Globa za parkiranje - MB

27. jan 2022
4.801
1.737
113
PS - znan JLA izraz - Pravila službe.

kajpace ta mesec dve soboti odvažajo zaradi praznika v ponedeljek - velika noč in 1. maj. ;) Si pač na mino padel, jaz sem tudi pred mojo pisarno "10 let" parkiral na dostavi, dokler nisem dobil listka od sosedov redarjev in pojasnilo, da je dostava zgolj za tovorna vozila, ker je na tleh narisan kamion. :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe in kajpace

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Center MB. Ni bilo na zelenici. Parkiral sem, kjer piše, da je (ne spomnim se dnevov) prepovedano zaradi odvoza smeti. V soboto jih sigurno ne odvažajo...
Mogoče zaradi LJ registracije?
Ne moreš sklepati na osnovi tega kdaj vozijo smeti. Potem bi parkiral na označbi "samo za 112", ker nikjer ne gori.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ne moreš sklepati na osnovi tega kdaj vozijo smeti. Potem bi parkiral na označbi "samo za 112", ker nikjer ne gori.
Nekak verjamem temu, kar piše... Verjemi pa, da če bi bil kje drugje prostor, bi parkiral tam... To o 112 je mimo vsega...
Sem pa enkrat parkiral pred garažo od fotra. Nisem motil nobenega, ki bi šel iz katerekoli garaže. Dve prerezani gumi...
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Res ni prava primerjava :evil: , vendar bi s kakšno dopolnilno tablo rešili marsikatero napačno kazen.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jaz sem včeraj parkiral z EasyPark v Budimpešti. Prišel z večerje, me Caka kazen. Na telefonu kaze da parking se poteka. Kličem radar info, pravijo da ni vidno da bi kaj plačal. Hočem prekiniti parkiranje, piše da sem že nehal parkirati. Hkrati pa app kaze da še vedno parkiram. :valjamse: Kličem support od easy park. Rečejo da se je to se nekomu zgodilo v SLO… da naj posnamem screenshote in posljem skupaj s kaznijo.

No dobil sem na mail pisno od EasyPark, da ima app težave v Budimpešti, kjer če zelis podaljšati, se nekaj z jebe vse skp. Pravijo naj plačam polovicko in jim posljem podatke in TRR. imam vse pisno, torej verjetno bo držalo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Jap, vedno me je strah, kako na terenu preverjajo, da bom plačal preko EasyParka. Torej, ko v app 'teče' čas!
V Budimpešti app težave.???? Saj je app na telefonu, sam komunikacijo s centrom je.
Torej težave sam pri slovencih, ki hočejo plačat.