bo tko nekak nima smisla to ob bok postavljat kaksnim drugim resitvam, ki ti omogocajo da snemas karkoli...