Google Pay

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.340
5.371
113
kolikor vem moraš imeti mastercard od revoluta. Visa ne dela. Torej odpri na aplikaciji virtualni mastercard in poskusi še enkrat.
 

gasperde

Zelenc'
28. jun 2019
8
0
1
F1 ... imam revolut. Rad bi plačeval s telefonom ... namestil sem si g pay preko apkmirror ... sedaj ko odprem g pay imam samo možnost telefonske številke +91 (Irska) kaj naj naredim? Hvala.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
821
41
28
Visa ne dela.

Virutalni ali fizični ? UK ali SLO ali drugi BIC ?

Meni fizična dela normalno, UK BIC, virtualno sem tudi dodal (nisem pa (še) poizkusil plačati z virtualno.

Fizična:

Screenshot_20190628-144514_Google Pay.jpg
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.340
5.371
113
Hmm... Se mi zdi, da niti poskusila nisem. Ko sem prišla do "navodil" tu na forumu, je bilo rečeno, da visa ne dela ampak samo mastercard. Ki pa ga lahko odpreš virtualno. Sprobala sem samo mastercard, vise ne...
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
821
41
28
Meni je pri plačilu javljalo neznana kartica, ker je bila privzeta kartica M pika, ko sem spremenil na Gpay je začelo delati.
Ampak lej, ne izključujem da drugi BICi ne delajo (če obstaja visa revolut s SLO BIC recimo), tega pa ne vem.
SmartSelect_20190628-150949_Settings.jpg
 

tobacco

Pripravnik
3. okt 2007
118
11
18
Kako pa izberes vrsto kartice? Eno virtualno že imam, pa je prav tako Visa.
Imas UK BIC? Moja Visa - fizicna je UK BIC. Vse ostalo imam na Slo naslov in tudi regijo na Slo. Sem pa vceraj placeval z njo in vse je slo brez problema. Skoda, da ti ne dela. Uporabljam pa tudi N26 na nemski naslov. Telefon pa je Pixel 3a.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Še moj update - pred časom se poizkušal dodati Revolut v GPay, pa ni pustilo - niti N26, niti Curve. danes sem spet poizkusil z Revolut in je šlo! Prav tak mi je Revolut dovolil dodati tudi Curve kot povezano kartico, kar pred časom ni šlo. Imam fizični revolut, poslan na SLO naslov (kot tudi N26).
Pa da vidimo, če bo šlo danes na črpalki plačat...

Gargy, kako si pa v revolut dodal Curve kartico? Meni napiše da ni prava cifra, kaj ni tako da lahko dodaš samo kartice izdane pri njih?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Gargy, kako si pa v revolut dodal Curve kartico? Meni napiše da ni prava cifra, kaj ni tako da lahko dodaš samo kartice izdane pri njih?


Deluje v obe smeri (pravkar preverjeno)... Torej v Curve lahko dodas Revolut kartico .... ali pa v Revolut dodas Curve, kot povezano kartico, s katere lahko potem delas "top-up" sredstev na Revolut racun ...

V Revolut pa seveda lahko dodajas samo kartice, ki so izdane s strani Revoluta ...
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Aja, čeprav spet ne bom nič pametnega naredil s tem. V Gpay mi ne dovoli dati virutualne revolut vise, za virtualni revolut MC moraš biti baje 'premium'. Curve tudi ne pusti dodati v Gpay. Ostane še ta DiPocket, ki pa ga še nisem dobil :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.340
5.371
113
To je pa novo, kaki mesec nazaj sem imela jaz na voljo zgolj virtualni mastercard. in tega gre dodati v Google pay. Navaden račun ne premium. Sem šla pa sedaj pogledati, če bi dodala še eno virtualno kartico, bi bila pa res visa. Ne vem, ali zato ker mastercard že imam ali pa zdaj samo še viso kot virtualno ponujajo...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Mastercard ti ponudijo, če zamenjaš državo recimo v Nemčijo, če imaš nastavljeno na Slovenijo vedno dobiš viso.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.340
5.371
113
ja, lahko da sem to naredila, potem pa prestavila nazaj. Čisto možno, sem pozabila. Je v temi od revoluta potopek sigurno opisan.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Eto, zdej je tudi meni uspelo. Še boljše pa bi delovalo preko standardne debet kartice, da ti ni treba skrbeti, ali imaš dovolj dobroimetja na tej revolut virtualni kartici :) Za sprobat bo. Thx
 

Podobne teme