Google Pay

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Bom naredil kar novo temo... da ne bo razmetano povsod naokoli in je lazje najti...

BlonG je tukaj dal navodila, kako namestimo Google Pay >> https://www.alter.si/tema/apple-pay.2430762/page-2#post-2675741 ...

Sem danes probal dodat Revolut kartico v Google Pay in je slo... Sedaj moram le se enkrat probat placat z njo, da vidim, ce tudi deluje ... :)

skitched-20180719-135643.jpg


Sedaj probam dodat se na uro ... :)
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
Super! Nisem vedel, da je Revolut tudi že podprt. Evo, pravkar dodal v Google Pay na telefonu in uri! :cool:
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
Zdaj imam dve kartici na uri in lahko izbiram s katero bom plačal.
KBC (Mastercard)
Revolut (Mastercard)
screen.png
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
BlonG

Lahko mogoce malo bolj podrobno napises, kako ti je uspelo spravit Google Pay na uro... in za kaksno uro gre?

Meni se je na TicWatchPro sedaj ustavilo, da sem sicer uspel vse zadeve vklpoit (developer mode, pa adb in to, kar je omenjeno na xda-developers... Ko pa zazenem ukaz "./adb install googlepay.apk" pa nekaj dela in potem javi "adb: failed to install googlepay.apk: Failure [INSTALL_FAILED_VERSION_DOWNGRADE]"

Zadnja verzija Google Pay za Wear, ki sem jo nasel na apkmirror je od 22. februarja (1.53.186034020), Google Pay na telefonu pa je od danes (2.70.204965962)...
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Ce mas tujo kartico si lahko spremenis profil na tisto drzavo in povsem legalno instalitas google pay. Jaz sem menjal na irsko in mi dela vse brez tezav. Tudi android auto
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ce mas tujo kartico si lahko spremenis profil na tisto drzavo in povsem legalno instalitas google pay. Jaz sem menjal na irsko in mi dela vse brez tezav. Tudi android auto
Pri meni je bilo na telefonu dovolj, da sem se povezal iz UK naslova IP (VPN) in pobrisal cache + data od Google Play Storea, da sem lahko omogočil in posodobil Google Pay aplikacijo (v osnovi je bila že naložena ampak ni omogočena za našo regijo). Nalaganje apkja iz third party strani mi ni ravno dišalo, sploh glede na to, da gre za payment app.

Aja pa Revolut zaenkrat očitno podpira Google Pay samo na Mastercardu, ne pa tudi na Visi, če bo kdo slučajno probaval z Viso. Sem pa že plečeval in nisem imel težav, edino zdi se mi, da traja dlje, kot če plačujem z Apple Pay na uri/telefonu.
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
Ta napaka pomeni, da je že nameščena aplikacija, ki je novejša, kot ta, ki jo želiš namestiti.
Če je bila že nameščena na uri, ne vem - nisem je videl. Po tem postopku namestitve pa je bila potem vidna med aplikacijami.

Skratka: plačevanje z uro deluje tudi z Revolut kartico. (S KBC kartico itak že nekaj časa plačujem.) Ima pa Revolut prednost, ker ni stroškov. KBC račun stane cca. 24 EUR/letno.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sicer nisem se probal... ampak predvidevam, da je apk za uro drugacen od tistega za telefon... in da ne morem uproabit kar tistega od telefona ...

Sem pa preko abd shell zlistal vse namescene aplikacije na uri in je med drugimi namescen tudi Google Pay (package:com.google.android.apps.walletnfcrel) ... ki ga pa ne gre odstranit ... Predvidevam, da je prednamescene novejsa verzija, kot tista od 22. februarja na apkmirror >> https://www.apkmirror.com/apk/googl...oid-wear-1-53-186034020-android-apk-download/
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Nazadnje urejeno:

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Pri meni je bilo na telefonu dovolj, da sem se povezal iz UK naslova IP (VPN) in pobrisal cache + data od Google Play Storea, da sem lahko omogočil in posodobil Google Pay aplikacijo (v osnovi je bila že naložena ampak ni omogočena za našo regijo). Nalaganje apkja iz third party strani mi ni ravno dišalo, sploh glede na to, da gre za payment app.

pa ti je vedno zdaj vidna al ti zgine?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BlonG

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Zal ne bo slo s Pay Enablerjem ... :confused:

poisci si potem apk - jaz mam google play prijavljen ma irskem in sem lahko dal gor.
Kot si se ze ugotovil se nisem zajebaval. Ce ti disable-a google pay ti to enable in zastarta. Traja mogoce 2s vec, dela pa vedno. Pri Huawei si lahko das celo na gumbek shortcut.

edit: drugace pa lahko tudi sam enablas ce gres v google play, poisces pay in das enable sam je zamudno in nadlezno.

Drugace pa ja - dela super hitro :D
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
Za uro je drug APK kot za telefon. Jaz imam verzijo 2.70.203871638, zaenkrat mi še ni izginila z ure. (Na telefonu mi zmeraj izgine, ampak jo "omogočim" iz seznama želja v Google Pay Store. Čeprav za plačevanje ni potrebno, da je vidna med aplikacijami.)
Na uri imam nastavljeno tipko za vklop Google Pay, tako da mi takoj pokaže kartico oz. kartici, da izberem s katero želim plačati.
Jest Zgolj ideja, zakaj mogoče Google Pay šteka: Imaš na uri nastavljeno zaklepanje (PIN, vzorec)?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tratnjak

Podobne teme