iGo Primo

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ne, drugega v sys ni oz vsaj kolikor jaz vem.. Sumim, da mu ne paše baud ali port, čeprav sicer najde satelite. Včasih lahko naprave komunicirajo s sateliti z različnimi nastavitvami (port/baud). Sicer so ti že navedli različne opcije, pa vendar nebi bilo slabo, da inštaliraš iGO8, ki ima v nastavitvah opcijo samodejnega zaznavanja GPS sprejemnika. Probaj mu dovoliti, da sam najde najboljše nastavitve in potem v sys od prima vpiši port in baud ki ti ga najde v iGO8 (morda ti najde port/baud, ki ga še nismo navedli). Usput seveda lahko sprobaš, če ti bo kazalo višino v iGO8..
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj pa če ti en "posodi" čisto kopijo navigacije Primo, pa daš gor in se nehaš zajebavat s tem, čeprav po drugi strani bi bilo dobrodošlo odkrit napako.
wink-1.gif


Seveda v primeru, da niti ta ne bo kazala n/m je problem izključno v nastavitvah povezanih z napravo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz tudi mislim, da je najbolje, da gor uvali iGO, ki ima avtomatsko iskanje tako gps, kakor tudi TMCja
smile-1.gif
 

smiley

Zelenc'
9. jun 2009
20
0
1
Evo, sem probal prejšnji zapis - satelite najde, vendar je višina 0. No, sedaj sem naložil iGO8-3-5-193799, zadeva najde satelite na:
[gps]
port="7"
baud="57600"
Vse dela lepo in prav - tudi višino kaže!

Hmmmm
smile-1.gif
 

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Obdrži Igo 835, samo naloži si še Gurjon skin pa boš zadovoljen brez Primo-ta.
 

smiley

Zelenc'
9. jun 2009
20
0
1
Ee pa točno tako bom tudi naredil .. iGO dela lepo, s Primom pa se nebom več ukvarjal
smile-1.gif


Hvala Vam vsem za pomoč, če pa me še kdaj prime PRIMO pa mi kaj rata, sporočim rešitev(ČE?)
smile-1.gif


LP
 

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16

Imam inštalirana oba programa tako Igo835 in Primo-ta oba z Gurjon skinom, Ne boš verjel, veliko raje uporabljam Igo-ta ker je bolj

pripraven in bolj praktičen od Primo-ta ki je načičkan z raznimi dodatki ki ne pomenijo dosti za samo navigacijo in pomenijo bolj tržno nišo.
 

janko17

3100. registrirani uporabnik
7. apr 2008
30
0
6
Pozdravljeni,
Nasnel sem nove Wince 5 na Tuš 683B. Ker Primo 2 ne deluje sigurno, sem zasledil da priporočate Primo 1.2. Sedaj mi vse deluje razen radarjev. Vse sem pregledal in nastavil, pa jih na karti ni videti. Isti program instaliral tudi na drugo napravo resolucije 800x480 in prav tako ne delujejo z nobenim skinom. V čemu je problem (zaklenjen data)?
 

janko17

3100. registrirani uporabnik
7. apr 2008
30
0
6
V speedcam imam: SloveniaDangerousPoint, SloveniaDangerousRailwayCrossing, SloveniaDangerousRoad, SloveniaDangerousSection, SloveniaSchool, SloveniaToll, speedcam.spdb, SpeedCamText, SpeedcamUpdates.spud. To sem skopiral z programa iGO_8.3.5.220904, kjer pa vse deluje.
 

janko17

3100. registrirani uporabnik
7. apr 2008
30
0
6
Sem jih dal po kategorijah in so vidne.
Sys izgleda takole in ne vem, če je ok:

[device]
type="Primo" ; Write Navi Type (Name)

[utility]
calibratefix=0 ; ; If gps signal don't lost write - "0"; if lost write "1"

[Interface]
vga=0
show_exit=1
show_minimize=1
extra_settings=1
shutdown_time=0
capture_to_jpeg=1
show_mapchanger=1
show_programs=1

[rawdisplay]
highres=0
stretch=1
screen_x=480
screen_y=272
class="landscape"

[folders]
app="\SDMMC\Primo"
content="SDMMC\Primo\content"
map="SDMMC\content\map"
kmlpoi="userdata\poi" ;"content\poi"
kmlroute="userdata\route" ;"content\userdata\route"
has_secondary_root=0

[gps]
baud=9600 ;- write "baud rate"
port=1 ;- write port
source="virtserial"
set_messages="0" ;

[mapchanger]
map_ta="TELEATLAS" ; - you can write other title
map_nt="NAVTEQ"
map_ot="TOP MAP"

[tripcomputer]
num_of_trips=4

[vr]
disabled=0

[3d_config]
disable_roadsign_navigation_mode=0
roadsign_lines_per_screen=10
rotated_roadsigns=0

[sound]
csv_voice_enabled=1
ding=0

[debug]
skip_eula=1
screenshotsavecameraini=0
screenshotfilename="\captures\ecran_%02d.jpg"
show_battery_percent=1
experimental_features=1
show_networkservices=1

[lua]
backlightdetails=1

[gestures]
border_width=130

[network]
available="1"

[tmc-http]
enabled=1

[http]
enabled=1

[other]
demo_enabled=0

 

janko17

3100. registrirani uporabnik
7. apr 2008
30
0
6
Najlepša hvala Popotniku za pomoč. Ko misliš, da že nekaj veš se izkaže, da ni vse tako enostavno. Sem že videl par programerjev, ki pa o navigacijah pojma nimajo.
 

vedo

Zelenc'
17. jul 2010
19
0
1
oj
mene zanima ali je kdo probal primo 2.4 na win ce6?
rab bi posodobil pa mi ne gre je kaka pomoč

lp
 

vedo

Zelenc'
17. jul 2010
19
0
1
sedaj ima igo primo 2.0 9.6.2 model 800x400 resolucija rad bi imel Primo 2.4-9.6.13.

lp