Incident

Car

POSTman
4. avg 2007
8.326
1.192
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Pred cca.tremi urami sem bil priča incidentu, ki se je zgodil v Domžalah. Ženska, stara cca. 50 let je prečkala cesto pri rdeči luči na semaforju. Na drugi strani jo je pričakal in jo hotel popisati. Ženska se je ful razburila, začela vpiti...Policaj ji je nekaj dopovedoval, ona pa se je kar odločila, da gre. Vlekel jo je za bondo, ona pa se mu je iztrgala in kar šla, policaj pa seveda za njo. Če z deset metrov se je spet ustavila, spet vpila in spet gasa naprej. Tako nekajkrat. Ko sta zginila za vogalom, sem šel za njima, ker sem šel v isto smer, pa je ženska že ležala na tleh in vpila, da jo tepe.
confused-1.gif
Seveda se je že začel zbirati folk in se zgražati nad policajem, ki jo je le še naprej mirno opozarjal, da jo bo prisiljen vkleniti in odpeljati na postajo, če v postopku ne bo sodelovala. Ko sem se nekaj minut kasneje vračal, pa jo je že vklepal v lisice, na prizorišče pa sta pridrveli DVE marici.
Sicer ne maram kaj preveč policajev, ampak v tem primeru mislim, da je policist moral speljati postopek do konca in si je ženska sama kriva, ker mu ni hotela povedati podatkov. Pa sigurno bo zdaj še večjo kazen plačala. Polna luna.press
stupid-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
požrešnost starinska...

teli stardeci in starmame mi zadnje čase tako živec ven vlečejo... samo zaradi požrešnosti... cele dneve imajo čas, oni pa še kar, da bo vse takoj... nič potrpljenja in vse mora biti po njihovo...
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Dobro da je bil policaj tak, dase mu je dalo pisati kazen.

Enkrat sem bil z policaji, pa prideta dva mulca mimo pa mu receta: o pe*er je*em ti ma*er...
13.gif


Pa policaj nic ne rece nazaj. Pa pravim zakaj je kar tiho???
jezen.gif
Je rekel da se to veliko dogaja, pa da je napisal ze XXX kazni pa ni nic bolje, kao mladoletni pa bla bla...

Skratka sramotno. Jaz bi vzel pendrek pa ga pretepel ko merjasca
10.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
cele dneve imajo čas, oni pa še kar, da bo vse takoj... nič potrpljenja in vse mora biti po njihovo...

nimajosecesabatrazenmatilde.press
grims-1.gif


Enkrat sem bil v stacuni,dve enaki vrsti,srednje hitro,se eni tastari istocasno ko pride do kolone utrga in skace od ene vrste do druge,naprej/nazaj,jo gledam katero vrsto si bo izbrala da se lahko nekam postavim,ce bi me pa kej zacela hebat da ce gre lahko mimo mene,bi ji pa par lepih rekel.Res nevem kam se jim mudi,na britof?
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
To blo včasih k so se vsi policajev bal....zdej pa vidš kaj je, itak pa vsa čefurija najb pametna.....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.661
258
113
ja jest tud mislim, da si tile tastari preveč dovolijo! a zdej pa zato, ker je star, se mu mora cel svet umikat pred nogami? in tile pešči so najbl zoprni! semaforjev itak ponavad ne upoštevajo, kr rinejo med avti, pa neki sami pr seb godrnjajo! takega bi prov z veseljem zbil! to so tečni sami seb, k mu je tok dolgčas da se mu že mal meša! eni si res preveč dovolijo! Svaka čast policaju da je bil tako vztrajen in strog! še sodnik naj bo, in naj ji izreče kazen za prečkanje pri rdeč, nesodelovanja v postopku, ma vse kar zakon omogoča! pač tud druge je treba spoštovat, tko kot oni tebe!
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
To blo včasih k so se vsi policajev bal....zdej pa vidš kaj je, itak pa vsa čefurija najb pametna.....

se strinjam, vcasih je bilo zakon, ko so imeli policaji se avtoriteto in so se jih ljudje tudi dejansko bali, ce so delali neumnosti. in najvaznejse, bil je en red! danes nam pa lahko vsi jebejo vse po vrsti in policaj nic ne bo ukrenil, ker ima enostavno zvezane roke. danes lahko otrok tozi svoje starse, vlomilec tozi lastnika bajte, ker ga je med dejanjem prijel za rokav, ucenec pretepe ucitelja, ropar polomi nogo policaju in skupno je, da nikomur nic ne bojo naredili, ker so takoj vsi razglaseni za nestrpneza. prekleta vsestrpnost, ki se nam bo drago mascevala! se leto dialoga nam manjka, res.
ko slisim predsednika drzave bi se najraje
uf-1.gif
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Očitajo nam da smo nestrpni do ciganov, starejših in nevem koga še vse. Proti tujini smo angelčki in vzor strpnosti

Ti očitno še nisi dosti bil v tujini. Ko preživim par mesecev v Angliji ali na Norveškem in se vrnem v podalpsko državico se mi zdi, da je folk pri nas podoben podivljanemu govedu. In to vsako leto bolj...
frown-1.gif

Primer: v Švici sem enkrat parkiral v "plavi" coni in me je ena prijazna gospa dobrohotno opozorila naj nikar ne puščam avta tukaj, ker bom dobil "Geldstrafe" in res je bil redar že za vogalom. Pri nas tega absolutno nebi doživel, ker bi si vsak mislil:
a) baraba naj plača
b) kaj pa če me bo na gobec ker mu pametujem
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
V takih primerih bi bilo dobro, če bi imeli policisti več pooblastil
wink-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hm, kaj pa policist sploh sme? Recimo da mu hočeš ubežat, kako te "pravilno" zaustavi? Sicer pa lisice takoj ko ga je začela ignorirat, v marico pa v pripor zaradi upiranja aretaciji... naj se pa poj odloči če spada med zgledne državljane ali pa med kriminalce.
tongue-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.326
1.192
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kolikor sem videl, je imel policaj zelo dobre živce, saj je vse skupaj trajalo več kot 15 minut. Ženska pa se je provokativno vrgla na tla in ga hotela še obtožiti, da jo tepe...
bonk.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
953
113
Titograd
V Skandinaviji res nisem bil, avstrijci te takoj spomnijo da si tujec in manjvreden, pri italijanih je še slabše. Švicarji pa sploh ja, vlada je zgled strpnosti do tujcev.... not.

Jaz sem bil za nasprotje od tebe vesel da sem doma, ker sem ugotovil da smo proti ostalim še dokaj normalna družba
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Saj policaji so res bogi. Imajo zvezane roke, če bi tistega mulca udaril s pendrekom, bi ga tožil cel čefurski rod tistega mladca. Jebot ga, tako je...

Mi pa gre tudi na nekaj, ko se folk *****, ko dobijo kazen. Ja jebiga, vozil si prehitro, njegovo delo je da skrbi za varnost v prometu in ti si bil grožnja zato te je meril in plačal boš.