iGo Primo

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj Navitech je 9.6.13
wink-1.gif


Resolucijo imaš 800x480, kaj pa model?
Modeli so naprimer Wayteq, Medion......
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Najprej je treba vedet, kje je sploh problem v prvi vrsti, ker je zelo skopo opisal svoj problem, oz ga niti ni. Torej, a se Primo zažene? Javi kakšno napako? Meče ven? Ne najde satelitov? Ali imaš morda problem že v osnovi, da ne veš točno kako ga sploh namestiti, da se ti bo zagnal, ko stisneš na GPS ikono? Katera naprava..? Malo več podatkov je potrebnih sicer sploh ne vemo v kateri smeri iskat vzroke oz rešitve.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Janch imam problem imam zadnji Primo in ga instaliral na galaxy s5.ko ga zaženem mi napiše missing data data/data/com.navgo.igo.javaclient/sys.txt sys datoteko sem pa posnel v mapo Igo
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V tej temi je govora o win ce primo, torej glede na to, da imaš ti android je tole prava tema:

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1533235/an/0/page/0#1533235

Zakaj imam občutek, da imaš mapo iGO na zunanji SD in nisi prečital opomb za S4 oziroma naprave z Android 4.4.2?

Pri kitkat 4.4.2 deluje iGO samo iz notranjega spomina naprave, če pa ti verzija od 12 februarja kljub temu dela težave pa si prenesi tisto od 3 aprila.

Tukaj najdeš nekaj zanimivih napotkov:

https://www.alter.si/tabla/show...=0&fpart=89
 

sosko

Fizikalc
11. sep 2007
1.316
0
36
52
Koper
gdcapris.slohosting.com
Zakaj mi noče prepoznati mape z kartami. Imam napravo Wayteq 850. Program je naložen na notranji spomin, na SD kartici pa so samo datoteke ki so v mapi Map. V sys.txt imam naslednjo vsebino:
Koda:
 [folders]
app="ResidentFlash\Primo"
content="ResidentFlash\Primo\Content"
has_secondary_root="0"
maps="SDMMC\Primo\Content\map\"
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pozabil si na \ pred SDMMC

Lahko pa probaš tale zapis.

[folders]
content="\SDMMC\Primo\Content"

Torej na internem imaš mapo Content in v njej moraš imeti prazne mape ( poi, map, building ) + ostale mape voice, car......

Na SD narediš mapo Primo v njej narediš mapo Content in v njej mape ( poi, map, building )
Sedaj te mape na SD napolni in ti bo videlo karte.
 

sosko

Fizikalc
11. sep 2007
1.316
0
36
52
Koper
gdcapris.slohosting.com
Probal vendar ne pomaga
frown-1.gif
Za prestavitev map na SD sem se odločil zaradi pomanjkanja prostora ker je kartica samo 4 GB, komplet mape z vsemi dodatki pa so preveliki za tako veliko kartico.
 

sosko

Fizikalc
11. sep 2007
1.316
0
36
52
Koper
gdcapris.slohosting.com
Sem uspel rešit težavo z mapami sedaj pa imam problem z prikazom POI. Če pogledam v programu pod podatke o programu/vsebina tam najdem poi datoteke za posamezno državo, v iskanju pa si POI onemogočene
 
Nazadnje urejeno:

sosko

Fizikalc
11. sep 2007
1.316
0
36
52
Koper
gdcapris.slohosting.com
ja uporabljam HERE 2013.Q3, z Primo 2.4 9.6.13

Kar se pa tiče map pa sem zgleda nekaj z imeni map zakvačkal, ker je potem začelo delat ko sem še enkrat vse nastavil
 
Nazadnje urejeno:

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kako si rešil težavo?
Kaj slučajno uporabljaš tazadnje HERE zemljevide?

Če uporabljaš tazadnje Here zemljevide potem ti POI ne prikazuje, če nimaš tazadnje verzije global_cfg.zip

@popotnik, sam imam ta problem. Imaš kakšen link do global_cfg.zip. POI datoteke so *.poi in *_ext.poi za vsako državo (npr. za Slovenijo imam v mapi POI Slovenia_ext.poi in Slovenia.poi. Je to OK?)

Hvala
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Pa ne morem verjet. Temu pa jaz rečem brzina. Nekje so plačani za podporo uporabnikom, tukaj pa je to free in je ODLIČNA. Car si Janch, HVALA LEPA!
 

Tomo

Pripravnik
5. sep 2007
70
0
6
Obišči stran
Sem iskal, pa nisem našel, če je že bilo odgovorjeno.
Se da kje spremeniti poimenovanje mest na zemljevidu na drug jezik?
Sedaj imam namesto Wien npr. Vieden.

Uporabljam Primo 9.6.22.317625 in zadnje here mape.
 

Tomo

Pripravnik
5. sep 2007
70
0
6
Obišči stran
Zgleda nekaj v mapah.
Verzija 2013.Q3 HERE ima v redu napisane kraje, 2013.Q4 pa ne. Sicer sta pa od Jancha obe verziji, ki sem ju uporabil.
 

z3ko

Zelenc'
30. dec 2010
12
0
1
Pozdravljeni,
bom kar v tej temi vprašal kako je z izklopom ekrana pri iGo navigaciji naloženi na telefonu. Rabim jo namreč na motorju in uporabljam samo glasovno navigacijo. Zaradi manjše porabe bi rad izključil ekran. Obstaja kaka varianta, da ostane navigacija aktivna ekran pa izključen? hvala.