Kaj ljudem dogaja v glavi?

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Zadnjič v Šparu kupujem zelenjavo in slučajno mi pade v oči ženska stara cca. 70 let, ki pridno trga grozdje in ga zoba in potem drugi cel grozd da v vrečko. Ok, pač.
Potem pa se zgodi sledeče (aka Slovenske novice: ŠOKIRAN SEM, KAR SE JE ZGODILO POTEM :evil: ): iz ust PLJUNE ''kožo'' grozdja, malo na tla, malo po stojalu, gre naprej in ponovi zgodbo. WTF? Jo vprašam, kaj se gre in da če je ni sram, da to dela in mi po dveh sekundah seveda odvrne nazaj, da naj se brigam zase. Pa jo spet vprašam, da če je ni sram, da to dela pri teh letih. Nakar požre, kar je imela še v ustih in gre naprej.
A je to bila umsko motena oseba ali so folku enostavno vse te pandemije, vojne in vse ostalo povzročile, da jim dol visi za vse in tudi starejši očitno ne premorejo niti več kanca normalnega obnašanja.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Te folk, ki se povsod po zvočniku tuleče pogovarja po telefonu tudi zmoti? Ja, obzirnosti in uvidevnosti kar manjka. Prostori osebne svobode so se preveč razširili in se med seboj prekrivajo :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
V bistvu niti ne (čeprav imaš prav), ravno tako kot sem bil tiho, ko je zobala grozdje.
Ampak, da mi pa pljuva ostanke grozdja po tleh in po nosilcu, pa ne vem no, kaj takim špila v glavi.
PS: Koš za rokavice in ostanke sadja je bil 2m stran.
PS2: Če pljuva in bljuva po tleh doma, mi dol visi. Ampak da pa to delaš v javnem skupnem prostoru...:zardelalter:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sandra

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Slikal bi ,bi lahko zgodbo prodal svovenskim novicam ?

Mogoče je bilo grozdje kislo?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
A je to bila umsko motena oseba ali so folku enostavno vse te pandemije, vojne in vse ostalo povzročile, da jim dol visi za vse in tudi starejši očitno ne premorejo niti več kanca normalnega obnašanja.
To je prirojeno skozi zgodovino..
Sj poznaš tisti jugo recept kako skuhati partizanski golaž;
Najprej ukradeš sosedu karavo..
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Slikal bi ,bi lahko zgodbo prodal svovenskim novicam ?
Seveda, tako kot novodobne pičkice delajo?
Jaz sem ji svoje povedal, ženska je požrla ostanke v ustih in spokala stran, tako da sem rešil zadevo. Sem pa potem kasneje začel razmišljati, kaj takim hodi po glavi.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Nic, taka je ze od nekdaj. Do neke mere še privzgojena bonton in samokontrola delujeta, potem pa infantilni nazaj postajamo. Brez zavor, brez samokontrole, kar pac na pamet pade. Ampak otrok je na poti gor, stari pa na dol in ni vec pomoci.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Nic, taka je ze od nekdaj. Do neke mere še privzgojena bonton in samokontrola delujeta, potem pa infantilni nazaj postajamo. Brez zavor, brez samokontrole, kar pac na pamet pade. Ampak otrok je na poti gor, stari pa na dol in ni vec pomoci.
Res upam, da mene kaj takega ne doleti... :(
Je pa res zanimivo, kako starost na nekatere ljudi vpliva. Eni uživajo in so dejansko vzorni ljudje, drugi so pa vsi zagrenjeni in prav hudiči...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Zadnjič v Šparu kupujem zelenjavo in slučajno mi pade v oči ženska stara cca. 70 let, ki pridno trga grozdje in ga zoba in potem drugi cel grozd da v vrečko. Ok, pač.
Potem pa se zgodi sledeče (aka Slovenske novice: ŠOKIRAN SEM, KAR SE JE ZGODILO POTEM :evil: ): iz ust PLJUNE ''kožo'' grozdja, malo na tla, malo po stojalu, gre naprej in ponovi zgodbo. WTF? Jo vprašam, kaj se gre in da če je ni sram, da to dela in mi po dveh sekundah seveda odvrne nazaj, da naj se brigam zase. Pa jo spet vprašam, da če je ni sram, da to dela pri teh letih. Nakar požre, kar je imela še v ustih in gre naprej.
A je to bila umsko motena oseba ali so folku enostavno vse te pandemije, vojne in vse ostalo povzročile, da jim dol visi za vse in tudi starejši očitno ne premorejo niti več kanca normalnega obnašanja.

demenca? tok starim se kdaj tud že skisa...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Hm, čuden prazen pogled, itd...
Res pa ti ne piše na čelu: dementen
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Res upam, da mene kaj takega ne doleti... :(
Je pa res zanimivo, kako starost na nekatere ljudi vpliva. Eni uživajo in so dejansko vzorni ljudje, drugi so pa vsi zagrenjeni in prav hudiči...
To sem jaz ze enkrat spraseval pa nismo prisli do nekega zakljucka.

nevem kje gledal eno oddajo en par oba okol 90 imata kmetijo, polna zivljenja.

pri nas pa ko da z dnem upokojitve praviloma mores postat neka betezna razvalina
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85 in sad