Formula 1 sezona 2020

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Prenos f1 stane cca 5000euro za slo baje. Očitno je ostalo predrago, ker kar se mene tiče bi lahko dirko samo prenašali brez ostale navlake. Vmes pa dajo tiste dve reklami, da plačajo prenos in tehnika za 2 uri. Simple.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
5000eur pravice do prenosa verjetno? potem se manekenka za predoddajo cesar ne rabimo. ceprav je lustna. place napovedovalcev je pa tudi treba pokriti. nic v primerjavi s potovanji alisica. ampak tisto so bili boljsi casi formule 1. Skoda.
5k eur ni noben denar za firmo. razen, ce nista pogodbenika hotela hude povisice in potovanj. raje posljem pomagam 5 in pomagam 1 za tole kot druge dobrodelne organizacije. ker res nista slaba. ceprav sem v preteklosti marsikaj grdega povedal :evil:
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Mislil sem brez vsega, samo signal forward. Jo 5000eur samo pravice za eno dirko tako piše aichi, če sem prav razumel. To ni dosti imho.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.915
1.087
113
www.adriamedia.si
Prenos f1 stane cca 5000euro za slo baje.
Ne predstavljaš si ravno dobro, za kakšne cifre gre. Reciva takole, da ne bom kaj preveč napisal (je pa res, da točnih cifer itak ne poznam): za SLO za sezono lepe šestmestne cifre ... Tako da veliko več kot 5K na dirko. Aichi je krepko, kerepko falil. Ne za par procentov, za večkratnike napisane cifre.
Plus strošek ekipe & tehnike, ker ne moreš računat, da je to zastonj (je pa v primerjavi s pravicami malo).
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
To so verjetno neke stare "cifre". Nekoc je po mojih informacijah AvtoTriglav samo za pravice sponzoriral 50k EUR letno.

Skratka vsak tak entuziasticen projekt koncati je zalostno. Mogoce se zgodi kak cudez.

Sicer bo treba razmisliti o F1 TV ali Sky F1.
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
R25 with a 3.0L V10 from 2005

Zanimivo, da se da to še danes tako hitro vozit

 

kemb

Majstr
7. okt 2018
664
653
93
Men je škoda, da se F1 umika iz Slo. Bili so časi, ko se je veliko dogajalo, pa včasih malo manj in nas je po skrokani noči malo vmes zmanjkalo, pa gledanje v lokalih, vstajanje zgodaj zjutraj, pa debate senna vs. šumi..... Kje so tisti časi.
Manjka točenja goriva med dirko, manjka še malo morje zadev, da bi naredili f1 spet zanimivo za množice, ne samo grafika na zaslonih.
Pa zvok je bil včasih nor, so šle kocine po konc.. in nato pridejo mlinčki za kavo....
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Se strinjam kemb. Jest se spomnim se dedka fittipaldija, pa potem bojev prosta senna, smrti slednjega v imoli, nigel mansla, prvo zmago schumacherja. Druzine smo se zbirali in ob domacem strudlu gledali vse dirke do zacetka 2000, ko smo sli na svoje in ga pili v gostilnah ob navijanju schumacherja, kasneje je postalo malce dolgocasno, sploh, ko je schumacher prisel nazaj, ampak zadnjih 5 let je vsaka sezona spet bolj napeta in pogresal bom slovenske komentatorje. Malce skepticen sem bil ob tv3 projektu ampak se je izkazalo, da je res odlicna kombinacija.
Res vse mine, in zelim res dobro pot obema! Sem nekaj casa poslusal angleske in nemske komentarje ampak to ni isto kot zaspanega mihelica poslusati ob nedeljah, vriskov alisica in uravnotezena sjtvja s kolegom.
 
Nazadnje urejeno:

masevc

Guru
2. sep 2007
3.431
858
113
R25 with a 3.0L V10 from 2005

Zanimivo, da se da to še danes tako hitro vozit

ni razloga, de nebi bilo hitro. Alonso si lahko hitro ustvari mnenje, kje je on osebno v primerjavi z letom 2005, ko je bil prvak s tem avtom.

Drugače pa je zvok tukaj tisto pravo. Edino kar je bolje je bil v12 Ferrari zvok. Tisto pa hodiš potem dva dni okol gluh, v ušesih pa žvižga.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
V10 je top :fredi:

pizdari.ja sele sedaj sem poslusal starega renoja, to so bili casi. v zivo noro! spomini iz imole. zal mi je danasnjih 20 letnikov, ki ne bodo nikoli vec doziveli grmenja dirkalnikov, ki so zveneli tocno tako kot so bili hitri.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
V10 je top :fredi:

pizdari.ja sele sedaj sem poslusal starega renoja, to so bili casi. v zivo noro! spomini iz imole. zal mi je danasnjih 20 letnikov, ki ne bodo nikoli vec doziveli grmenja dirkalnikov, ki so zveneli tocno tako kot so bili hitri.
o ja, se spomnim izlet na prvo dirko F1 sredi 90ih.... na hungaroing , pa tam zadaj na neki njivi parkirali, 3 gričke pred samim dirkališčem. in potem je ze tam odmevalo , pa sem vedno mislil, aha za tem grickom, je proga, pa ni bila...itd. bolana scena. Itak brez tistih čepov za uho , to je bilo to. Nazadnje pa še v monzo na zadnjo sezono , šumaherja v živo videt. Potem pa smo zaključili, mogoče še tamalo kdaj peljem na dirko pa bo to to.
 

Podobne teme