[Formula 1] VN Z.A. Emiratov - Abu Dhabi

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Ferrari še cufat ni začel. Super ste končali, po tako uspešni dirki kaj proslavljate? Neverjetno dvanajsto in sedemnajsto mesto, ni to kar tako. Vrhunsko! Zdej pa ta zagon obdržite do naslednje sezone!
zmaga.gif


hysterical-1.gif

Bomo bomo
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.337
761
113
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Ferrari še cufat ni začel. Super ste končali, po tako uspešni dirki kaj proslavljate? Neverjetno dvanajsto in sedemnajsto mesto, ni to kar tako. Vrhunsko! Zdej pa ta zagon obdržite do naslednje sezone!
zmaga.gif


hysterical-1.gif
Zanimivo je to, da je Ferarri kljub temu, da še ni začel cufat, zaostal za ekipo, ki noro cufa, samo za eno točko... pa sm mislu, da smo mi slabi... kaj si morajo misliti šele pri McLarnu...
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Ferrari še cufat ni začel. Super ste končali, po tako uspešni dirki kaj proslavljate? Neverjetno dvanajsto in sedemnajsto mesto, ni to kar tako. Vrhunsko! Zdej pa ta zagon obdržite do naslednje sezone!
zmaga.gif


hysterical-1.gif
Zanimivo je to, da je Ferarri kljub temu, da še ni začel cufat, zaostal za ekipo, ki noro cufa, samo za eno točko... pa sm mislu, da smo mi slabi... kaj si morajo misliti šele pri McLarnu...

Hahahaha. Dobra
zmaga.gif


Sicer pa Spidi, sej boš še videl, kje bo Ferrari drugo leto
wink-1.gif


ON: Dirka je bla dolgočasna, je pa samo dirkališče b objekti, vrhunsko.
cheer.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.337
761
113
Hvala kur**, da je konec sezone. Drugo sezono pride super voznik, Massa bo tudi željan dokazovanja, samo me vseeno malo skrbi, da avto ne bo tak, kot bi moral biti... Upam, da me demantirajo...
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.305
1.065
113
jaz se tudi bojim kak bodo skup spacali formulo :S
pomoje bodo imele nekatere ekipe velike probleme z ogrevanjem gum in in vodljivostjo ( poln - prazen rezervoar )
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.473
6.573
113
škoda, za odstop hamiltona, a mislim, da bi ga vettel vseeno pwnal...

kobajaši...huh...

zdaj pa čakak spet 5 mesecev...
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Tako. Priblizno pocisceno. Fantje, pejte v spam temo gledeh takih tem, prosim..