Google Pay

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
No to me zanima, kako v curve dodaš revolut kot povezano kartico?

Tako kot vsak drugo kartico, ki je podprta ... :) preko napisa "Add new card" :) in potem slikas kartico ali pa izberes gumb "Enter card details manually" in vpises stevilko kartice, mesec in leto veljavnost ter CVV kodo ...

IMG_7DA7F4F41BB8-1_22CA1177.jpg


Ampak, kot si ze sam ugotovil... ti to ne bo nic pomagalo pri tem, da bi lahko uporabljal to za Google Pay ... :p
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
To je primer za dodajanje v Curve. Obratno gre pa?


Se mi zdi, da ne razumes bistva Curve kartice (ali pa samo malo zafrkavas :oops:)? Namenjena je temu, da preko apliakcije dodas vec kartic, s seboj pa ima eno samo plasticno Curve kartico. Preko aplikacije izberes, katera "podrejena" oz. povezana kartica je v trenutku placila aktivna in iz nje se bodo crpala sredstva, ki jih bo porabil z nakupom ...

Revolut pa je cisto navadna mobilna aplikacija "banke"... in logicno je, da lahko dodajas samo kartice, ki jih je izdala tista banka... V Revolutu lahko edino dobroimetje na racunu polnis tudi preko drugih kartic... in v ta namen lahko povezes kartice... vendar pa moras PRED placilom zagotoviti na Revolu racunu dovolj sredstev. Ko jo enkrat dodas, je vidna v seznamu in samo izberes, s katerega racuna bos "polnil" Revolut racun... potrdis in zadeva je resena :D ...

IMG_CD517137CE1D-1_22CA14B0.jpg
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Eto, zdej je tudi meni uspelo. Še boljše pa bi delovalo preko standardne debet kartice, da ti ni treba skrbeti, ali imaš dovolj dobroimetja na tej revolut virtualni kartici :) Za sprobat bo. Thx
Lahko si vklopiš, da ti samodejno naloži denar, ko ti pade pod nek znesek in ne bo potrebno skrbeti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
ne, Curve uporabljam že od samega začetka, vem za kaj se gre. Ampak v prejšnjih postih je bilo omenjeno, da se doda lahko v obe smeri, torej da v Curve dodaš revolut kartico, to štekam. To, da pa v Revolut aplikaciji dodaš notri curve kartico pa definitivno ne gre. Ker kot si že omenil, lahko dodaš samo kartice izdane preko njih.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Saj sem ze nekajkrat napisal, da gre ampak namen take povezave pa je zgolj ta, da lahko naredis top-up iz te kartice ... Na prejsnjem screenshotu se vidi, da imam v seznamu v aplikaciji Revolut tudi povezane kartice, katerih izdajatelj ni Revolut (NLB, SKB, N26,...) ... Iz teh sem pac dosedaj ze prenasal sredstva na Revolut racun ...
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
No saj to me je zanimalo, kako to narediš? TOrej v mojem primeru tega ne narediš v Revolut aplikaciji, ampak jo dodaš v Curve?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
No saj to me je zanimalo, kako to narediš? TOrej v mojem primeru tega ne narediš v Revolut aplikaciji, ampak jo dodaš v Curve?

Sedaj res ne vem, ali res tako nerazumljivo napisem ali pa je govora o cem cisto trejtem :) Curve s tem nima prav nobene direktne zveze... Zgolj to, da je to v bistvu Mastercard kartica, ki jo lahko dodas tudi v Revolutu za polnjenje racuna ...

Dodas jo pa tako, da v aplikaciji Revolut izberes "Dodaj denar" in nato izberes "Dodaj kartico Visa, Maestro ali Mastercard" (ce to delas prvic in kartice se nimeas v seznamu ... V naslednjem koraku vpises stevilko kartice (ki je lahko tudi tista iz Curve kartice), datum veljavnosti in kodo CVV ...
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Hehe, ne ne je ok. Sedaj razumem, ko si napisal da jo dodaš za potrebe polnjenja. :) Malce dolgo je trajalo :) Vse ok. Thx
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tega se vsaj v moji verziji G pay, pa imam zadnjo, ne da nastaviti. Zadovoljni so z biometričnim odklepom telefona in jim je to zadostna zaščita. Plačeval sem naenkrat tudi preko 100€, pa ne zahteva nobenega pina. Zanimivo je pa to, da me v Bauhausu vpraša, če želim plačati v evrih ali v angleških funtih. Seveda zato, ker imam nastavljeno Revolut kartico z angleškim Binom.
 

Podobne teme