Navodila: Primo/iGo 8 na Mio C520

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Kot je vsem znano, je možno na Mio-tih poganjat tudi druge navigacijske programe (kot npr. Primo). In da se ne boste zaj..bavali preveč z modificiranjem, sem vam pripravil napotke:


1. Naredimo backup naprave (fajle iz navigacije kopiramo na PC) iz varnostnih razlogov.

2. Dol potegnemo Simple Mio C520 Unlocker (velikost manj kot 4MB).

3. Odpremo navigacijo (z dvojnim levim klikom miške
evil.gif
), kjer nas pričaka takšen razgled
mio.jpg


4. Zaradi navdušenja nad izjemnim razgledom in firbca odpremo še mapo MIOMAP, kjer nas čaka še ena mapa MIOMAP
miomap.jpg


5. Na to mesto kopiramo mape iz dolpotegnjenega odraranega unlockerja. Nekaj datotek se bo prepisalo, kar nam je v veselje.
Rezultat našega dela je naslednji
kopiramo.jpg


6. Odpremo LAUNCHPAD\Main\main (z Beležnico ipd.). Pričaka nas kar nekaj napisanih vrstic, med katerimi so tudi te


spremenimo.jpg



7a. Če imamo Primo na sd kartici, spremenimo eno vrstico Command = (npr od iGO8) v Command = \Storage Card\Primo\Primo.exe
7b. Če imamo Primo kopiran na napravi, spremenimo eno vrstico Command = (npr od iGO8) v Command = \My Flash Disk\Primo\Primo.exe

Sedaj pa mislim, da razumete o čem teče beseda, tako da ne bo problemov. V glavnem, samo spremenite direktorij, kje je .exe fajl od navigacije.

8. Vstavimo kartico z navigacijskim programom ali kopiramo program na napravo, odklopimo napravo od računalnika ter jo vklopimo. Pričaka nas znan meni, kot vedno do sedaj. Kliknemo na Miomap, in voila, novi meni unlockerja:

Pezcat19MioC520.jpg



9. Če smo spremenili Command od iGO 8, kliknemo na iGO8, in startal se bo naš Primo/iGO8..


Upam, da vam je ratalo in da že testirate novi navigacijski program na vaši Mio C520 navigaciji.
cheer.gif

Torej ta unlocker vam omogoča uporabo treh različnih navigacijskih programov (ali več, nisem še testiral). Vse nastavitve lahko spreminjate v mapi LAUNCHPAD, lahko tudi menjate ikone (npr. ikona Primo namesto iGO8) ipd..

Opozorilo: Ker ima C520 samo 64 MB RAMa, vam za večjo stabilnost priporočam, da ne uporabljate 3D objektov in radarjev iz več držav..
 
Nazadnje urejeno: