Google Pay

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Preberi zadnjih par strani v temi o N26 v ustreznem forumu.
KSZ
A kdo ve, kakšne so zahteve za Gpay? Kot aplikacijo? Če sem prav gledal zahteva Androin 5 kot minimum.
Namreč meni na Samsung S7, Android 8.0 javi, da aplikacija ni več podprta za telefon.
Pa kar malo dvomim, da je OS in sam telefon prestar za normalno delovanje Gpaya :-S
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Javi ti verjetno,... ker v Sloveniji uradno se ni na voljo ... in je treba namestiti iz neuradnih virov (apkmirror.com,...) ...

gpay_2285A861.png
 
Nazadnje urejeno:

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Javi ti verjetno,... ker v Sloveniji uradno se ni na voljo ... in je treba namestiti iz neuradnih virov (apkmirror.com,...) ...

gpay_2285A861.png
Ja, cisto mozno da zaradi tega ...
Ampak mi sedaj deluje :) Brez aplikacije. Ker mi je v N26 ponudilo aktivacijo Gpaya in vodilo skozi kratek postopek. Do aktivacije.
Sem si novo kartico v DE narocil...
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
434
11
18
So kje objavljena navodila kako zadevo usposobiti pri nas?

Vecinoma so navodila glede namestitve same aplikacije ne pa tudi glede odpiranja N26 in kam narociti oz na kaj je potrebno biti pozoren.

Lahko, da sem tudi kaj spregledal
 

kvidr

Pripravnik
28. jun 2019
32
3
8
Js sem pa mal še po netu raziskal, ker majo po drugih nepodprtih državah tut te probleme, pa nekateri uporabljajo DiPocket. Sem ga probal in je očitno podobno kot revolut, vendar za razliko od revoluta, dobiš tu virtualno MasterCard brezplačno namesto vise(baje fizično kartico tudi dobiš, sam tist mi je vseeno), pa treba je dokazovati s selfijem in slikanjem osebne, tako kot pri N26. Nisem še sicer poskusil
plačati z Google Pay, sam noter sem jo dodal brez problema. Njihova aplikacija ti kar sama ponudi dodajanje njihove kartice v sam Google Pay. Sicer pa javim, ko bom prvič plačal s telefonom.

Se pravi, kaj je treba narediti:
  • Prenesi si Google Pay (iz apkmirror). To je edina stvar ki jo moramo "zaobiti"
  • Preneseš DiPocket iz trgovine Play
  • Registriraš se s svojim pravimi podatki(slovenskim naslovom, telefonsko,...)
  • Za potrditev moraš narest dva selfija(enga resnega in enga veselega), slikat osebno iz obeh strani ter slikat nek račun ali uradno pismo, kjer je viden tvoj naslov, da jim dokažeš, da je tvoj naslov pravi. Sam sem slikal račun ko sem prek spleta kupil nek tepih za v avto.
  • Slediš navodilom za dodajanje kartice v Google Pay in vojla, to je to.
 

kvidr

Pripravnik
28. jun 2019
32
3
8
Imaš mogoče fizično kartico, ker men z virtualni ne gre. Piše te kartice ni mogoče nastaviti za breztično plačevanje.
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
667
31
28
Jaz uporabljam G Pay na note 9, edino kar ne narediš po pravilih, je instalacija samega app, ker le tega v trgovini play ne najde. normalno sem registriral Revolut Mastercard, in vsa plačila delajo normalno. Revolut imam sicer od samega začetka, je pa bil poslan na slovenski naslov in tudi podatke imam vnesene prave, brez tujih naslovov.
Drugi problem je samsung pay le ta pa ne deluje ker ga ni za našo regijo.

lp
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Še moj update - pred časom se poizkušal dodati Revolut v GPay, pa ni pustilo - niti N26, niti Curve. danes sem spet poizkusil z Revolut in je šlo! Prav tak mi je Revolut dovolil dodati tudi Curve kot povezano kartico, kar pred časom ni šlo. Imam fizični revolut, poslan na SLO naslov (kot tudi N26).
Pa da vidimo, če bo šlo danes na črpalki plačat...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
Meni virtualni mastercard od revoluta dela na Google pay. N26 tudi, sem mogla pa v nemčijo naročiti. Dela tudi na uri.
 

Podobne teme