Hrvate zajela panika, PIRANLEAKS !

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
gloglo
bonk.gif

taprav srednjeslojaš gre na maldive,
....v hrovatijo hodiš , tak ko minimalkarji
hysterical-1.gif
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
hehe
Seveda tudi minimalkarji dol pustijo nekaj in prav je tako... Letos rekordni obisk...
no zdej pa obolevaj naprej..

Maldivi so kul... to pa nič ne rečem. Mogoče v prihodnje, ko bodo froci starejši. Če seveda sploh še bojo.
Še enkrat vprašanje bolan, od kod ti ideja da ma Reality dol vikend?

Da slišimo zgodbico....
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
sprasujem se.gif

redface-1.gif

sn neki zamešu, šele zdele spomnu, da je reality en drug,...........sn ga zamešu z enim drugim, ko ga tudi ni več videt tu, -tudi en neoliberalski parazit, sam se mi zdi da je štajerc, ko se je hvalu da vikend pri tatovih slovenske zemlje dela,
....pa qurc če vas je pa tolk neoliberalističnih izkoriščevalcev, da vas sploh ne folgam
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
potem pa še eno vpašanje od kod ti ideja da ma gloglo gumico? Razen če ne štejomo tisto v špajzi...
Teb se očitno fest dogaja?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Če bi mel kaj vrednega, se ne bi ven metu tule, sploh pred enim caplom ne,
malomeščanček si, ki te bo mogoče že naslednja kriza poteptala na podn, kot jih je že veliko, odkar jst tule gor klamfam.....kr nekaj jih je bilo, ki so pisarili in pametovali v tvojem stilu, danes jim je pa glavna debata konzerva iz Lidla
hysterical-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ah dej no, že davčne blagajne ga bodo uničile, sej vidiš, da verjame, da neplačevanje prispevkov privede do blokade....
cheer.gif
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Končno prva stvar ki si jo udel, hodimo večinoma v Lidl, preprost razlog najbližja štacuna in še navadili smo se ga...
Kr se tiče čolna je pač tako, da ga v krizi ne morm prodat in sem že enkrat omenil hudomušno, da je to pač edina nepremičnina na Hrvaškem (v Nerezinah), ki jo imam.

Predvsem je pomanjkanje časa problem, pa tudi konzervacija, hramba koštata blizu čuka letno, če štejemo še plovno dovoljenje, pač nanese nekaj, kar uporabljaš praktično 14 dni.

Hotel sem ga prodati, vendar trenutno ni kupca, pa še tko bom 5 jurjev v minusu. To je pač naredila kriza. Kriza pa je bila v nasprotnem primeru za nas dokaj dobra, ker so večje firme z isto branžo začele kolapsirati...

Tako kot pri Realitiju bluziš pri Gloglo. Pa če maš vsaj približno povprečni IQ bi vedel, že iz teh postov, kdo prazavprav Reality je?

Drugega kot bumbar ti ne morem reči!
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
ksz
pravijo -40% Slovencev letos letuje pri Hrvatih.........
uf-1.gif

Jaz sem danes bral plus 10 %.
Merodajni so na poptv
tongue-1.gif

smo takoj za Nemci po nočitvah.....tiste na privat vikendih verjetno sploh ne štejejo zraven

Gloglo je čist podrekal temo, res je neolikan
rolleyes-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Takole so se Stalinovi podalpski psi takoj po vojni zaganjali v zahodne zaveznike. In Trst je šel v Italijo, logično.
2271535-unra.png
 

Priponke

  • 2271535-unra.png
    2271535-unra.png
    209,5 KB · Ogledi: 182

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.283
23
38
Murska republika
jANŠA je začel s svojim modrovanjem kar se je od njega tudi pričakovalo.

http://www.jutarnji.hr/sloveni...smije-/1396998/

Sudac Abraham, francuski državljanin, je Židov, a ako od nekoga očekuješ savezništvo "onda ne smiješ hvaliti njegova neprijatelja", kazao je Janša, ocijenivši da su Erjavčeve izjave o priznanju Palestine škodile slovenskoj stvari jer su registrirane u sudačkim krugovima i u izraelskoj dijaspori, prenosi dnevnik.hr.