Kaj ljudem dogaja v glavi?

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.731
2.345
113
Pomurje
Ja res marsikaj vidiš danes. Zadnjič vozim v koloni na AC pred tunelom (nekaj so delali pa se je kolona premikala zelo počasi), pred mano nek noveši VW, spotnica lepo odpre šajbo in zmeče ven vse smeti, ki so se ji nabrale na poti (pločevinka red bulla, prazna vrečka čipsa..). Potem študiram, da bolj kot to kar sem videl, me je presenetilo dejstvo, da je tip ni fuknil iz avta, se pravi, da se celo najdeta dva, ki jima je to očitno normalna praksa. :nigladek:
Se bi kdo ukvarjal s tem, če pokličeš 113, dars?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Ironija je, da so v primeru pri nas 50 metrov stran na počivališču nastavljene kante za smeti.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.005
5.719
113
blizu močvirne prestolnice
No ja Hanzi, krave crkujejo zaradi svinjarije katere morajo požreti, kar poglej kako na velikih kmetijah smrdi gnoj, tist je kapljica v morju kar folk meče
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
No ja Hanzi, krave crkujejo zaradi svinjarije katere morajo požreti, kar poglej kako na velikih kmetijah smrdi gnoj, tist je kapljica v morju kar folk meče
Ah je, vsi se še spomnimo časov o katerih govoriš, ko je gnoj na večjih kmetijah dišal, na manjših pa še danes diši. Bravo, zadel si žebljico na glavico.

In tisto kar narod zmeče je daleč od kapljice. Tudi sprehajalci psov pustijo marsikaj za sabo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Ob spomladanskih košnjah ob cestah, se lepo nasekajo odpadki. In to tam nekje. Zato ne men, krave umirajo zaradi odpadkov.

Glede videa. Kako so Rusi pred nami - 2018. Pa ne samo geografsko.