Kaj ljudem dogaja v glavi?

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
sad: v bistvu imaš prav. Samo ga moraš dobit dovolj blizu, da lahko sploh govoriš z njim.
A na štartu ali cilju ne gre? On to nekje drugje štarta/zaključi?
Tega res ne razumem. Vsi bi nekaj šinfali, pa objavljali pa prijavljali, a da bi en faking stopil do človeka in mu LEPO omenil, da moti druge, to pa ne gre.
Je bil na morju kup mladine, ki so nažigali muziko, da se skoraj nisi mogel pogovarjat (prišli so za nami) in je počasi šlo na živce. Pa sem stopil do njih in jih lepo prosil, če lahko utišajo. Očitno jim ni nihče privzgojil, da sami vidijo, da gredo ostalim na živce. Pa so potem lepo znižali muziko in ni bilo problema.

Ista zadeva z mularijo, ki so bili na šolskem izletu/kopanju na morju z učiteljico. Se spravljajo domov in vidim, da bodo pustili smeti za sabo v mivki. Jih opozorim in me pogledajo in grejo v vrsto do učiteljice. Pa sem stopil lepo do nje, ji razložil situacijo in evo, so poklapani popucali. Lahko bi pa pisal po netu in snemal in ne vem kaj še delal...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
A, da reskira bit tepen?
Si spregledal LEPA beseda? Sam precejkrat reagiram in do sedaj sem bil le enkrat blizu tega, da bi bil tepen. Pač neandertalska južnjaška opica z rokami takimi kot imam jaz noge :).
Samo se nisem nič naučil :). Jebiga, sem tudi sam opica. :)
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
A na štartu ali cilju ne gre? On to nekje drugje štarta/zaključi?
Tega res ne razumem. Vsi bi nekaj šinfali, pa objavljali pa prijavljali, a da bi en faking stopil do človeka in mu LEPO omenil, da moti druge, to pa ne gre.
Je bil na morju kup mladine, ki so nažigali muziko, da se skoraj nisi mogel pogovarjat (prišli so za nami) in je počasi šlo na živce. Pa sem stopil do njih in jih lepo prosil, če lahko utišajo. Očitno jim ni nihče privzgojil, da sami vidijo, da gredo ostalim na živce. Pa so potem lepo znižali muziko in ni bilo problema.

Ista zadeva z mularijo, ki so bili na šolskem izletu/kopanju na morju z učiteljico. Se spravljajo domov in vidim, da bodo pustili smeti za sabo v mivki. Jih opozorim in me pogledajo in grejo v vrsto do učiteljice. Pa sem stopil lepo do nje, ji razložil situacijo in evo, so poklapani popucali. Lahko bi pa pisal po netu in snemal in ne vem kaj še delal...
V bistvu so tile e-bikerji malo ”drugačni”. Na štartu in na cilju se ponavadi model sploh ne ustavlja, ampak kontinuirano nabija kroge.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
V bistvu so tile e-bikerji malo ”drugačni”. Na štartu in na cilju se ponavadi model sploh ne ustavlja, ampak kontinuirano nabija kroge.
Ga pa ustavi. Če ne drugače mu eno preklo med špice vrži. :valjamse:
Dej no, a "sarcasm off" si pa spregledal? Sicer pa verjamem, sem na istem. Sam s to razliko, da se mi starih bab sploh ne da ogovarjat, ker nimajo nobenih moralnih zadržkov (pri takem početju, za drugo so že mal odcvetele - v mojih očeh ... in za moja mladostniška leta :evil: )
Mah lej, stare ženske običajno niso problematične, zato sem bil še toliko bolj ŠOKIRAN (#slovenskenovice).
Meni pa gredo take stvari na živce, tako da pač pristopim in LEPO povem svoje mišljenje.
Je pa zanimivo reagiranje včasih. Se mi je že kdo tudi začel dreti nazaj, kar ni bila ravno najboljša izbira, ker potem so vsi ostali lahko poslušali glasno razpravo z obeh strani.:aplauz:

Aja, pa da se razumemo, nisem to jaz nek biser. V mlajših časih je tudi do mene kdo pristopil in omenil, da ne delam ravno kaj prav. :zardelalter:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
Z mladenko ... mmm bi skupaj zobala.
1662713869517.png
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ja res marsikaj vidiš danes. Zadnjič vozim v koloni na AC pred tunelom (nekaj so delali pa se je kolona premikala zelo počasi), pred mano nek noveši VW, spotnica lepo odpre šajbo in zmeče ven vse smeti, ki so se ji nabrale na poti (pločevinka red bulla, prazna vrečka čipsa..). Potem študiram, da bolj kot to kar sem videl, me je presenetilo dejstvo, da je tip ni fuknil iz avta, se pravi, da se celo najdeta dva, ki jima je to očitno normalna praksa. :nigladek:
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.252
113
Iskajoč brata
Pa ne moreš imeti avto poln smeti.... Ko gredo skozi okno, so to od drugega problemi in ne moji....
Če si kdaj kaj hodil ob cestah peš, vidiš svašta...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Ja res marsikaj vidiš danes. Zadnjič vozim v koloni na AC pred tunelom (nekaj so delali pa se je kolona premikala zelo počasi), pred mano nek noveši VW, spotnica lepo odpre šajbo in zmeče ven vse smeti, ki so se ji nabrale na poti (pločevinka red bulla, prazna vrečka čipsa..). Potem študiram, da bolj kot to kar sem videl, me je presenetilo dejstvo, da je tip ni fuknil iz avta, se pravi, da se celo najdeta dva, ki jima je to očitno normalna praksa. :nigladek:
To je tudi pri nas klasika. Malo pred mejnim prehodom očitno tovornjakarji, pa tudi kakšen osebni avto delajo čistko po kabinah. V jarkih in tudi na njivah najdeš marsikaj, od steklenic, pločevink, do kruha v vrečki.
 
  • Všeč mi je
  • Jezen sem
Reactions: Janch in sad